Залізна пані• 29 сентября 2025
Бісить, що всі тікають, а ми живемо в страху
Доброго дня. Мені 30 років. Заміжня. Живем в Полтавській області. Маю чоловіка 33 роки та дитину 8 місяців. Чоловік працює, не має броні. В країні війна і ми не можемо виїзджати, навіть в іншу область. ТЦК виловлюють всіх. І зараз в інстаграмі бачу як знайомі тікають за кордон якимось чином і там щасливо живуть і подорожують. Як мене це бісить. Живем у страху війни і того чи повернеться чоловік додому чи ні сьогодні. Ще і дитина маленька в нас, дуже страшно. Хочеться жити як раніше. Розриває з середини від заздрощів за тих хто втік і ще й понтується цим. Розумію, що є люди в кого чоловіки на війні чи втратили житло і т.д.. Але коли бачу фотки ті в інсті злість бере. Що робити? Як заспокоїти себе?
вкрации• 29 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
А ви чомусь зовсім не згадуєте як ваш сичоволий, випустив Гіркіна на Донецьк і той спокійно зі своєю армією поїхав окуповувати Донеччину, що мізків немає знати історію, з чого все почалося, правда? Як би він іх повбивав а не з путькой домовлявся, бабки заробляти то війна би не почалася у 14 році з окупацією, чи то інше?
А наш Сивий вже був президентом?
Элька-Карамелька• 29 сентября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Офіційно бої у Донецькій області почалися у квітні 2014 року, коли Турчинов був в.о. президента України. Бій за Слов´янськ (Гіркін) і т.п. Освіжіть трошки знання. Без образ.
05.07 он вышел из Славянска и вся колона по асфальту ушла спокойно на Донецк. А это больше 100 км. Спокойно так проехались.
Нет, не 5 июля, а 10-го
Вакцениро Вона• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Меня не бесит что тикают. Меня бесит, что когда просишь контакты, кто помог - все морозятся и делают вид, что они от рождения многодетные забронированные инвалиды
Да все уже давным-давно знают варианты. Оформляйте нужные документы и вуаля. Или без документов через Тису. Зачем Вам контакты? Хотите на шару, по знакомству?
Невгамовна Бу• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Вы знаете, вот полтора-два года назад я бы дала вам контакты, все проходили по этой схеме без проблем. Но именно мой муж очень встрял, а схема была отработаннная на 99,9%. И потом у них все посыпалось я так понимаю, но выросли новые схемы и посредники и ценник… но уже бы я никому не рекомендовала.
Вакцениро Вона• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Я не хочу покидати чоловіка, люблю його і у нас маленька дитина, яка любить його
Тролите? Ну-ну)
Банка з медом• 29 сентября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ми з вами трошки про інше, я вам одно ви мені інше. Бої то почалися, я кажу за подію коли Гіркін виходив зі Славянска. І що його тисячній армії дозволили спокійни зайти у Донецьк, і він був пустий, бо один пан вирішив що не треба воювати, треба відійти і дати путь ’Освободітелям’ які і заснували днр
Вакцениро Вона• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
’никто никому ничего не должен’ - повторяю вместо молитвы по утрам и вечерам. Наверное еще надо днем, а то терапевтический эффект недостаточен
Ну воооот) Так почему это не должно работать по отношению к Вам? Вам тоже никто не должен давать какие-либо подсказки, лазейки.
Банка з медом• 29 сентября 2025
Ответ длявкрации
А наш Сивий вже був президентом?
На момент виходу Гіркіна зі Славянська, був. Якщо б тісячні колонни вбили то не було б окупації Донбассу.
рукиЖимолости• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
і не кажіть, не те що ждуни акакаяразнічні, котрі і досі не можуть повірити, що бубочка з ними отак за їхню акакаяразнічність, правда?
Удалено администрацией...
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляВкаблучках
Так, зелені по османським домовленостям не треба,щоб рятували.
ось ще свіженьке
’112 канал’ під санкціями, а фірма його колишнього директора Шевцова виграла півторамільйонний тендер МВС та отримала доступ до фіксації наслідків прильотів
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
Колона бойовиків, яка 5 липня 2014 року в´їхала в Донецьк, була постановочною, — Сурков
А ще більше я вірю словам тих, хто там був і бачив наочно. І як кацапня тільки і чекала, щоб показати світу потрібну картину ’знищення мирного населення нацистами’ і на танках завезти в Київ яника, оскільки реально армії не було. В мене були рідні і в армії, і в Добровольчому корпусі, тому знаю ситуацію не з пропагандонських картинок
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ длярукиЖимолости
Удалено администрацией...
Закуйовджена життям• 29 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
Та ні, ми по-різному дивимося на це.
