Поддакиваю иногДА• 29 сентября в 14:31
Громадянська освіта. Ваші діти ходять?
Україну любимо, але патріотами цієї держави і цієї влади не являється. Дитині мозги цим не промиваємо і теж не хочемо патріотизму цього для неї. Як бути з уроком громадянська освіта? Можна відмовитися? Які наслідки?
Поддакиваю иногДА
• 29 сентября в 14:34
Ответ дляиз_под_тишка
Не можна відмовитись. Переїжджайте в іншу країну
У мене має бути вибір тут. Ходити чи ні. Для чого мені це нав´язування патріотизму? І чому зразу переїзджайие? В людини вільної повинен бути вибір
Поддакиваю иногДА
• 29 сентября в 14:35
Ответ дляДрібка щастя
Что за громадянська освита?
В школі урок
Хочу наколоти губи• 29 сентября в 14:35
Ви не патріоти, а ваші діти можливо стануть ними. Влада приходить і йде, патріотизм це НЕ про державну машину.
Поддакиваю иногДА
• 29 сентября в 14:35
Ответ дляSvitlo_
Це предмет, що йде в атестат. Відмовитись не можна. І він не про патріотизм
А про що?
Тётушка Лошадь• 29 сентября в 14:35
Ви хоч программу предмета читали - права людини та так інше? Це промивання мізків?
Чи це вкид?
из_под_тишка• 29 сентября в 14:35
Ответ дляПоддакиваю иногДА
У вас є вибір ходити дитині на математику чи ні?
з чого ви вирішили, що є вибір?
Женщинас• 29 сентября в 14:36
Яка мама такі і діти, позор якийсь для країни. То може ваші діти і не в курсі що війна , ні? Може ще і росію поважають?
Поддакиваю иногДА
• 29 сентября в 14:36
Ответ дляХочу наколоти губи
Я не хочу щоб дитина була патріотом ( не тільки України, будь якої держави) патріотизм це інструмент маніпуляції
из_под_тишка• 29 сентября в 14:37
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну не хочете, то їдьте в іншу країну. Зараз це не є проблемою.
Ганцю в кєдах• 29 сентября в 14:37
Ещё так политические срачидлы не начиналсь. Шотш, браво автору
Тётушка Лошадь• 29 сентября в 14:37
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Едьте а Антарктиду - там Нет государства, не будет патриотизма точно
Только Вы и пингвины
Я матуся, мені можно• 29 сентября в 14:38
Предмет називається громадянська освіта, а не патріотична.
Від фізики теж відмовитесь, бо це від лукавого?
Дрібка щастя• 29 сентября в 14:38
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ребёнок сам решит, кем ему быть.
Десь так, але...• 29 сентября в 14:38
Ответ дляХочу наколоти губи
Не дай бог быть патриотами, в каких превратилась наша страна.
ЗдохниПуйло• 29 сентября в 14:38
Ответ дляДесь так, але...
Толі дєло на расії
Поддакиваю иногДА
• 29 сентября в 14:38
Ответ дляДесь так, але...
Отож.
Хочу наколоти губи• 29 сентября в 14:38
Ответ дляДесь так, але...
А що не так?
Десь так, але...• 29 сентября в 14:39
Ответ дляЗдохниПуйло
Толі дєло на расії
Там тоже есть идиоты, а есть адекваты
Мрію про пончик• 29 сентября в 14:39
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Є загальна середня освіта і Громадська освіта не є факультативом.
Я дивлюся, що ви досі не зробили висновки, що буває коли немає патріотичного виховання та усвідомлення своєї державності, свого національного? Четвертий рік війни добігає кінця, а люди все ще патріотизму цураються 🤦♀️
ЗдохниПуйло• 29 сентября в 14:40
Ответ дляДесь так, але...
Там тоже есть идиоты, а есть адекваты
Єсть? Там кожен фашистький ідіот
Поддакиваю иногДА
• 29 сентября в 14:40
Ответ дляЗдохниПуйло
Толі дєло на расії
Я вже писала, що не хочу щоб дитина була патріотом. Будь якої держави!!!!
Хоч,ради, хоч білорпаши, хоч Польщі чи Німеччини, Америки і т ж.
Розвідка Маші• 29 сентября в 14:41
Це як?
Предмет є обов´язковим
Відмовитись можна від факультативу.
Чи тема просто потролити
Предмет є обов´язковим
Відмовитись можна від факультативу.
Чи тема просто потролити
Дрібка щастя• 29 сентября в 14:41
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Это не ваше дело. Ребёнок вырастет и сам решит. Вы не поместите его в информационный вакуум.