Залізна пані• 29 сентября 2025

Бісить, що всі тікають, а ми живемо в страху

Доброго дня. Мені 30 років. Заміжня. Живем в Полтавській області. Маю чоловіка 33 роки та дитину 8 місяців. Чоловік працює, не має броні. В країні війна і ми не можемо виїзджати, навіть в іншу область. ТЦК виловлюють всіх. І зараз в інстаграмі бачу як знайомі тікають за кордон якимось чином і там щасливо живуть і подорожують. Як мене це бісить. Живем у страху війни і того чи повернеться чоловік додому чи ні сьогодні. Ще і дитина маленька в нас, дуже страшно. Хочеться жити як раніше. Розриває з середини від заздрощів за тих хто втік і ще й понтується цим. Розумію, що є люди в кого чоловіки на війні чи втратили житло і т.д.. Але коли бачу фотки ті в інсті злість бере. Що робити? Як заспокоїти себе?
Коленная ложечка• 29 сентября 2025
Ого.... Я намагаюся бути толерантною, але такою не є.
Живучи в Полтавській обл з незаброньованим чоловіком, ви народили дитину під час війни?!
Вкаблучках• 29 сентября 2025
Ответ дляКастрюлька
Просто интересно - какая может быть инвалидность, если никто не догадывается и визуально не видно? Вопрос без подвоха
Серце, зір, відсутність частини шлунку, рак, відсутність щитоподібної залози і так до безкінечності.
Любовь Калистратовна• 29 сентября 2025
Ответ длявкрации
А мене бісить, що вони постять фото у вишиванках та пишуть тільки українською. Я про тих, хто виїхав з чоловіками. Ні, я вважаю, що правильно зробили, але нахрена той дутий патріотизм?
Тому що, при виїзді громадянство України не анульовується
Вкаблучках• 29 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Знаю окремі випадки інженерів. Ну і Ви ж розумієте, що для того, аби залишатися в тилу, треба саме «влаштуватися», а не чекати, доки ті корисні навички оцінять.
Маю сумніви, що за 2 роки не оцінили.
Завтра не пью• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Меня не бесит что тикают. Меня бесит, что когда просишь контакты, кто помог - все морозятся и делают вид, что они от рождения многодетные забронированные инвалиды
Могу вам рассказать два примера с личной жизни. Первый: через третье лицо ’делали’ документы непосредственно у начальника. Через непродолжительное время в новостях сказали, что задержали этого начальника и он под следствием. Второй: выезжали через туроператора, который работал достаточно долго (насколько это может быть в таких схемах). Через несколько месяцев начались сложности с выездом через этого туроператора так как на КПП, через которое он возил, сменилось руководство и он приостановил свои услуги.
Такие контакты долго не живут и может быть элементарно, что уже некого советовать
Prervana• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Вони більше не продаються. Ніхто більше не займається цим на потік. Шукайте людей які вирішують будь які питання, вирішать вам і це. Нема більше цього явища як бізнесу, де продають контакти, занадто стало небезпечно. Вам не просто не дають контакти, вам судячи з того на скільки ви далекі від теми, навіть не говорять як то зробили. Без контактів
Если бы я знала нюансы как все делается - я бы все и сама могла сделать Само собой я такими познаниями не обладаю
Безсовісна кума• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Это бизнес вообще-то. Когда бизнес отказывался от клиентов?
Это не бизнес - это нарушение закона.
Вкаблучках• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Я жадна і не хочу віддавати останні гроші і не факт що випустять, у нас дитина і їй потрібно вже копить гроші
Усиновіть дитину і виїзжайте всі
ПуГоФФка• 29 сентября 2025
Ответ дляПросто звязда
Та вы шо. Тоже слышала, что и АТБ и новая почта все бронь даёт. А по факту нет.
Купа вакансій в комунальних підприємствах, на Укрзалізниці і т.д.
чаревна• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
А ще бісить, що однокласниця купила будинок під Києвом в такий час і теж в інсті понтується
Вот это реально смешно. Что мешает вашему мужу в возрасте Иисуса сделать вашу жизнь краше, осчастливить вас?
Завтра не пью• 29 сентября 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Ну вот смотрите, у меня есть контакт такого человека, меня с ним познакомила мамина родная сестра. Но когда я спросила у него, могу ли я дать его номер своей подруге, он ответил категорически нет!
У сына моего отчима тесть работает каким-то начальником в ТЦК. Моя мама с отчимом в хороших отношениях с этим тестем и их семьёй. Но когда моя мама спрашивала у этого мужика есть ли какой-то способ что-то сделать, этот мужик сказал категорическое нет. Хотя моя мама с тех людей, что и с чёртом договорится
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляБлиск думки
Если человек постоянно проживает в другой стране, въехал по паспорту другой страны, находился в Украине меньше 90 дней, то он и спокойно может выехать по паспорту другой страны
не може, підставою для виїзду по іншому паспорту є виключно вихід з громадянства України
рукиЖимолости• 29 сентября 2025
Ответ длявкрации
это не патриотизм совсем ,это свою жопу выкрутили и на пособиях устроились за тарелку супа ,. они там и на хрен никому не нужны вот и хотят на себя обратить внимание теми вышиванками дурацкими и мовой , спят они спокойно ракеты не летят на голову ну ничего евросоюзы уже не хотят их думали что они будут там пахать та не тут то было их всех скоро выпрут ’ бэжэнцэв ’ принудительно , припрутся как те обосранки как только им платить перестанут
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляХвець-тець
Шо ж їх так плавить серти на золоті???
