Капитошечка• 28 сентября 2025
Вже дивились собі куртку на зиму? Що сподобалось?
Дівчата, ви вже придивлялись собі зимову куртку цього року? Які моделі чи бренди вам сподобались? Буду вдячна, якщо поділитесь фото
Дружная семейка• 28 сентября 2025
Ответ дляПожарник
Я б чокнулась каждый сезон искать, покупать. И главное зачем?!
Ото ж. А ті куди дівати, викидати?
Пирожкиня• 28 сентября 2025
Ответ дляДружная семейка
А минулого року ви без куртки ходили?
Та яка вам різниця. Людина спитала , що її цікавить.
Хто вашу думку питав, має вона чи не має.
Що за натура в людей..всюди свої 5 копіїок надо вставити
Дружная семейка• 28 сентября 2025
Ответ дляПирожкиня
І я спитала, що мене цікавить!
Що за натура в людей..всюди свої 5 копійок надо вставити
Пирожкиня• 28 сентября 2025
Ответ дляДружная семейка
І я спитала, що мене цікавить!
Так це по-перше не ваша тема, по-друге ви ставите приватні запитання. А це вже зовсум інша справа!
Займайтесь хоть трохи самоoсвітою!
Ленивица-красавица• 28 сентября 2025
Ответ дляДружная семейка
І я спитала, що мене цікавить!
Так тема про нові куртки, а не старі
Я погнала• 28 сентября 2025
Можливо ця з массімо,але ще не бачила вживу, якщо дуже блискуча то не хочу. Минулорічна теж норм ще.
Дружная семейка• 28 сентября 2025
Ответ дляПирожкиня
Займайтесь хоть трохи самоoсвітою!
Це загальна тема. Може вам самоосвітою зайнятися, бо ви навіть в поняттях не розбираєтеся.
Без комплексів• 28 сентября 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Ніякі не дивилась, в минулому році купила два пуховики vicolo, буду їх носити
А как они по набивке?, подскажите пожалуйста, тоже смотрю на них.
Дружная семейка• 28 сентября 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Так тема про нові куртки, а не старі
А минулорічна ношена 2-3 місяуі - це вже дуже стара? Тут маньячкищороку купують собі по пару пуховиків. От і виникло питання, що вони з ними роблять, чи в них немає зовсім їх?
Лепешечка• 28 сентября 2025
Купила на Амазоні Коламбію за досить невеликі гроші. З розміром вгадала
Ашолюдискажуть• 28 сентября 2025
Автор тут всі, ну майже всі ще стару шкіру не скинули
А ви про куртки
Уси Пуси• 28 сентября 2025
Жду новую коллекцию Кацуриной, хочу купить там пух.
В прошлом году ещё покупала weekday и peuterey пухи, обожаю верхнюю зимнюю одежду. Ещё есть дубленка короткая, но я с ней никак не попаду в правильную погоду, то жарко то холодно
Нехай щастить• 28 сентября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
обычно у кого второй бесяток берут молча
а у кого некуда прятать прошлогодние - ищут новое
могу ошибаться
Як влучно сказано) В мене два пуховика чорних, один білий, дублянка, і ще три демі куртки різних кольорів, на випадок якщо зима тепла. Я з літа шукаю новий пуховик, і звичайно ж чорний)
Воленс-неволенс• 28 сентября 2025
Ответ дляНехай щастить
Шукайте на здоровʼя. Головне щоб база була закрита - короткий і довгий.
Спасу мир• 28 сентября 2025
Ответ дляНічний дожор
Ну, сейчас в тренде коричневые и белые. Зашла в Ньюркер, классные куртки висят. Брать по полной цене нет смысла, и прошлогодняя есть и позапрошлогодняя. Если будут скидки, можно взять. Тонкую осеннюю заказала с инета, жду
Зараз в тренді не тільки коричневий)
Котики-муркотики• 28 сентября 2025
Ответ дляБез комплексів
Є товсті , є трохи тонші, але якість чудова навіть якщо тонший. По ньому видно що коштує не три копійки, легесенький, теплий, не парить
Сегодня не целуюсь• 28 сентября 2025
Ответ дляНекомильфо
Купила в Массимо на скидках еще мне нравятся их пуховики не дорого когда распродажа выходят и носятся нормально
Отстойное качество пуховиков у них
Некомильфо• 28 сентября 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Отстойное качество пуховиков у них
Ну так не покупайте , покупайте то что вам нравится качество, мне нравится и Массимо
Сегодня не целуюсь• 28 сентября 2025
Ответ дляНекомильфо
Так больше не буду, хватило уже
Нічний дожор• 28 сентября 2025
Ответ дляПодтяжка
А, ось, знайшла. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3766592
Спасибо. Я лет 7 назад тоже с Алика заказывала подобный, только серый, тогда серый был в тренде)
Относила 3 года с удовольствием, так это был первый пуховик, в котором я не мерзла. Но честно, все не могла привыкнуть, что я в нем как гора, большая.
Подтяжка• 28 сентября 2025
Ответ дляНічний дожор
Немає за що) Я от не знаю, чи вгадала з розміром. Я хотіла таку, щоб трохи вільна була, об´ємна, бо полюбляю носити светри і худі оверзайз, і на мене через це завжди верхній одяг замалий, якщо точно по розміру брати або по фігурі.
Без комплексів• 28 сентября 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Спасибо!
Налогообложу• 28 сентября 2025
Ответ дляПодтяжка
Так, але вона вже 750
Покажите, аж интересно стало)
Нічний дожор• 28 сентября 2025
Ответ дляПодтяжка
Да нормально будет, у алика в последнее время одежда идет в размер