Мульйонерша• 28 сентября в 21:14
В каком возрасте у вас начался климакс?
Если у вас ещё нет его, то может у знакомых, родных ?
Пишут, что он и до 40 бывает это правда ?
Домашня Зюзя• 29 сентября в 23:57
Ответ длякотопёс
Дудник, и ещё 1 , по очереди,завтра сфоткаю покажу
А у вас от дудника давление не поднимается? Я начала пить один комплекс и у меня начались головные боли и скачки давления. GPT чату сфоткала состав, сказал,что может быть реакция на дудник. Давление у меня мое нормальное низкое, может быть поэтому такая реакция.
котопёс• 30 сентября в 11:42
Ответ дляДомашня Зюзя
Нет, наоборот отметила, что голова не болит уже третью неделю приема и чувствую себя намного лучше
ГоловнаЯ• 14 октября в 11:57
Ответ дляФорточка
Початок пременопаузи в 38. Менопауза наступила в 47. Період пременопауза + менопауза важко проходили. Нейровегетативна симптоматика задовбала. Часті припливи. Загострення захворвань по кардіології і неврології.
А какие например, по неврологии ?
Форточка• 14 октября в 17:33
Ответ дляГоловнаЯ
А какие например, по неврологии ?
По неврології і кардіології і раніше в анамнезі були проблемки, які з прироходом клімаксу загострилися. Кардіолог і невролог призначали лікування.
Нейровегетативна симптоматика при клімаксі - це ряд симптомів, пов´язані з порушеннями вегетативної нервової системи викликаною зниженням естрогену. Тобто це патологічний клімакс з вираженою нейровегетативною систоматикою. Це були часті припливи, які змінюються ознобом. Прискорене серцебиття та екстрасистолія. Запаморочення, головні болі по декілька діб. Тиск був неконтрольований з гіпертонічними кризами. В очах пливло. Нудота із-за високого тиску, який було важко контролювати. Навіть на фоні високого тиску почав виникати спазм коронарних артерій (вазоспазм).
Посилилася симптоматика вестибуло-атактичного синдрому. Бували настільки виражені запаморочення з порушенням координації і рівноваги, що пересувалася по квартирі тримаючись за стіну, то приходилося викликати платного невролога додому для консультації і призначення лікування.
Дратівливість та емоційне напруження. Та ще й харчова алергія з´явилася.
Ознаки остеопорозу ще були за 4 роки до появи пременопаузи - було виявлено компресійний перелом хребця у грудном відділі (просто йшла, підслизнулася, хрустнуло у хребті). Виявилося, що цей компресійний перелом виник на фоні вираженого дефіциту вітаміну Д та зниженого показника кальцію.
Мене більше добивала неврологічна і кардіологічна симптоматика, чим часті припливи.
Соня Петрова• 02 ноября в 06:44
Ответ дляФорточка
Хочете допоможу позбутися алергії назавжди? І тиск буде стабільно 130/90? пишіть в особисті
Вишиванка• 10 ноября в 13:44
Ответ дляФорточка
А як з таким букетом ходили на роботу?
Ангелок з ріжками• 03 декабря в 08:13
в 46 похоронила мужа, огромный стресс и начало сыпаться здоровье. Тогда цикл еще был, потом стали появляться пробелы. Сейчас мне 48, месячные были последний раз в июне. Хотя иногда живот тянет как предвестник критичных дней, но нет ничего.