Козачка• 29 сентября в 01:05

Порадьте стоматолога

Доброго дня, спільното!
Потрібно полікувати карієс і взагалі на консультацію до стоматолога в Києві або навіть передмістя. Якщо людина уважна до деталей та добросовісна при виконанні своєї роботи, то готова проїхатись )
А то зараз це такий прибутковий бізнес, що мало до кого є довіра, тому що складається враження,що лиш ціль виконати план продажів...
Буду вдячна за поради конкретних спеціалістів або клінік з хорошими відгуками.
Рожайтретьего• 29 сентября в 09:29
Моя стоматолог вийшла на пенсію. Третій рік шукаю заміну :(
Не хочу вже далеко їздити, шукаю на лівому березі Києва і одним транспортом від Дарницької площі.
Або я дійсно надто балувана, але була вже у двох лікарів по рекомендації і не моє :(
автор Козачка • 29 сентября в 14:29
Ответ дляРожайтретьего
Розумію!!! Шкода,що лікар,якому довіряли, на пенсії. Дуже важливо знайти саме того,якому будете довіряти.
Олена-58d8• 17 октября в 23:41
На Печерську є клініка з гарними лікарями ZDÓROVO DENTAL CLINIC Векленко Роман, Миколюк Назарій і Бакайчук Валентин