Бентливуман• 30 сентября 2025
Розвели квартиранти.
Майже, рік у мене орендували квартиру два друга. Ось один виїхав за кордон і я почала активно шукати до нього на підселення. Важко знайти окрему людину. Частіше шукає сім´я, або друзі, або подруги, а от окремо людину, до зовсім чужої людини в квартиру виявилося ще тим квестом. По термінах пошук зайняв три дні. Мій квартирант сказав, що навіть якщо не вдасться знайти, то батьки будуть оплачувати другу кімнату, бо зїзджати він не хоче, йому все подобається. І тут телефонує хлопець, того ж віку, що мій орендар. Домовилися на перегляд, але уточнив, чи можливо вставити замок в двері його кімнати, бо має дорогу техніку. Я погодилася. Йому все сподобалося, але попросив комп´ютерного стола. Я також погодилася. Він так наполегливо хотів його обрати сам, що я не стала заперечувати. Сказав, що стіл буде в межах 3000 грн і чек він мені скине. Ок. В день заселення він купив стола і скинув фото як все облаштував. Можливо, через це на наступний день мені підтягнулися різні варіанти комп´ютерних столів. Але поки історія далі.
Я приїхала в день заселення з тортиком для хлопців. Ми поспілкувалися. Він скинув мені кошти за мінусом 2400 грн вартість стола. Але я ніякого чека не просила і навіть не думала про те. На наступний день мені в браузері підтягуються комп´ютерні столи і саме цей стіл за ціною 1750 грн. Я телефоную щоб скинув чек. Але він його що? Правильно. Загубив! Потім я сказала, що не потрібно з першого дня займатися такими справами, це дуже неприємно в низько. Але виявляється, що все чесно, бо це збірка і доставка. WTF??? По перше ми не домовлялися про такі послуги, а по друге, подивіться на цей стіл, яка нафіг збірка? До речі, мій перший квартирант був в курсі всієї цієї схеми і від цього мені ще сумніше.
Я була не проти дорожчого, я не перевіряла ті чеки. Я повірила людині.
Якось неприємно так.
Щоб робили на моєму місці?
Якось неприємно так.
Щоб робили на моєму місці?
Смайликівна• 30 сентября 2025
Бізнесмен)) Домовились на 3000 грн. Все. Залізно.
А за скільки він знайшов того стола, то вже таке... різниця йому в кишеню)
Підприємець) На рівному місці з тітки ’поімєл’.
А ви й далі ходіть з тортиками (дивна поведінка).
Допоможіть знайти• 30 сентября 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Меня больше удивило что вы с тортом приперлись
И без бутылки, чтобы обмыть покупку
Смайликівна• 30 сентября 2025
Ответ дляШкала Радощів
нафіга ви торта приперли?
Мабуть тітка хотіла одного із них спокусити).
А якщо вдалось би (сподівалась, що хлопці спиртне запропонують), то і двох зразу.
Біток чи ефір?• 30 сентября 2025
О, я минулого року цей стіл за 1000 купувала. Потрібен був на місяць для он-лайн навчання дешевий. Він, до речі, дуже якісний. Збирати його хвилин 15
Танго утрьох• 30 сентября 2025
в сл.раз говорите квартирантам сразу, что цена аренды за всё что сейчас видите.
если что ещё надо- ищите за бесплатно на олх или покупайте себе новое за свой счет.
тут под каждого не накупишься...
он может съехать через 2-3 месяца, а вам остается не нужное.
тут под каждого не накупишься...
Love_Love_Love_• 30 сентября 2025
Ответ дляМиззери
Ну значит не сошлись бы с квартирантом или не сдавали бы комнату а только квартирой
Нормальное желание закрывать свою комнату , чему вы удивляетесь
Я нічому не дивуюся, я написала, так, я б здала одній сімʼї квартиру, виселила квартиранта попереднього, але я б не дала різати двері, в мене вони не дешеві.
Дивує мене що автор поджується легко купувати стіл, різати двері, купує торти і розводить срач за 600 грн доставки того ж стола🤷🏼♀️це найменше дивне з цієї всієї лінійки .
Біток чи ефір?• 30 сентября 2025
Ответ дляаромат Жука
Зачем вы покупали стол? Пусть сам бы себе покупал
Я прожила всю жизнь на сьеме, ничего не покупали арендодатели
Погоджуюсь, я, як орендар заходжу в квартиру - знаю вартість і якщо мене все влаштовує, то оплачую. Не влаштовує-шукаю іншу квартиру, більш укомплектовану, але ж там в вартість проживання інша буде. Колись у Львові знайшли гарний варіант по хорошій ціні, то нам вигідніше було докупити деякі меблі і залишити їх там, чим шукати нову кв
Жена аллигатора• 30 сентября 2025
У той момент, коли ви побачили цей стіл дешевше, відчули обман і несправедливість, тому тепер сприймаєте так, ніби вас обманули. Але все чесно, стіл обійшовся у 2400.
