Стебель березы• 30 сентября 2025
В´їзд в Україну чоловіка, виключеного з обліку
Доброго дня. Чоловік в березні 2022 року пройшов комісію та отримав довідку про виключення з обліку (по зору). Виїхав за кордон. В даний час є необхідність тимчасово повернутися до України. В резерв не став, так як є інформація, що відразу ставлять в розшук. Форма довідки про виключення з обліку в даний час змінилася. При в´їзді до України (в тому числі з метою пройти ВЛК та отримати чинний документ на даний час), можуть виникнути проблеми із-за невстановлення резерву? Хто має інформацію по такому питанню буду вдячна за коментарі.
Ответ дляМаска-0b9f
Да,вы правы.Сейчас суды завалены подобными исками.
Ну вот муж исключен
Установил резерв в котором оказывается в розыске , написал обращение в министерство мол на каком основании
Там ответили что надо пройти перекомиссию
Ну все очевидно что вдруг исцелится 🤣
Я б на месте автора не совершала эту роковую ошибку
Ну все очевидно что вдруг исцелится 🤣
Ответ дляСтебель березы
У нього був розрив сітчатки ока на обох очах. Замінені обидва хрусталики. В одному оці відмер нерв, не бачить взагалі. Інше -8. Тоді, коли проходив комісію, дуже дивилися. Всі документи про операції є.
Я б не рисковала , правда
Его проблемы с глазами только усложняют ему выживание на фронте но никого это не волнует
Оце так цабе• 30 сентября 2025
Питання не в тому, чи встановлений в нього резерв чи ні. Питання в тому, що для тцк основна інформація -це та, що міститься в електронному реєстрі, а не ваші папірці.
Ви можете встановити резерв прямо зараз і дуже здивуватися в неприємному сенсі тому, що там написано, або ж видихнути з полегшенням і перехреститися. Але їхати, не знаючи, що там записано про нього, це суїцид. В ваших інтересах розуміти масштаб проблеми. І якщо вона є, спробувати вирішити з-за кордону через юриста. Бо якщо перетне кордон, то буде вже пізно
Оце так цабе• 30 сентября 2025
Ответ дляДоставучая
Не вводите людей в оману, бумажный вод для них отличный документ. У моего мужа нет никого резерва, много раз останавливали и проверяли, показывает бумажный вод
Паперовий вод зі штрих кодом, який почали ставити в 2024. А чувак з теми виїхав в 2022, і штрих кода того в його військовому немає, а тому його одразу з кордону завернуть, якщо інформація про його виключення з реєстру військовозобов´язаних не міститься в електронному реєстрі оберіг. Дізнатися це можна, завантаживши резерв або згенерувавши електронний вод через дію
Неправдиша• 30 сентября 2025
Ответ дляГолубка миру
угу....
У війську не потрібний, без можливості лікуватися, але досі не списаний: одкровення старшого сержанта з Ізмаїла | Південь сьогодні
ну у нього немає інвалідності, судячи з тексту. Придатний до тилових, да, нах не треба, але тцк таких на вулиціях гребуть ну і ясно, таких не відпускають бо треба було б пів армії розпустити
Голубка миру• 30 сентября 2025
Ответ дляНеправдиша
ні, не розпустити, а тилових щурів, котрі бережуть владу від народу, прийшлось би гнати на передову
Винник• 30 сентября 2025
Ответ дляруки_Крюги
Я пишу про те, коли людина ВЖЕ має на руках ВОД про ВИКЛЮЧЕННЯ з військового обліку.
А Ви читати точно вмієте? Чи тільки відосики адвокатів дивитись?
Я Вам скажу, что я знаю случаи, когда людей которые должны быть исключены с учёта, по причине судимости по тяжким и особо тяжким преступлениям не только заставили пройти мед.комиссию, а и мобилизовали, это со справкой об освобождении на руках. По этому в нашей стране возможно все.
Г@Л@В@ломка• 30 сентября 2025
Ответ дляСтебель березы
Автор. Обратитесь к юристу. Возьмите консультацию.
Не ведитесь на разные выбросы.
Истории у всех разные.
Нужно видеть ваши доки.
Не ведитесь на разные выбросы.
Истории у всех разные.
Нужно видеть ваши доки.
Та легко!• 30 сентября 2025
Ответ дляГалябалована
Вы же сами пишете что устаревшая форма об исключении с учёта. Отправят делать новую, заново ВЛК. Какие у вас ещё вопросы?
