Бентливуман• 30 сентября в 14:45
Розвели квартиранти.
Майже, рік у мене орендували квартиру два друга. Ось один виїхав за кордон і я почала активно шукати до нього на підселення. Важко знайти окрему людину. Частіше шукає сім´я, або друзі, або подруги, а от окремо людину, до зовсім чужої людини в квартиру виявилося ще тим квестом. По термінах пошук зайняв три дні. Мій квартирант сказав, що навіть якщо не вдасться знайти, то батьки будуть оплачувати другу кімнату, бо зїзджати він не хоче, йому все подобається. І тут телефонує хлопець, того ж віку, що мій орендар. Домовилися на перегляд, але уточнив, чи можливо вставити замок в двері його кімнати, бо має дорогу техніку. Я погодилася. Йому все сподобалося, але попросив комп´ютерного стола. Я також погодилася. Він так наполегливо хотів його обрати сам, що я не стала заперечувати. Сказав, що стіл буде в межах 3000 грн і чек він мені скине. Ок. В день заселення він купив стола і скинув фото як все облаштував. Можливо, через це на наступний день мені підтягнулися різні варіанти комп´ютерних столів. Але поки історія далі.
Я приїхала в день заселення з тортиком для хлопців. Ми поспілкувалися. Він скинув мені кошти за мінусом 2400 грн вартість стола. Але я ніякого чека не просила і навіть не думала про те. На наступний день мені в браузері підтягуються комп´ютерні столи і саме цей стіл за ціною 1750 грн. Я телефоную щоб скинув чек. Але він його що? Правильно. Загубив! Потім я сказала, що не потрібно з першого дня займатися такими справами, це дуже неприємно в низько. Але виявляється, що все чесно, бо це збірка і доставка. WTF??? По перше ми не домовлялися про такі послуги, а по друге, подивіться на цей стіл, яка нафіг збірка? До речі, мій перший квартирант був в курсі всієї цієї схеми і від цього мені ще сумніше.
Я була не проти дорожчого, я не перевіряла ті чеки. Я повірила людині.
Якось неприємно так.
Щоб робили на моєму місці?
Якось неприємно так.
Щоб робили на моєму місці?
Бентливуман
• 30 сентября в 20:49
Ответ дляЧервона калина
Автор, Вы не правы. Если изначально согласились на покупку стола, то даже в случае, если бы Вы сами его покупали, тоже оплатили бы доставку и сборку. Очень сомневаюсь, что Вы смогли бы его в руках принести из магазина и собрать. То есть, сумма потраченных денег была бы точно такая же. Поэтому никакого обмана.
Вы могли бы просто не соглашаться на стол, тогда либо пришлось бы искать другого арендатора, либо он сам бы купил себе стол. Ну а если Вы сдаете комнаты студентам, то стол - это их базовая потребность, ничего сверхъестественного в этом нет.
Я б його могла привезти на авто і сама б занесла. Та і зібрала б його. В мене немає корони і манер. Без проблем зробила б цю роботу. Дівчатка виявилися якимись дуже ніжними. Але скоріше за все просто витратили мої кошти на свої цілі. Бо це справді треба бути безруким і безклепки, щоб оплатити збірку такого стала.
Червона калина• 30 сентября в 20:50
Ответ дляБентливуман
Які дівчатка? Були ж хлопці.
Бентливуман
• 30 сентября в 20:50
Ответ дляСмайликівна
Так вона й розраховувала на лоха, який буде перти на собі важкий стіл, а потім за свій же рахунок збирати його.
Вона сильно хитрожоооо...
Читали Стар пост? Я сама його й хотіла купити, він наполіг, що бажав би обрати зручний саме для нього, я погодилася.
Бентливуман
• 30 сентября в 20:51
Ответ дляЧервона калина
Які дівчатка? Були ж хлопці.
Червона калина• 30 сентября в 20:51
Ответ дляБентливуман
Ви уявляєте вагу стола? Самі б занесли, реально?
Бентливуман
• 30 сентября в 20:53
Ответ дляЧервона калина
Так.
Червона калина• 30 сентября в 20:54
Ответ дляБентливуман
Що з вами? Звідки там з´явились дівчатка? Я реально не зрозуміла.
Бентливуман
• 30 сентября в 20:55
Ответ дляЧервона калина
Бо це був сарказм. Типу, що здорові лоби але як дівчатка повелися в такій ситуації.
Як міряти?• 30 сентября в 21:00
Ответ дляБентливуман
Не розуміється це само собою, бо не обговорено і не погоджено.
Как в воду Али он его будет доставлять?
Як міряти?• 30 сентября в 21:00
Ответ дляБентливуман
Чек я так і не побачила, хоча обіцяли показати. Тому, так - збрехав.
Вы выше сами сказали, что со сборкой эта сумма вышла
Червона калина• 30 сентября в 21:03
Ответ дляБентливуман
Ну одна справа привезти його на машині, а інша - нести в руках з магазину. Це не зовсім реально. І дуже не зручно і важко для однієї людини.
