Бентливуман• 30 сентября 2025
Розвели квартиранти.
Майже, рік у мене орендували квартиру два друга. Ось один виїхав за кордон і я почала активно шукати до нього на підселення. Важко знайти окрему людину. Частіше шукає сім´я, або друзі, або подруги, а от окремо людину, до зовсім чужої людини в квартиру виявилося ще тим квестом. По термінах пошук зайняв три дні. Мій квартирант сказав, що навіть якщо не вдасться знайти, то батьки будуть оплачувати другу кімнату, бо зїзджати він не хоче, йому все подобається. І тут телефонує хлопець, того ж віку, що мій орендар. Домовилися на перегляд, але уточнив, чи можливо вставити замок в двері його кімнати, бо має дорогу техніку. Я погодилася. Йому все сподобалося, але попросив комп´ютерного стола. Я також погодилася. Він так наполегливо хотів його обрати сам, що я не стала заперечувати. Сказав, що стіл буде в межах 3000 грн і чек він мені скине. Ок. В день заселення він купив стола і скинув фото як все облаштував. Можливо, через це на наступний день мені підтягнулися різні варіанти комп´ютерних столів. Але поки історія далі.
Я приїхала в день заселення з тортиком для хлопців. Ми поспілкувалися. Він скинув мені кошти за мінусом 2400 грн вартість стола. Але я ніякого чека не просила і навіть не думала про те. На наступний день мені в браузері підтягуються комп´ютерні столи і саме цей стіл за ціною 1750 грн. Я телефоную щоб скинув чек. Але він його що? Правильно. Загубив! Потім я сказала, що не потрібно з першого дня займатися такими справами, це дуже неприємно в низько. Але виявляється, що все чесно, бо це збірка і доставка. WTF??? По перше ми не домовлялися про такі послуги, а по друге, подивіться на цей стіл, яка нафіг збірка? До речі, мій перший квартирант був в курсі всієї цієї схеми і від цього мені ще сумніше.
Я була не проти дорожчого, я не перевіряла ті чеки. Я повірила людині.
Якось неприємно так.
Щоб робили на моєму місці?
Якось неприємно так.
Щоб робили на моєму місці?
Смайликівна• 30 сентября 2025
Ответ дляБентливуман
Чому тітка? Мені 24. Сподіваюся, що вам 16, якщо для вас я тітка.
З моїх слів (повторюся)
*** Мабуть тітка хотіла одного із них спокусити).
А якщо вдалось би (сподівалась, що хлопці спиртне запропонують), то і двох зразу.
***
викреслюємо тільки слово ’тітка’. А з усім іншим ви погоджуєтесь.
Висновок - у вас велиииикий НЕдотр*ах і вам конче потрібен мужик
Хоч який - небудь, аби було в штанях.
*** викреслюємо тільки слово ’тітка’. А з усім іншим ви погоджуєтесь.
Хоч який - небудь, аби було в штанях.
Смайликівна• 30 сентября 2025
Ответ дляМона_Лиса
А стол должен был на своих четырех ногах сам дойти в вашу квартиру, или как вы себе это представляли?
Так автор же написала --
*’Юск в пішій доступності ( 1 зупинка трамваєм, який поряд з будинком зупиняється).’*.
Вона хотіла, щоб хлопець витрачав свій час, пер той стіл, ще й сам збирав, також витрачаючи свій час.
Вважаю, що це жлобство (!)
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляСмайликівна
З моїх слів (повторюся)
***
Хоч який - небудь, аби було в штанях.
Вже і діагноз поставили. Чудово. Сподіваюся, що у вас хоч все добре. Але судячи з коментаря я так і не скажеш.
Оля_с_киркою• 30 сентября 2025
Ответ дляБентливуман
Саме так. Людина непорядна. І я планую поставити такі умови, щоб вони з´їхали. Не хочу, щоб в моєму домі жили брехливі особи.
Тоді це, скоріше, Ви непорядна
Танго утрьох• 30 сентября 2025
Ответ дляБентливуман
Ні, не ліньки. Я вказала в старості, що він наполягав на тому, щоб самостійно купити. Юск в пішій доступності ( 1 зупинка трамваєм, який поряд з будинком зупиняється).
барин мог вызвать такси.
не ведитесь на их забаганки.
пишут что аренда поднялась на 20% так что не стесняйтесь.
ставьте побольше,а сбросить цену всегда успеете.если не фиксировали цену первому,то повысьте ему или скажите,что им месяц на поиск жилья.у вас приезжают родственники из прифронтовой территории.
не ведитесь на их забаганки.
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляТанго утрьох
барин мог вызвать такси.
не ведитесь на их забаганки.
Звичайно, я дам місяць на пошук житла. Все чесно, як домовлялися. Мені хочеться спілкуватися і працювати з комфортними для мене людьми.
Оля_с_киркою• 30 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я нічому не дивуюся, я написала, так, я б здала одній сімʼї квартиру, виселила квартиранта попереднього, але я б не дала різати двері, в мене вони не дешеві.
Дивує мене що автор поджується легко купувати стіл, різати двері, купує торти і розводить срач за 600 грн доставки того ж стола🤷🏼♀️це найменше дивне з цієї всієї лінійки .
А до чого тут Ви? Я взагалі своє майно не погоджуюсь здавати, то що тепер?
Сиренькая• 30 сентября 2025
Ответ дляНоу коммент
Тобто ви б йому самі доставили той стіл та самі зібрали його ?
Чи він як його повинен був доставити ? Чи в трамваї його везти ? Чи як ?
