Стебель березы• 30 сентября в 09:01
В´їзд в Україну чоловіка, виключеного з обліку
Доброго дня. Чоловік в березні 2022 року пройшов комісію та отримав довідку про виключення з обліку (по зору). Виїхав за кордон. В даний час є необхідність тимчасово повернутися до України. В резерв не став, так як є інформація, що відразу ставлять в розшук. Форма довідки про виключення з обліку в даний час змінилася. При в´їзді до України (в тому числі з метою пройти ВЛК та отримати чинний документ на даний час), можуть виникнути проблеми із-за невстановлення резерву? Хто має інформацію по такому питанню буду вдячна за коментарі.
Неправдиша• 30 сентября в 11:59
Ответ дляДоставучая
Уточнила у подружки про ее мужа. У него был белый билет с 2000 года ещё, там была старая формулировка что-то типа снят с учёта, а не исключён, поэтому перепроходил.
о, я про це і писала, такі випадки є
УжеВотДа• 30 сентября в 12:06
Ответ дляЛеопардові панчохи
В Украину его радо пустят, не переживайте.
А чтобы потом выпустили ищите адвоката и собирайте все документы сразу
З адвокатом на пару служити веселіше - загребуть обох.
Оцененная• 30 сентября в 12:41
Він в´їде і до кінцевого пункту не доїде, бо заберуть в тцк .
Треба кожні пів року поновлювати собі непридатність. Там ще були зміни до закону, що обмежено придатних скасовують тож або придатний або ні.
IQ 80• 30 сентября в 12:44
Автор, хай поставить Резерв, якщо в Резерві буде вказано, що знятий з обліку, можа заїджати та виїджати без проблем.
IQ 80• 30 сентября в 12:46
Ответ дляОцененная
Якщо знятий з обліку не треба. Для знятих з обліку не поширюються норматити військовозобов´язаних.
ВЫВсеВрете• 30 сентября в 12:54
Ответ дляруки_Крюги
Виключення - це статус НЕвійськовозовоб´язаного, після його отримання людина не має проходити влк, бо вже НЕ Є військовозобов´язаним.
Також закон не має зворотньої сили (ст.58 Конституції України). Всё, що Ви пишете, це якийсь бред.
кАнстиция не паузе, и у нас как раз перворачивают эту норму
Доставучая• 30 сентября в 13:07
Ответ дляНеправдиша
щось не те. Якщо повністю виключений - то все, ніякі влк вже йому не актуально. Якщо ж ’знятий’, то так, треба було проходити процедуру виключення. А хто виключений - тому не треба. Але це козлячство, фактично через зміну назви по новій все.
Да, у него так и было - снят, из-за этого отправили, я писала выше
Голубка миру• 30 сентября в 13:26
Ответ дляНу що ви, мамо!
Кордон проходить легко , без питань .
А ось після , якщо попаде на тцк або поліцію , не впевнена що буде потім
він далі кордону і не поїде, хіба на полігон
Голубка миру• 30 сентября в 13:27
Ответ дляМию чакри щоденно
Його пустять і мобілізують зразу за пунктом пропуску
Бо в нього нема резерву
+10000000000
Голубка миру• 30 сентября в 13:28
Ответ дляруки_Крюги
Він виключений з 2022 року з військового обліку, не є військовозобов´язаним, на нього не розповсюджується обов´язок встановлювати Резерв+. Паперові ВОД мають однакову силу з електронними.
розкажіть це моєму сусіду, котрий виключений ще в 2011 році, а в березні 2023 року їхав на похорон матері.... заїхав аж в штурмовики
Голубка миру• 30 сентября в 13:30
Ответ дляГде тут 0?
Вони на резерв не дивляться. У них своя окрема база
Де по повному піб+даті народження дивляться
... і в котрій одним кліком можна поставити статус ’у розшуку’
Маска-0b9f• 30 сентября в 13:30
Ответ дляОцененная
Кожні півроку поновлювати собі непридатність - це яким законом регламентується?
Голубка миру• 30 сентября в 13:30
Ответ дляДоставучая
Потому и там, что с 2006 года сильно поменялись правила виключення. Сейчас он уже не подлежит исключению
у всіх помінялись сильно з новою постановою зціляючою
Маска-0b9f• 30 сентября в 13:31
Ответ дляIQ 80
Для виключених з обліку не поширюється.Зняті з обліку то інша категорія.
Маска-0b9f• 30 сентября в 13:32
Ответ дляруки_Крюги
Бред це наша держава.Бо тцк дійсно ставлять на облік раніше виключених.
Голубка миру• 30 сентября в 13:32
Ответ дляПироженкА
В сфері чого, розових поні?
та чому? може тцкуниха, того так і рве мохнатку в надії, що лохи купляться
Голубка миру• 30 сентября в 13:35
Ответ дляАтиква
Ну не всегда так уж прям. Но... Людей не хватает, те кто пошёл в 2022 добровольно, таких мало осталось. СЗЧ очень много. Менять их некем. Ну не родной же потужного и 95 квартала в самом деле? Вот и хватают первых попавшийся и тащат. Ведь все знают, что бустфикация - луганской ипсо.
Ведь по оф информацию такого нет! Да и тцкашники, если не сдадут норму людей, то отправятся на фронт. Чем не мотивация?
як це ніким? на передовій постійно 100-120 тис. одних і тих, а біля 700 тис. тилових щурів передової ще не бачили
Маска-0b9f• 30 сентября в 13:38
Ответ дляМиззери
Если сомневаетесь установите резерв плюс , скорей всего он в розыске что его пыл приезжать умерит
Комиссия в 22 и в 25 немного разные вещи я так подозреваю , сейчас все годны поэтому они активно и хотят что бы перепроходили
Да,вы правы.Сейчас суды завалены подобными исками.
Маска-0b9f• 30 сентября в 13:42
Ответ дляруки_Крюги
Я пишу про те, коли людина ВЖЕ має на руках ВОД про ВИКЛЮЧЕННЯ з військового обліку.
А Ви читати точно вмієте? Чи тільки відосики адвокатів дивитись?
Ну має на руках ВОД про виключення і що?
Голубка миру• 30 сентября в 13:43
Ответ дляНеправдиша
тільки за власним бажанням, інваліда примушувати служити не можна по закону, але треба, щоб оформлення інвалідності ініціював сам військовий.
угу....
У війську не потрібний, без можливості лікуватися, але досі не списаний: одкровення старшого сержанта з Ізмаїла | Південь сьогодні
Червона калина• 30 сентября в 13:46
Ответ дляУжеВотДа
Це точно.
Нещодавно Кременчуцьку адвокатку, яка допомагала боротися з свавіллям тцк, взяли під варту.
Голубка миру• 30 сентября в 13:47
Ответ дляМаска-0b9f
а толку, коли людина вже мобілізована? Для цього підсуєтились і видали рішення верховного антисуду про незворотність мобілізації. Зате тепер зелені воші вірним псам віддячують за віддану службу
Комітет ВР пропонує збільшили видатки для органів державної і судової влади на понад 17 млрд грн
IQ 80• 30 сентября в 13:57
Ответ дляМаска-0b9f
Так, Ви праві. Чоловік саме виключений з обліку.
Однозначная• 30 сентября в 14:06
Ответ дляСтебель березы
У нього був розрив сітчатки ока на обох очах. Замінені обидва хрусталики. В одному оці відмер нерв, не бачить взагалі. Інше -8. Тоді, коли проходив комісію, дуже дивилися. Всі документи про операції є.
Коли гребуть в бус то не дивляться ані на очі,ані на документи