Залізна пані• 29 сентября 2025

Бісить, що всі тікають, а ми живемо в страху

Доброго дня. Мені 30 років. Заміжня. Живем в Полтавській області. Маю чоловіка 33 роки та дитину 8 місяців. Чоловік працює, не має броні. В країні війна і ми не можемо виїзджати, навіть в іншу область. ТЦК виловлюють всіх. І зараз в інстаграмі бачу як знайомі тікають за кордон якимось чином і там щасливо живуть і подорожують. Як мене це бісить. Живем у страху війни і того чи повернеться чоловік додому чи ні сьогодні. Ще і дитина маленька в нас, дуже страшно. Хочеться жити як раніше. Розриває з середини від заздрощів за тих хто втік і ще й понтується цим. Розумію, що є люди в кого чоловіки на війні чи втратили житло і т.д.. Але коли бачу фотки ті в інсті злість бере. Що робити? Як заспокоїти себе?
А ось і я• 29 сентября 2025
А я виїхала з дитиною. І мене бісить, що сидять за кордоном чоловіки на соціалі, а мій чоловік не може виїхати.
Блиск думки• 29 сентября 2025
Ответ дляА ось і я
А вы не на социале сидите?
А ось і я• 29 сентября 2025
Ответ дляБлиск думки
А вы не на социале сидите?
Ні, я працюю. Але також би хотіла, щоб чоловік був поруч, як у інших.
Вільний митець• 29 сентября 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Адвокат
Возможно,он и нанял, не знаю, мы уехали и не пересекаемся. Но сам факт- для этих легче чужого ребенка в дет.дом отправить- чем уволить со службы. Разве это норма? И адвокат стоит не копейки - вытащить из распред.центра- 80000 грн. Было. Сейчас не знаю. Т.е, у ребенка умерла мама, папа воюет и рискует жизнью, а адвокату нужно все деньги отдать?
Цікавий писочок• 29 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
А они радоваться должны? Чет не поняла.
если их что-то не устраивает, они могут поменять жизненные обстоятельства до того уровня, чтобы они их устраивали
Я такая наивная• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Меня не бесит что тикают. Меня бесит, что когда просишь контакты, кто помог - все морозятся и делают вид, что они от рождения многодетные забронированные инвалиды
От ви цікаві, як ці помагальщики гуглилися і в телеграмі на раз два шукалися, так вам було не треба. А тепер за це за яйця підвісять. Он як приймуть закон де за спробу незаконного перетину кордону від 3 до 5, так всі взагалі глухонімими на цю тему стануть
Блиск думки• 29 сентября 2025
Ответ дляА ось і я
А других бесит, что вы их место рабочее заняли, соц жильё
Закуйовджена життям• 29 сентября 2025
Ответ дляА ось і я
А якщо працюють, то не бісять? Тільки ті, що на соціал?
А ось і я• 29 сентября 2025
Ответ дляБлиск думки
може бути і так
Я такая наивная• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Я не хочу покидати чоловіка, люблю його і у нас маленька дитина, яка любить його
Так а чого тоді заздрите? Ви ж як дитину вирішили народити, то знали що чоловік не виїзний
А ось і я• 29 сентября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Бісять усі мужики, які виїхали. Особливо наркозалежні, як тут з ними носяться... лікують, облизують.
Закуйовджена життям• 29 сентября 2025
Ответ дляА ось і я
Тяжка у вас доля. Співчуваю.
А ось і я• 29 сентября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Тяжка у вас доля. Співчуваю.
Хочеться кінця війни, додому...
Зубачистка• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Я жадна і не хочу віддавати останні гроші і не факт що випустять, у нас дитина і їй потрібно вже копить гроші
Після цього посту все зрозуміло 😁
Я такая наивная• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
А им эти контакты с молоком матери передались, да?
Ми пів року шукали контакти, і ще пів року оформлювали документи. Ви чарівна, якщо думаєте що зараз можна спитати в вам хтось щось скаже
Закуйовджена життям• 29 сентября 2025
Ответ дляА ось і я
Хочеться кінця війни, додому...
Мені теж хочеться. І кінця війни. І додому.
Тільки того дому вже немає.
БезПаспортаНеПродаю• 29 сентября 2025
Ответ дляБабка-ежика
ви на приколі про полтавських?
Я серйозно. Таке кодло приїхало. Одні проблеми від них
Я такая наивная• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
А я и не собираюсь искать билет в один конец. Нормальное решение вопроса это когда можно спокойно выезжать, заезжать, ходить, летать, плавать...
У вас настільки відірвана від реальності розуміння того як це все робиться що просто дивно читати) Ви в курсі як часто зараз тре а ходити в тцк оте все оновлювати? У вас точно не вистачить грошей, якщо ви не можете навіть кінці знайти. Щас ті, у кого є на це умовні 20 тисяч, роблять і тікають. Туди сюди їздять ті, хто оперує сумами з +одним нулем, або залучений у теми серйозні
Я такая наивная• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Конда полностью снимают с военного учета - риски минимальны)
Полностью це як?)
Бодіпозітівна• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Эти помогальщики в большинстве своем работали по схеме - лох не мамонт. Либо требовали деньги на криптокошелек и исчезали в тумане. Либо прятали в кузове под брезент и ’палились’ на границе, предварительно получив деньги. Либо оказывались сотрудниками сами знаете чего.
Міс Всесвіт• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
А ще бісить, що однокласниця купила будинок під Києвом в такий час і теж в інсті понтується
Я і до цього посту розуміла, що тема - провокація. А вже після нього - і поготів
Prervana• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Контакты имеют цену? Вы ж пишете, что денег у меня не хватит. Так назовите цену таких контактов, я сама разберусь, подходит мне или нет
Я такая наивная• 29 сентября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
До осені 2023 було легко все зробити, потім прийняли зміни до законів, поміняли масово воєнкомів і да, помагальщики зараз то 100 відсотків розводняк. Але два роки тому ще було 50/50. Ще передавали контакти з вуст в уста. Але там людина думає що один раз платиш за інвалідність і знімають з обліку. А значить вона навіть не знає як насправді все це вілбувається
Я такая наивная• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Вони більше не продаються. Ніхто більше не займається цим на потік. Шукайте людей які вирішують будь які питання, вирішать вам і це. Нема більше цього явища як бізнесу, де продають контакти, занадто стало небезпечно. Вам не просто не дають контакти, вам судячи з того на скільки ви далекі від теми, навіть не говорять як то зробили. Без контактів
Вкаблучках• 29 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Є кілька варіантів:
- робота з бронню для чоловіка;
- чоловік в декреті, а Ви працюєте;
- влаштування чоловіка у військо на тилову посаду при наявності корисних навичок.
Яких корисних навичок, не підкажете?
Мого колегу , який 2 роки на фронті працював анестезіологом, в один момент відправили в штурмовики.
Чи анестезіології з реанімацію це не корисні навички?
Кастрюлька• 29 сентября 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
У меня инвалидность с 2014 года и про нее знали только мои родители и сестра
Муж по ней и выехал и тоже все считают что он выехал нелегально. Только я не понимаю, почему я должна ставить в известность общество о своих проблемах?

