Знову Я• 26 сентября в 23:54
Украинский ютуб
Посмотрела интервью дудя с чигиринским, очень конечно увлекательно, потом предателей, и хочу посмотреть такое про украину, что у нас тут делалось. Про наши процессы в 90е, историю. Не могу найти ничего, знаете что-то достойное?
Alpha Centauri• 27 сентября в 00:07
WAS - дуже класний канал про історію України і не тільки. там є пізнавалки. з чоловіком від них дивилися серію з трьох відео про історію України в 90-ті роки
Alpha Centauri• 27 сентября в 00:11
Там якщо зайти в їхні списки відтворення і знайти ’історія України’, можна знайти багато чого цікавого для себе
Знову Я
• 27 сентября в 00:11
Ответ для Alpha Centauri
Дякую!
Зам. зав. Анонима• 27 сентября в 00:27
Кроме Вос советую Історія для дорослих, історія без міфів, the документаліст