Його елементарно в трамваї везти. Якщо його це не влаштовує - може замовити таксі, за власний кошт, звісно. Або самостійно оплатити доставку.
ТаПрямТам• 30 сентября 2025
Ответ дляаромат Жука
Зачем вы покупали стол? Пусть сам бы себе покупал
Я прожила всю жизнь на сьеме, ничего не покупали арендодатели
І в мене так.
Диван правда купив. Але ж квартира пуста, спати на чому. А все інше купила.
короткопамятна• 30 сентября 2025
Ответ дляНайщасливіша
Не говорите гоп, пока Вам не попались непорядочные арендаторы.
У нас сняли встроенную кухню, на её место поставили хлам с олх за 200 гривен.
тому я кожного місяця приїжджаю за оплатою, хоча в мене нічого супердорого нема, все одно все не побачиш, але хоча б не винесуть те що є
короткопамятна• 30 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ок, ви зробили ремонт, поставили двері, ви б погодились врізати в низ замок?
Я б ніколи в житті на це не пішла.
А якщо двері старі то відповідно і квартира без ремонту, відповідно і ціна не висока, то нах там новий стіл за 3к?
Я б ніколи в житті на це не пішла.
ну якщо людина здає покімнатно то замок це норма, мені цікаво чого його раніше не було, все решта - маячня якась
ТаПрямТам• 30 сентября 2025
Ответ дляБентливуман
Я їм принесла на вечерю. Не планувала чаювати разом.
Ви як моя мама, вона теж всім шоколадки і печиво носить.
короткопамятна• 30 сентября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
понабирал петя дурбеликив господи прости
а до чого тут петя взагалі? чи вам у кожній темі потрібно політику розводити? наче тема побутова
короткопамятна• 30 сентября 2025
Ответ дляАнютины ласки
ну щоб такого не було, хазяйка хай сама займається замінами кранів, замків, техніки. Але ж це зайвий клопіт. Ну і покажіть зараз на сайті юску гарний стіл за 1500.
так господарі й мають тим займатися, ми саме так й робимо, бо ми здаємо квартиру, значить все окрім лампочок на нас, щоправда, в нас одні розумні ще й лампочки вимагали)))
Мовчу, але хочу• 30 сентября 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Меня больше удивило что вы с тортом приперлись
Да это тролиха из Киева )) фантазирует постоянно
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Загнули трохи. Ще в Києві у мене квартир немає. Треба більше тем строчити, мабуть. Вчіться.
Мовчу, але хочу• 30 сентября 2025
Ответ дляБентливуман
Дада да , знаем тебя
Шлях до зірок• 30 сентября 2025
Ви бачили, у якому вигляді здають квартири у Європі?
Нехай сам платить за стіл або виселяєьься.
Мона_Лиса• 30 сентября 2025
Ответ дляБентливуман
И сколько людей вам придется перебрать, чтоб найти достойных вашим требованиям? Откуда вам знать какие попадутся следующие? В моем парадном очень много квартир именно под аренду. Я не успеваю даже их лица запоминать, не то что их автомобили, припаркованные во дворе. Меняются каждые два месяца. И каждый раз, пока вы ищете новых жильцов-это время неоплачиваемого простоя вашей квартиры. И еще неизвестно, что вам оставят после себя следующие квартиранты. Вот и подумайте.
Каркуша Клара• 30 сентября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
вы правы .понабирал петька с витькой дурбеликив на работу господи прости хоть клепайте темы нормально .она не из столицы.это сепарша на пособиях
Каркуша Клара• 30 сентября 2025
Ответ дляБентливуман
ахааа шо ж вы забываете.вы ж в начале темы писали что киевлянка и с другого акка якобы соседка ваша откликнулась
Каркуша Клара• 30 сентября 2025
Ответ дляБентливуман
учитесь нормально готовиться к темам что б не палится.
Семенівни сусідка• 30 сентября 2025
Ответ дляаромат Жука
Я до недавнего снимала, и немного в недоумении от автора, не знала что такие бывают. Мы не заикались даже, если нам чего то не хватало. Одно дело когда это холодильник или стиралка, но стол...
И второй момент, если автор изначально двоим сдала не по отдельности, то ни ее проблема искать человека на подселение, проще было семью поселить
Семенівни сусідка• 30 сентября 2025
Ответ дляБентливуман
Ви ж договір уклали? Який там мнімальний термін проживання? Так теж не роблять, це ж переїзд.
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Вже таких дурочок як я не буде. Буде відтепер і у мене інший підхід.
Червона калина• 30 сентября 2025
Ответ дляБентливуман
Автор, Вы не правы. Если изначально согласились на покупку стола, то даже в случае, если бы Вы сами его покупали, тоже оплатили бы доставку и сборку. Очень сомневаюсь, что Вы смогли бы его в руках принести из магазина и собрать. То есть, сумма потраченных денег была бы точно такая же. Поэтому никакого обмана.
Вы могли бы просто не соглашаться на стол, тогда либо пришлось бы искать другого арендатора, либо он сам бы купил себе стол. Ну а если Вы сдаете комнаты студентам, то стол - это их базовая потребность, ничего сверхъестественного в этом нет.
Бентливуман
• 30 сентября 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Уклали. Мінімальний термін не прописали. За місяць я маю попередити, або вони.
Смайликівна• 30 сентября 2025
Ответ дляЧервона калина
Так вона й розраховувала на лоха, який буде перти на собі важкий стіл, а потім за свій же рахунок збирати його.
Вона сильно хитрожоооо...