Рахувати вартість меблів без доставки та збірки - це як купити ліжко без матраца, ліжко ніби є, але спати не можна.
Басноплетка• 30 сентября 2025
Так все вірно стіл і доставка, людина сама зайнялась організувала. Які проблеми, де вас хто обманув? Хотіли зекономити самі їдьте по стола, привозьте, збирайте. Цирк
Крижана бурулька• 30 сентября 2025
На вашем месте я бы изначально ничего не покупала ьы. Хочет - покупает за свой счет, а потом забирает с собой 🤷🏻♀️
Сало не люблю• 30 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Прекрасно, зато ти береш людей з котами і собаками і з дітьми бо ніхто не обісцяє , не обдире твою мебель і тд. Те саме з технікою. Холодильник, плита, пралка. Все інше- купуйте- любі друзі.
Чиидодаткові витрати повинні бути лише в орендодавця?
Ні холодильника ні пралки.
Часто і кухня пуста. Тобто ні плити ні раковини.
Мої знайомі рік тому з´їжджали з квартири, то віддавали за вивіз диван, кухню і кухонний стіл, якими користувались 2 роки, поки жили на зйомі. Не розумію, чому не можна залишити кухню і стіл наступним квартирантам.
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляСиренькая
Вона просто не розраховувала, що бувають настільки наглі люди. Зазвичай так буває, коли нема досвіду здачі житла. Її проблема в тому, що вона довірилася квартиранту. Тепер буде знати, що не всі люди порядні. І більше ніяких модернових столів. Бабушка стайл з олх - максимум для подібних квартирантів. Шкода, що через них страждають і дійсно порядні.
Дякую, що хоч Ви зрозуміли. Тепер, справді, важко буде довіряти іншим. Буде все контролювати сама. А хлопці підуть на вихід, бо ситуація показала, що з такими людьми я далі не хочу працювати. Сподіваюся, що вони натраплять на таких орендодавців, що вони пошкодують про свої махінації.
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляРожева юбка
Він взагалі скромно змовчав,бо так йому було вигідно
І скромно викинув чек
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляАнютины ласки
ви впевнені, що в тому місті, де квартира, є юск?. У мене, наприклад, в місті, юска немає. Найближчий - за 130 км. Як його доставляти пішки?
Ну і треба було автору купить, але ж ж мабуть їй було ліньки
Ні, не ліньки. Я вказала в старості, що він наполягав на тому, щоб самостійно купити. Юск в пішій доступності ( 1 зупинка трамваєм, який поряд з будинком зупиняється).
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Где?
На приобретения стола он потратил 2400
Чек я так і не побачила, хоча обіцяли показати. Тому, так - збрехав.
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Условия автора были выполнены.
Как по мне, это само собой разумеется, что ещё доставка может быть.
Не розуміється це само собою, бо не обговорено і не погоджено.
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляМиззери
Это тоже зря , на голову садятся
Видно вы добрый человек и хотели хороших отношений но многие не ценят
Просто помните что мебель эта ваша в вашей квартире , значит если покупаете по на свой вкус
Добрий, але трохи зі своїми тарганами. От з коментарів читаю, що для багатьох це дрібниці, а для мене це такий показник людини. І я не хочу далі мати справу з такими людьми. Я розумію, що без проблем здам її сім´ї, або друзям, бо запитів було багато.
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляСмайликівна
Така я лошара. Розумію...
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляСмайликівна
Чому тітка? Мені 24. Сподіваюся, що вам 16, якщо для вас я тітка.
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Прекрасно)
Відчуття ще глибшого лошарства.
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляБасноплетка
Він сам наполягав на тому, щоб обрав та купив саме він.
Зоркая Зорро• 30 сентября 2025
Ответ дляЖена сантехника
Фигней страдаете. Уже согласились на эту стоимость и ок. К чему эти расследования?
Это у меня муж такой. Всегда всё перепроверит. Ну ты ж купил уже,заплатил - нет,давай потом рыться в интернете и искать,не переплатил ли... Ну вот смысл ?
Мона_Лиса• 30 сентября 2025
Не понятно чем автор заморочилась. Ну все правильно. Квартирант поступил абсолютно честно. Цена-это товар, его доставка и сборка.
Ноу коммент• 30 сентября 2025
Ответ дляБентливуман
Те, що ми не домовлялися про доставку і збірку.
Тобто ви б йому самі доставили той стіл та самі зібрали його ?
Чи він як його повинен був доставити ? Чи в трамваї його везти ? Чи як ?
Мона_Лиса• 30 сентября 2025
Ответ дляБентливуман
А стол должен был на своих четырех ногах сам дойти в вашу квартиру, или как вы себе это представляли?
Пускаю бісики• 30 сентября 2025
Ответ дляБентливуман
Він підтвердив. Але сказав, що доставка і збірка поянула 650 грн
доставка по Києву від 500грн