Стрибну в гречку• 28 сентября 2025

Индусы и бангладешцы в Украине

В том виде, в котором мы её знаем. Уже все видели эти фотографии и видео, что их завозят к нам массово, а крысы у корыта уже начали рассказывать как это здорово и надо при их помощи выправлять демографию. Значит правы были те люди, которые говорили, что украинцев в могилу, а этих приезжих на наше место. Лично мне такая Украина не нужна! А вам?
Perfect look• 28 сентября 2025
Ответ дляЧомучка
Ще раз: пахати на будівництві чи куди там запрошують іноземців ви будете? Ні - то в з якого дива ви тут обурюєтеся?
На стройках работали украинские мужчины и кормили свои семьи, за эти деньги, теперь же одних перебили, на других идет охота, чтоб отловить и перебить, в то время как заезжий индус ходит топчет смеясь украинскую землю. Шикарный итог, да ?
арина-ветерок• 28 сентября 2025
Ответ дляЧомучка
Ось в цьому питанні і варто розбиратися. Хоча сумніваюся що навіть на обіцяні 800 дол наші підуть без броні. А цим не потрібна бронь.
Наші є до 25 років і після 55, звісно підуть на 800, якщо зараз працюють на 400-500.
demicandum• 28 сентября 2025
Ответ дляЧомучка
Ви тільки на форумі і здатні щось організовувати
Удалено администрацией...
Реверанс• 28 сентября 2025
Ответ дляЕленнн
тому що нашій владі краще знати,як розпоряжаться своїми виборцями.
Удалено администрацией...
Чомучка• 28 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Ну можуть не топтати. Хто працюваме? Ви? Чому ви тут, а не на будівництві топчетеся?
Чомучка• 28 сентября 2025
Ответ дляарина-ветерок
Взагалі джерело підтверджене є що саме стільки платять тим заїзжим? Чи ви знову якесь русняве іпсо обговорюєте і свято в ного вірите?
_Злата Ibra_• 28 сентября 2025
Ответ дляБагиня
Правий був Степан Хмара, коли після виборів сказав ’до влади прийшли ліквідатори України’. А найстрашніше те, що привів їх до влади ’мудрий нарід ’ сам, з радісним ігогозееебееее, по приколу
В Украине никогда не было нормального президента. Наверное судьба такая
Чомучка• 28 сентября 2025
Ответ дляdemicandum
Удалено администрацией...
Perfect look• 28 сентября 2025
Ответ дляЧомучка
В смысле кто ? Украинцы на своей земле должны работать, а наёмники воевать. Даже раша при своих 140 млн наемников нанимает, а у нас в лучшем случае 20 млн осталось и тех продолжают пускать в расход .
Ответ на вопрос будет - почему раша никого насильно на войну не пихается, завозит наемников, а у нас уничтожают именно украинцев?
арина-ветерок• 28 сентября 2025
Ответ дляЧомучка
Я не вірю, я якраз і хочу зрозуміти. Якщо їм не дадуть житла і їжі, і заплатять як нашим 15-20 тис грн, то звісно вони сюди не поїдуть.
Чомучка• 28 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Ой, должни. Далі що? Є кому нашим працювати?
Гимли• 28 сентября 2025
Ответ дляellllena.ua
У меня только один риторический вопрос: а где майдан? Флаги, сцена, палатки и прочая романтика...
В этот раз не заплатили за это
Чомучка• 28 сентября 2025
Ответ дляарина-ветерок
Де джерело цієї новини про те що саме їм надають і що вони нібито їдуть? Я окрім скрина з ТГ ніц не бачила, ви бачили?
арина-ветерок• 28 сентября 2025
Ответ дляЧомучка
Я не вірю, я як раз і хочу зрозуміти, чи правда це. Хай платять як нашим 15 тис грн і їжа, житло та все інше за свій рахунок, але думаєте ті індуси поїдуть на такі умови? Вони ж не дурні мабуть в мінусі зостатися. Як вважаєте?
Perfect look• 28 сентября 2025
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
Реверанс• 28 сентября 2025
Ответ дляellllena.ua
Майдан мобілізувався в 2014 році на захист України.Багтьох майданівців вже нема сереж живих.
Гимли• 28 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Чомучка• 28 сентября 2025
Ответ дляарина-ветерок
На 15 звісно не поїдуть. На 800 дол + утримання поїдуть.
Але чи реально таке пропонують заїзжим - сумніваюся.
diamond_shop• 28 сентября 2025
у мене як завжди питання - автора після зняття анонімів хтось бачив?
L-i-s-a-92af• 28 сентября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Просто так не напал бы. Украина могла бы предотвратить нападение да и войну можно было бы в 22 закончить
Дуже цікаво,що рашаботня зараз декларує щодо того,як ’ можно было бы закончить’? Хіба що прийнявши всі умови хуйла
Чомучка• 28 сентября 2025
Ответ дляГимли
Удалено администрацией...
Реверанс• 28 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
арина-ветерок• 28 сентября 2025
Ответ дляЧомучка
Тут в темі і в інших пишуть, що вже бачили в своїх містах.
Я теж сподіваюсь що це іпсо, що такі великі зарплати їм запропонують. В на малі з нашими цінами космічними вони й самі не поїдуть.
ellllena.ua• 28 сентября 2025
Ответ дляРеверанс
Майже вдалося.
Але не прощитали нескоренність і жертовність наших в аеропортах Гостомеля,Василькова,Жулян,Борисполя.
Не чекали опору волонтерів,АТОшників та добровольців в Київській області.
Я не знецінюю, але лише на жертовності вже б давно капітулювали. Маніпуляції бритів та штатів та підживлення війни відкинули Україну в середньовіччя, а тепер маємо винищення нації - з одного боку ракети, з іншого потяги з азіатами. Помогли тебе твои ляхи?..
L-i-s-a-92af• 28 сентября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
В таком случае другие страны закроют свои границы и уехать никуда не получится. Открытие или закрытие границ делается по согласованию и договорённости стран
Дивно,що є ще тупі кури,які цього не розуміють
L-i-s-a-92af• 28 сентября 2025
Ответ дляКолупалочка
100%, але брити сказали ’воювати!’
А кацапи так не хотіли,так не хотіли
арина-ветерок• 28 сентября 2025
Ответ дляЧомучка
А своїм чому без утримання ці 800 не пропонують за важку працю? Хіба ми українці гірші? Подивіться вище вакансії викладала, скільки платять нашим чоловікам.
Elmyska• 28 сентября 2025
Ответ дляMs. Dolly
Геноцид - це те, що русня робить
А Европа не делает с нами геноцид? Странно, те кто просит о поставках оружия не спешат им воевать, а остальным оно не нужно. Справедливо, таким как вы в руки оружие, другим открытие границ. И все довольны.
julia_kid• 28 сентября 2025
Есть вещи на которые мы никак не можем повлиять , на первое место нужно ставить себя и свою семью , а потом уже все остальное .
Реверанс• 28 сентября 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Удалено администрацией...