Стрибну в гречку• 28 сентября 2025

Индусы и бангладешцы в Украине

В том виде, в котором мы её знаем. Уже все видели эти фотографии и видео, что их завозят к нам массово, а крысы у корыта уже начали рассказывать как это здорово и надо при их помощи выправлять демографию. Значит правы были те люди, которые говорили, что украинцев в могилу, а этих приезжих на наше место. Лично мне такая Украина не нужна! А вам?
из желе я• 28 сентября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Просто так не напал бы. Украина могла бы предотвратить нападение да и войну можно было бы в 22 закончить
Там всё было согласовано заранее... Поэтому и По задвинули...
ПесиКот• 28 сентября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Все здравомыслящие это понимают.
Ми з вами і такі як ми вигоди не маємо. Лише горе, втрати, стрес і виживання. Держава, у вигляді чиновників, керівництва і тих хто активно систему обслуговує лише заробляють. Це завжди так. Тому закінчиться все,коли ті хто платить скажуть досить і перекриють кран.
Сіґеле-міґеле• 28 сентября 2025
Ответ дляБагиня
Правий був Степан Хмара, коли після виборів сказав ’до влади прийшли ліквідатори України’. А найстрашніше те, що привів їх до влади ’мудрий нарід ’ сам, з радісним ігогозееебееее, по приколу
А фраза після результатів виборів Боже бережи Україну від по ?
Чудовий каламбур• 28 сентября 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Удалено администрацией...
маминаБубочка• 28 сентября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
В каждой стране есть бедные и богатые. Украинцы тоже отдыхают в Монако и покупают там недвижимость. А другие селят трудовыми мигрантами.
Украинцев не миллиарды))
Кидстаффовка• 28 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну якби в другій світовій війні від агресора чекали репарацій і отримали
А українцям стало вже неважливо
Что за бред ?
Все получили, но ссср отказался ...от всего...
Каким украинцам? Неважно что ?
Гуляю босоніж• 28 сентября 2025
Ответ дляБагиня
Как говорят мудрецы, каждый народ имеет того правителя, которого он заслуживает
viter33• 28 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Так может майдан ошибся и он стоял не за европейское будущее Украины?
не Майдан
А хуйло
для якого те ’європейське майбутнє’ ( і не тільки України) - як серпом по яй...ях
і який вважає розвал ссср найбільшою геополітичною катастрофою і хоче повернути час назад
Сіґеле-міґеле• 28 сентября 2025
Ответ дляКидстаффовка
Что за бред ?
Каким украинцам? Неважно что ?
Ссср такий самий агресор
Де вони були 17 вересня 1939 року ?
Кидстаффовка• 28 сентября 2025
Ответ дляБагиня
Да пора действовать но Бандера умер :(
Колупалочка• 28 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
То винні британці ?
Звісно ні, вони - наше спасіння
Сіґеле-міґеле• 28 сентября 2025
Ответ дляКидстаффовка
Что за бред ?
Каким украинцам? Неважно что ?
Ясно , аргументи в стилі брєд
Несу добро людям• 28 сентября 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Удалено администрацией...
А кто, простите, просрал? Глубинный народ, он самый. Хотели же в Европу. Получили. Бойся своих желаний 😢
ПесиКот• 28 сентября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Це неправда. Кожен народ має того керівника якого профінансовано олігархами, розрекламовано і просунуто до влади. Поки ви наївно думаєте що на щось впливаєте.
из желе я• 28 сентября 2025
Ответ дляКолупалочка
100%, але брити сказали ’воювати!’
Так да...((( И ближайшие 100 лет, они нам будут в этом ’помогать’... https://weukraine.tv/novyny/britanija-bude-z-ukraj...
Сіґеле-міґеле• 28 сентября 2025
Ответ дляКолупалочка
Звісно ні, вони - наше спасіння
А могли би за 3 парад мати в Києві
Так краще ?
Совбез• 28 сентября 2025
Ответ дляиз желе я
Наши колонизаторы, с которыми мы будем вместе 100 лет, привыкли работать и с индусами, и с бангладешцами... Не понимаю, почему кого-то это удивляет? Может они своих нелегалов хотят к нам перевезти, ибо у них в стране большие проблемы из-за количества мигрантов...
Никто не видел этот договор на 100 лет. Даже верховная рада, которая его недавно ратифицировала.
Невгамовна• 28 сентября 2025
С каких хренов гибель ? Весь мир принимает иностранцев на работу , никто не умер . Московия по горлянку забита мусульманами не один десяток лет .
Багиня• 28 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
Ні це керівництво нашої держави ставиться до людей як до худоби.
Чому як? А як інакше можна ставитись до дворових, котрі з радісним зеенбббееее своїм лідОром обрали манкурта-малороса, котрий обзивав Україну повією, блюзнірствував з Небесної Сотні і Голодомору?
Сіґеле-міґеле• 28 сентября 2025
Ответ дляНесу добро людям
Що в Україні спільного з Європою ?
Несу добро людям• 28 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Що в Україні спільного з Європою ?
Миллионы украинских беженцев.
ПесиКот• 28 сентября 2025
Ответ дляБагиня
Українці хочуть вірити в диво. Ви тільки теми тут щоденні почитайте.
Сіґеле-міґеле• 28 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
Ой , то з впливали і обирали простого хлопця
А тепер вже нуль впливу
ПесиКот• 28 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
А тепер вже нуль впливу
А обирали з чієї подачі? Хто компанію вів і фільми знімав?
БершкомангоЗар• 28 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
А могли би за 3 парад мати в Києві
Так краще ?
Сохранить сотни тысяч жизней? Конечно, лучше! Но вам же из Лейпцига выгнали бы сразу
Кидстаффовка• 28 сентября 2025
Ответ дляviter33
не Майдан
А хуйло
Это из серии у меня пиз.., а у соседа вон смотрите еще хуже :)
И да развал ссср это катастрофа причем глобальная для всех стран ...это как строить дом все в него вложить и потом взорвать ..и уже ни денег ни сил ни стройматериалов на новый нет :(
Несу добро людям• 28 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
А могли би за 3 парад мати в Києві
Так краще ?
Мабуть було б краще. Скільки б людей було живими, скільки міст не зруйновано. Ну і бангладешці сиділи б вдома. І ми були б вдома.
Сіґеле-міґеле• 28 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
У людей є мозок і ним можна користуватися
Колупалочка• 28 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
А могли би за 3 парад мати в Києві
Так краще ?
У вас тільки 2 крайності: або кацапи в Києві на параді, або брити-рятівники з 100-літньою колонією. Третього немає? Наприклад не пизд..ити гроші в 2021 році на асфальті, а будувати такі лінії оборони, що рашка б передумала йти на нас. А не лягли, ноги роздвинули’ заходьте!’. Бо те, що коїлося в 2021 році я по-іншому назвати не можу. Бойові бригади з Харкова відвели, біля Білорусі теж нікого не було, Чоншар розмінували. І ці люди далі сидять при владі і ціленаправленно торгують Україною і знтшують українську націю.
Багиня• 28 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Те, за що стояв Майдан, зеленосилосні 73% програли у 2019 році. Тому не ліпіть Майдан до свого вироку, ой, вибору. Їжте тепер, чим більше ВПС, зеоегосилосних і акакаяразнічних кацапомозглих, вдавиться своїв вибором-вироком, тим більше шансів, що Україна таки вцілів і збереже свою національну ідентифікацію