По фото: муж ни на одной фотографии не фигурирует. Выставляю нейтральные и не часто. За другими людьми не слежу, кто где, куда выехал и как устроился
Просто интересно - какая может быть инвалидность, если никто не догадывается и визуально не видно? Вопрос без подвоха
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
А може вам вже потрібно контролювати своє здоров´я, свій психічний стан, усунути подразники, які викликають у вас цей сказ? Дратує інста - не заходьте туди, дратує однокласниця - не слідкуйте за її життям.
Nathalie27• 29 сентября 2025
Ответ дляМастер Пис
Ще не бачили , а вже не цікаві.
Тобто, командир Азова вам не авторитет.
Нах, ви тоді взагалі цю тему про сзч підняли? Поєхіднічати?
Не маніпулюйте. Те, що командир Азова має авторитет і репутацію - ще не говорить про те, що інтерв’ю з ним буде мати інтерес і користь для пересічного громадянина.

Чому мені не можна підіймати тему про СЗЧ?
Я такая наивная• 29 сентября 2025
Ответ дляКастрюлька
Серце, наприклад
Nathalie27• 29 сентября 2025
Ответ дляВкаблучках
Яких корисних навичок, не підкажете?
Знаю окремі випадки інженерів. Ну і Ви ж розумієте, що для того, аби залишатися в тилу, треба саме «влаштуватися», а не чекати, доки ті корисні навички оцінять.