Для мене початок вторгнення у лютому у Криму. Потім продовження у квітні на сході. За влади Турчинова, котрий чомусь за це не притягнутий до відповідальності. А потім вже Порош прийшов до влади. І я не електорат Пороша взагалі.
А у вас почалося все у липні з Донецьку
Удальонка• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
А им эти контакты с молоком матери передались, да?
Все эти контакты очень недолговечны. Все контакты, которые всплывали в моей жизни закрывались в считанные недели. Набрана клиентура- окно- все залегли на дно.
Фантазерша• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Да кто же такие вещи рассказывает, такое даже спрашивать неуместно. У меня две подруги выехали с мужьями, я даже не спрашиваю, знаю что они искали сами очень долго пути и нашли как-то. Обе кстати семьи не богатые и без связей.
ТаПрямТам• 29 сентября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Удалено администрацией...
Это факт. Сама полтавчанка.
Все буде• 29 сентября 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Дело не ваших знакомых, а в тех, кто делает эти документы на выезд по инвалидности, опеке и т.д. 99% не дают добро на поделиться их контактами - перестраховываются и боятся, чтоб не сдали такие ’знакомые знакомых’
100% У меня брат интересовался темой, там столько вариантов... на любой кошелек и карман, инвалидность 2-й группы с гарантией, инвалидность без гарантии, зеленый корридор на Приднестровье, брод ч-з Тису, самый бюджетный вариант - липовые документы сделаные на хорошем принтере, за деньги любой каприз, и самое интересное что всем все пофиг, вон та баба что на кровати с баксами лежала - ей нихера нет и не будет, никто никому ничего не должен
Шумелка Мышь• 29 сентября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Удалено администрацией...
ВИ З ЯКОГО РЕГІОНУ-НЕЗАЗДРІСНОГО?
Банка з медом• 29 сентября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Та ні, ми по-різному дивимося на це.
А у вас почалося все у липні з Донецьку
Почалося тому що я з Донецьку і саме в Донецьку з´явились т.н республіка ДНР, коли Гіркін зайшов, підтримав і тих хто там вже був і провів референдум. А потрох що зробив, прийшов до влади і оголосив 10 денне припинення вогню)))
Удальонка• 29 сентября 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
а вдруг тот контакт кинет вас жестко , вы к кому пойдете? ко мне с вилами
Так что очень правильно делают , осечек и кидков вагон
Из жизни отдыхающих. Все работало надежно как швейцарские часы. А одного взяли на границе и уголовка по подделке документов. Угадайте к кому претензии? А сумма там примерно 20. И вопли ’вы же обещали’, ’верните деньги’. Поделились люди контактом себе на голову.
Каждый сам за себя.
КАПСЛОЧНИЦА• 29 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
ЛНР і ДНР утворені 11 травня 2014 року.
Одна дата для двох областей
Вакцениро Вона• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Та не купляли вони нічого, тікали горами скоріше всього
Так а Ваш? Гори не любить чи шо?
Банка з медом• 29 сентября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
ЛНР і ДНР утворені 11 травня 2014 року.
Одна дата для двох областей
Чудово знаю, дата ’заснування’ типу, тоді був референдум. А якби не підтримали і розігнали шайку то нічого не було б.
Лиса Патрикевна• 29 сентября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Та ні, ми по-різному дивимося на це.
А у вас почалося все у липні з Донецьку
да , кстати прекрасно съехали со стеной, качнув
Вакцениро Вона• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
А я и не собираюсь искать билет в один конец. Нормальное решение вопроса это когда можно спокойно выезжать, заезжать, ходить, летать, плавать...
Так это денег стоит, а Вы жлобитесь.
Лиса Патрикевна• 29 сентября 2025
Ответ дляУдальонка
Каждый сам за себя.
и если только деньги там же и покруче бывает((
был человек.. и усе
Регионщица• 29 сентября 2025
Ответ длявкрации
А наш Сивий вже був президентом?
Так, був, це було в липні.
Залізна пані
• 29 сентября 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Ого.... Я намагаюся бути толерантною, але такою не є.
Живучи в Полтавській обл з незаброньованим чоловіком, ви народили дитину під час війни?!
Так, бо ми не молодієм, а війна ще хто зна скільки буде. То чому у мене не буде дітей? А хто народив у 2021 має право на дітей?
Вакцениро Вона• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Такое ’вже нема’ вот только позавчера в неньку приехало дела по хате порешать, зубы полечить, побухать с друзьями (правда не все хотят с ним это делать) и обратно свалит в свою дождливую европку
Это Вы про друга так? Тогда неудивительно, что с Вами никто не желает иметь дела.
Регионщица• 29 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
Ви щось поплутали, той сраний референдум провели у травні.