Як міряти?• 30 сентября в 21:05
Ответ дляШлях до зірок
Ви бачили, у якому вигляді здають квартири у Європі?
Нехай сам платить за стіл або виселяєьься.
В каком? Часто модно найти меблированную, с посудой и всем необходимым
Як міряти?• 30 сентября в 21:06
Ответ дляБентливуман
Почему не предложили?
Радикальная• 30 сентября в 21:07
Ответ дляЧервона калина
Це Юск, там компактні коробки і меблі типу столів легкі
Як міряти?• 30 сентября в 21:11
Ответ дляСало не люблю
Ні холодильника ні пралки.
Часто і кухня пуста. Тобто ні плити ні раковини.
Мої знайомі рік тому з´їжджали з квартири, то віддавали за вивіз диван, кухню і кухонний стіл, якими користувались 2 роки, поки жили на зйомі. Не розумію, чому не можна залишити кухню і стіл наступним квартирантам.
Без кухни снимать это вообще боль, ее забрать невозможно.
Так что что всегда минимум с кухней ищу
Бентливуман
• 30 сентября в 21:11
Ответ дляЧервона калина
Їх двох поїхало купувати того стола. Два дорослі хлопці, справді, не могли б донести пластикового стола?
Бентливуман
• 30 сентября в 21:11
Ответ дляЯк міряти?
Почему не предложили?
Не встигла. Дуже швидко впоралися.
Як міряти?• 30 сентября в 21:12
Ответ дляБентливуман
Не встигла. Дуже швидко впоралися.
Так сразу когда договаривались могли сказать, что с доставкой поможете
Борисфенка• 30 сентября в 21:14
Ответ дляБентливуман
Короткий переказ подій ’А можна я потрачу ваших 3000 гривень в рахунок оренди, щоб собі стола купити?’, ви відповідаєте ’Можна’.
Хлопець потратив ваші 2400 гривень, ще й 600 гривень вам зекономив.
Чим ви незадоволені, ніяк не зрозумію?
Каркуша Клара• 30 сентября в 21:15
Ответ дляБентливуман
Не встигла. Дуже швидко впоралися.
вы ж в ночную были сегодня и опять на смене?
Два-три тижні і фсьо• 30 сентября в 21:16
Ответ дляБентливуман
Не встигла. Дуже швидко впоралися.
сьогодні в атб ще можна сходіть - там вже міняють цінники хоча акція по 30 число... зможете вчинити скандаль по повній, душу відведете!
Червона калина• 30 сентября в 21:18
Ответ дляРадикальная
Я зрозуміла, що це Юск. Просто уявіть, як його нести одній людині? Та навіть двом. Це не перенести з однієї кімнати в іншу. Просто по людськи, без уточення, що це орендарі. Чесно кажучи, я не уявляю. Іхати з тією коробкою у громадському траспорті теж навряд чи вийде. Краще б автор того торта не купувала, він дійсно, як на мене, був зайвий. Ну або нехай уявить, що принесла хлопцям 2 торти. Виїдати мозок за доставку і збірку, та ще й така кричаща назва теми - розвели квартиранти. Не бачу я тут ніякого розводу. Ну це моя суб´єктивна думка.
Семенівни сусідка• 30 сентября в 21:24
Ответ дляБентливуман
Уклали. Мінімальний термін не прописали. За місяць я маю попередити, або вони.
Хуже нет таких арендодателей, непонятно что Вам в голову в очередной раз взбредет
Бентливуман
• 30 сентября в 21:26
Ответ дляСеменівни сусідка
💯 То ж в такому випадку всім буде краще, якщо я такий поганий орендодавець. Нехай шукають кращого)
Вот Она Я• 30 сентября в 21:28
Ответ дляLove_Love_Love_
Я б не знімала кімнату, тому не знаю як можна.
Я б не здавала покімнатно і тд, але я суджу по собі, по своїм квартирам і ремонтам, я б ніколи і ні за що не погодилась врізати замок в міжкімнатні двері. Я б висилила квартиранта і здала б одним людям.
Просветитесь 😂😂😂😂😂😂😂
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3768317
Борисфенка• 30 сентября в 21:31
Ответ дляБентливуман
Що з столом будете робити?
Жена сантехника• 30 сентября в 21:31
Ответ дляЗоркая Зорро
Это у меня муж такой. Всегда всё перепроверит. Ну ты ж купил уже,заплатил - нет,давай потом рыться в интернете и искать,не переплатил ли... Ну вот смысл ?
Не знаю)
Бентливуман
• 30 сентября в 21:32
Ответ дляБорисфенка
Що з столом будете робити?
Залишу. Стіл, в любому випадку, зайвим не буде.
Борисфенка• 30 сентября в 21:33
Ответ дляБентливуман
А квартира порожня стояти буде?
Бентливуман
• 30 сентября в 21:34
Ответ дляБорисфенка
А квартира порожня стояти буде?
Чому порожня?