Залізна пані• 29 сентября 2025
Бісить, що всі тікають, а ми живемо в страху
Доброго дня. Мені 30 років. Заміжня. Живем в Полтавській області. Маю чоловіка 33 роки та дитину 8 місяців. Чоловік працює, не має броні. В країні війна і ми не можемо виїзджати, навіть в іншу область. ТЦК виловлюють всіх. І зараз в інстаграмі бачу як знайомі тікають за кордон якимось чином і там щасливо живуть і подорожують. Як мене це бісить. Живем у страху війни і того чи повернеться чоловік додому чи ні сьогодні. Ще і дитина маленька в нас, дуже страшно. Хочеться жити як раніше. Розриває з середини від заздрощів за тих хто втік і ще й понтується цим. Розумію, що є люди в кого чоловіки на війні чи втратили житло і т.д.. Але коли бачу фотки ті в інсті злість бере. Що робити? Як заспокоїти себе?
Найщасливіша• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
В мене напевно ще і післяпологова депресія
та не
у вас врожденная жаба
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляВкаблучках
Серце, зір, відсутність частини шлунку, рак, відсутність щитоподібної залози і так до безкінечності.
+1, мій колишній директор мав штучний клапан і кардіостимулятор, знайомий - двічі мав шунтування, племінниця мала вроджену ваду серця... насправді дуже багато
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляВкаблучках
Усиновіть дитину і виїзжайте всі
та дитина чим завинила?
Ласковая_львица• 29 сентября 2025
Уже многие возвращаются, не переживайте. Не все выдерживают Европу, сложности с работой и адаптацией, а также изучением нового языка. Дома мы люди с высшим образованием, многие занимали хорошие должности, а тут рабочий класс - заводы, склады, отели мыть, дом престарелых, обслуга, поэтому не всех грязная работа устраивает..
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляПуГоФФка
Купа вакансій в комунальних підприємствах, на Укрзалізниці і т.д.
Ви пробували туди по броні влаштуватись на роботу? З вулиці?
І потім.... навіть як і вийде, то приходить рознарядка від тцк - і ніяка броньне поможе
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ длярукиЖимолости
это не патриотизм совсем ,это свою жопу выкрутили и на пособиях устроились за тарелку супа ,. они там и на хрен никому не нужны вот и хотят на себя обратить внимание теми вышиванками дурацкими и мовой , спят они спокойно ракеты не летят на голову ну ничего евросоюзы уже не хотят их думали что они будут там пахать та не тут то было их всех скоро выпрут ’ бэжэнцэв ’ принудительно , припрутся как те обосранки как только им платить перестанут
і не кажіть, не те що ждуни акакаяразнічні, котрі і досі не можуть повірити, що бубочка з ними отак за їхню акакаяразнічність, правда?
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляРобот Вертер
Що робити? згадувати,як ви всі голосували за гаранта вашої безпеки та життя вас та ваших дітей..
а тепер- наслідки. підтримуйте свій вибір.
Блиск думки• 29 сентября 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Возвращаться могут те кто уехали не от войны, а за красивой жизнью. При этом согласно статистики число выехавших украинцев каждый месяц только увеличивается
ПуГоФФка• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Так, з вулиці. Двоє друзів влаштувалися на Укрзалізницю з вулиці, один на заправку BVS.
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляБлиск думки
Может, я вам написала условия и это не теоретические догадки, а проверено на практике
ще раз, якщо раніше на це дивились крізь пальці, то зараз погранці чітко дотримуються закону зі страху пошурувати на передову. Тому не видумуйте і не вводьте людей в оману
Закуйовджена життям• 29 сентября 2025
Ответ длярукиЖимолости
Оце скільки злості.
Ви не в ту сторону. То на хутіна треба злитися, в не на співгромадян, які як і ви постраждали
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляПуГоФФка
правильно роблять, що не кажуть вам правду)))
Блиск думки• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Читайте внимательно что я написала. Ещё раз это проверено на практике, а не из ваших домыслов. Но и к вам это не относится, вы под эти условия не попадаете
ПуГоФФка• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Вони кажуть правду. Це близькі друзі, все, що вони робили ща гроші до цього, вони озвучували.
КоКоКоКоКоКо...• 29 сентября 2025
А кто в соцсетях будет какашку выставлять? Живите свою жизнь
Чесно брешу• 29 сентября 2025
Ответ дляПрипоРошенная
+1, странная автор, «хочу жить как раньше» и это при том что родила ребенка/беременела в войну. А сейчас за ребенка страшно
Логика?
Так может по залету. И что ей было делать?
Банка з медом• 29 сентября 2025
Ответ дляРобот Вертер
А ви чомусь зовсім не згадуєте як ваш сичоволий, випустив Гіркіна на Донецьк і той спокійно зі своєю армією поїхав окуповувати Донеччину, що мізків немає знати історію, з чого все почалося, правда? Як би він іх повбивав а не з путькой домовлявся, бабки заробляти то війна би не почалася у 14 році з окупацією, чи то інше?
Вкаблучках• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Напевно, занадто успішно рятують поранених, а М’яснику і зеленій Ко потрібно інше...Народна депутатка Анна Скороход підтвердила інформацію про те, що медиків в Україні починають переводити у штурмовики на фронт.
Вона також прокоментувала, наскільки масовим є таке явище.
’По наказу це має бути до 20%. Це наказ Сирського.’
Так, зелені по османським домовленостям не треба,щоб рятували.
Бодіпозітівна• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Вернее сумму
Пані з калабані• 29 сентября 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Знаете, диплом от ракеты в голову- такая себе защита. Те, кто за деньгами ехали - могут и вернуться. А тем, кого градами кроют, не до амбиций...
Закуйовджена життям• 29 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
Заради справедливості, таки не сивочолий запустив всю наволоч. Це розпочалося за правління зовсім іншої особи
Вкаблучках• 29 сентября 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Тільки статистика каже інше. Все більше і більше виїзжають
Банка з медом• 29 сентября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ні, якраз сичоволий і надав наказ, опустити зброю. Подивіться його відео, де він дає наказ не зупиняти Гіркіна і він спокійно пішов на окупацію.
вкрации• 29 сентября 2025
Ответ дляРобот Вертер
Так у тому і річ, що ті, хто не голосовував, вигрібають по повній теж.
Закуйовджена життям• 29 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
Гіркін зайшов у квітні
Інаугурація була у червні.
Банка з медом• 29 сентября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Гіркін зайшов у квітні
Інаугурація була у червні.
Взагалі то у липні він вийшов.
Закуйовджена життям• 29 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
Взагалі то у липні він вийшов.
Офіційно бої у Донецькій області почалися у квітні 2014 року, коли Турчинов був в.о. президента України. Бій за Слов´янськ (Гіркін) і т.п. Освіжіть трошки знання. Без образ.
вкрации• 29 сентября 2025
Ответ дляКастрюлька
Просто интересно - какая может быть инвалидность, если никто не догадывается и визуально не видно? Вопрос без подвоха
Родич є з психіатрією, 2-га група, розуміє, коли накриває, сам йде на больнічку, а так працює на двох роботах, має жінку, теж інваліда, допомагає усім літнім родичам.Хто не близький до нього- не здогадається.
вкрации• 29 сентября 2025
Ответ дляосень харашо
Продавайте все что есть и пробуйте за деньги выехать.
а если повяжут и без всего?