Стільки є красивого, технологічного, зручного…. А вони золотом все пообклеюють і край. Голодне дитинство плюс брак освіти(
бо ніщеброд - це рівень інтелекту. Як то кажуть, чеши-не-чеши.... Причому, золоті унітази при багаторічній нульовій звітності кварталу, а то і збитковості. І мовчать 73%, обтікають і роблять вигляд, що то нормально
Робот Вертер• 29 сентября 2025
Що робити? згадувати,як ви всі голосували за гаранта вашої безпеки та життя вас та ваших дітей..
а тепер- наслідки. підтримуйте свій вибір.
ДелиВерка• 29 сентября 2025
У меня муж с инвалидностью,есть загранпаспорта,в любое время можем выехать за границу,но возраст у нас 50+ и еще маленькая собачка(10 лет),оставить не на кого.тоже немного завидую тем,кто уехал заграницу( живем в прифронтовом городе.
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляТа легко!
Інвалідність не зняли, але на влк поставили «придатний до служби в ТЦК та СП». Зараз просто інвалідність вже не проходить, має бути інвалідність і зняття з обліку, а його не знімають
+1, причому все раптово ’зцілюються’ після проходження т.зв. ВЛК або в Дніпрі, т.зв. центрі оцінювання.
А потім маємо...
Пункт збору. Як працюють ’розподільники’ ТЦК і чому в армію потрапляють непридатні
https://www.pravda.com.ua/articles/2025/06/16/7517...
або
У війську не потрібний, без можливості лікуватися, але досі не списаний: одкровення старшого сержанта з Ізмаїла | Південь сьогодні https://share.google/iSxWb97ymenQ9Suyw
Вишня на торті• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
В мене напевно ще і післяпологова депресія
Ні, це звичайна чорна людська заздість. Ми ВПО з 2014 року, сидимо наразі під Києвом під атаками, виїхати немає можливості за сімейними обставинами, багато хто виїхав з моїх друзів, зокрема в Канаду.
Мене це зовсім не бісить, я щиро рада, що люди змогли втекти від війни та потенційної небезпеки. Працюйте над собою. чорна зазрість каліче душу та зжирає людину зсередини, не стимулює на розвиток, а навпаки - стимулює до особистої деградації
ДелиВерка• 29 сентября 2025
Ответ дляРобот Вертер
не все голосовали за смарагдового.моя семья не голосовала.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Полностью це як?)
статус ’виключений з обліку’
Стрибну в гречку• 29 сентября 2025
Зачем рожать в войну??? Вы сами захотели ребенка, так чего сейчас им прикрываетесь?
Многие женщины вывезли детей в другие страны. И там им начинать с 0 было несладко. Уверена, сделай вы так, и заграницей были бы, как тяжко и нашли повод завидовать другим.
Раз вас так душит жаба за других, отпишитесь от них, великомученица войны в Полтавской области
Оскорбляю всячески• 29 сентября 2025
Ответ дляКастрюлька
Третья группа очень часто без внешних проявлений.
А она даёт основание для выезда
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляТа легко!
Цьому відстрочку не дають, на влк сказали, що його аутоімунне наразі прекрасно компенсоване. А те, що він працює і всі гроші на препарати витрачає, щоб воно було компенсоване - то нічого
це так одному в Дніпрі зняли інвалідність при емфіземі легень з 2008 року, бо в нього 2 легені, от якби та, що фактично не працює, була ампутована, тоді.... і то не факт, а раптом спірометрія покаже, що здорова легеня працює, як дві? І плювати, що деформована вже грудна клітка, вага при зрості 176 см 54 кг внаслідок недостатньої дихальності, легеневе серце....
Блиск думки• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Может, я вам написала условия и это не теоретические догадки, а проверено на практике
Блиск думки• 29 сентября 2025
Ответ дляДелиВерка
Если можете в любое время выехать, то к чему завидовать?
ДелиВерка• 29 сентября 2025
Ответ дляБлиск думки
я особо и не завидую.просто неправильно выразилась.
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляВкаблучках
Яких корисних навичок, не підкажете?
Мого колегу , який 2 роки на фронті працював анестезіологом, в один момент відправили в штурмовики.
Чи анестезіології з реанімацію це не корисні навички?
Напевно, занадто успішно рятують поранених, а М’яснику і зеленій Ко потрібно інше...Народна депутатка Анна Скороход підтвердила інформацію про те, що медиків в Україні починають переводити у штурмовики на фронт.
Вона також прокоментувала, наскільки масовим є таке явище.
’По наказу це має бути до 20%. Це наказ Сирського.’
https://tsn.ua/ato/medikiv-perevodyat-u-shturmovik...
Блиск думки• 29 сентября 2025
Ответ дляДелиВерка
Так вы же сами написали, что завидуете
ДелиВерка• 29 сентября 2025
Ответ дляБлиск думки
Так вы же сами написали, что завидуете
неправильно выразилась.выехать можем хоть сегодня.а собачку на кого оставить?!
Блиск думки• 29 сентября 2025
Ответ дляДелиВерка
Тогда другое дело