На ВЛК нацепят очки, напишут зрение 1.0 - это у нас распространённая практика - и в лучшем случае через пару дней на отправку. Судиться дорого и долго, некоторые не успевают до пропадания без вести. А, и ещё многие числятся не убитыми, а пропавшими без вести. Быстро находятся среди умерших те чьи семьи отказались от компенсаций.
Это уже до такого дошли, твари? Я про компенсации
Мэри Попкинс• 30 сентября 2025
Ответ дляВорожу на каві
в дії (на компʼютері) подивіться стан, чи не поставили на облік бува
В резерве, а не в дии
Мэри Попкинс• 30 сентября 2025
Ответ дляруки_Крюги
Він виключений з 2022 року з військового обліку, не є військовозобов´язаним, на нього не розповсюджується обов´язок встановлювати Резерв+. Паперові ВОД мають однакову силу з електронними.
Все, кто ’выключен’ после начала войны, должны были пройти повторно влк
руки_Крюги• 30 сентября 2025
Ответ дляМэри Попкинс
І законодавчі докази надасте? ))
Ворожу на каві• 30 сентября 2025
Ответ дляМэри Попкинс
В резерве, а не в дии
якщо він не хоче завантажувати резерв, можна подивитися свій статус саме у дії на компі
Та прям багіня• 30 сентября 2025
Ответ дляАтиква
Може бути проблема, що по дорозі він влк буде проходити вже в дорозі на Донбас. І що цікаво стане цілком придатним. Це я без жартів. Окрім резерву для них немає документу . Навіть три свідотства про народження дітей, свідотство про шлюб, тв документы, що звільнений зі служби за станом здоров´я. Без резерву ті всі бумадки для них мотлох. Завернули на кордоні. Щей в тцк тримали
А в чому проблема було резерв встановити, як троє дітей?
Стебель березы
• 30 сентября 2025
Ответ дляВорожу на каві
А чим відрізняється на телефоні та комп´ютері? Дякую.
Ворожу на каві• 30 сентября 2025
Ответ дляСтебель березы
функціоналом
Маска-0b9f• 30 сентября 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Нет такого.В Украине закон не имеет обратной силы.
Морская свинка• 30 сентября 2025
Ответ дляруки_Крюги
вот у меня есть такой пример, на руках был бумажный вариант, где все печати и написано исключен с учета, и есть ВОД и в резерве сначала все нормально было, что невоенообязанный и исключен, а потом- бац, открывает резерв, а там на учете уже, ходил в ТЦК, сказали, не нравится, идите в суд, но до суда не успел дойти, словили на улице и уже учебку на Десне прошел.Поэтому это, увы, не бред, и Конституция у нас уже пару лет, как не работает((
Сокодавка ще та• 30 сентября 2025
Скоріш за все знову треба буде проходити влк і чекати 6 міс на вердикт
Маруська Му• 30 сентября 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Його пустять і мобілізують зразу за пунктом пропуску
Бо в нього нема резерву
Если не знаете, не рассказываете. Для исключенных с учёта Резерв + не нужен, так они не являются военнообязанными.
Тут вопрос в другом. Если все документы оформлены правильно, то проблем не возникнет.
Главное, чтобы в Обериге муж светился как исключенный с учёта, а не в розыске
СкиниУскачи!• 01 октября 2025
Ответ дляДоставучая
На кого попадете, мы стояли на границе, пограничник упёрся , чтоб скачивали резерв.
Мию чакри щоденно• 01 октября 2025
Ответ дляМаруська Му
Это он будет рассказывать, пока его будут крутить в бусик)
Неправдиша• 01 октября 2025
Ответ дляМиззери
Да это правда , муж писал письмо в министерство обороны и там ответили что на перекомиссию надо бла бла бла
Пусть не едет ваш муж
а коли виключений був Ваш чоловік?
Неправдиша• 01 октября 2025
Ответ дляМиззери
Если сомневаетесь установите резерв плюс , скорей всего он в розыске что его пыл приезжать умерит
Комиссия в 22 и в 25 немного разные вещи я так подозреваю , сейчас все годны поэтому они активно и хотят что бы перепроходили
в травні 24 змінили наказ 402 (який регламентує ВЛК), його зробили жорсткішим, а потім ще 2 чи 3 ітерації було щодо ще більш жорстких умов. Для орієнтиру - всі інваліди 3 групи придатні (деякі навіть не до тилових), у кого 2 група - 50/50, і лише з першою групою можна сміливо йти на списання
Ответ дляМаруська Му
Тем не менее, на границе, мужа просили показать и его, и все документы и историю болезни и внезапно штрихкод, который исключенному из реестра так же официально не нужен.
Знакомому, исключенному в консульстве отказали в замене паспорта, пока не будет получен штрихкод.