Отжигающая• 30 сентября в 18:56
Відправила сина в іншу країну. Сумую(((
Ще не пройшов тиждень , а мені так тяжко. Не можу заходити в пустий дім. Він завжди виходив зустрічав,як я приходила з роботи.
Все починали робити ще до того як відкрили кордон до 23 р. переживала, що після 18 не зможе виїхати. А зараз якось назад немає сенсу відмотувати. Мову вивчив вступив у вуз.
Я так десь в душі надіюсь, що йому там не сподобається і він вернеться додому😢
Хоч любе його рішення тільки за ним я розумію, що треба час. Але так за ним сумую🥺
Бензопирен• 30 сентября в 21:32
Ответ дляКудлата хмаринка
Если человек хочет наркоты, то его и дома ничего не удержит. У меня сосед такой. А дочь уже доучилась и работает.
вы хоть знаете что на тех вписках и общагах творится?
Бензопирен• 30 сентября в 21:33
дома хоть или рядом видишь раз в неделю и при подозрении-пописал на тесты.а там торба.многие подсаживаются на наркоту
Кудлата хмаринка• 30 сентября в 21:35
Ответ дляБензопирен
А вы много знаете, жили в общаге европейского университета? Ну расскажите про свой опыт.
Зоя Жорівна• 30 сентября в 21:46
Для чого ви сподіваєтесь, що не сподобається та повернеться? Ви ж прекрасно розумієте, що навколо робиться і це до найкращого. Навпаки треба бажати хорошої адаптації. У нього починається новий етап життя. Успіхів вашій дитині.
Зоя Жорівна• 30 сентября в 21:51
Ответ дляМояХатаЗкраю
Це пишуть молоді дівки, яким такі хлопці ніколи не дістануться. Отож на матусь лайно і виливають тут.
Бо їм треба таких розумних хлопців, але щоб вони сиріти були і не дай боже матусі зайве повідомлення відправлять чи подарунок купують.
Покоління ледащих.
Знову вам дівчата не такі, а потім звідки конфлікти невісток та свекрух.
ЗавЛабСнаб• 30 сентября в 21:53
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ви читаєте, що пишете? Ви ж на початку писали, що в душі маєте надію, що не сподобається?
Це треба бути відбитим на голову, щоб такого хотіти…
Мої діти теж за кордоном і в різних країнах
Навпаки шукали позитив і обговорювали плюси, щоб адаптація була приємнішою
Але в нас любов здорова, а не егоїстична …
Треба бути зовсім відбитим на голову, щоб таке писати людині, якої зовсім не знаєш.
Вирішила вигуляти біле пальто?
Мама сумує за сином, так буває, але не всім відоме це почуття, декому аби з дому дітей випхати і назвати це здоровою любов´ю, ага
Вирішила вигуляти біле пальто?
Пластилин_Колец• 30 сентября в 22:04
Ответ дляПочемучка
А почему решили с ним не ехать? Может, и мужчину нашли бы там.
зачем ? попу подтирать
в 17 лет мой выехал
Чумачечая Весна• 30 сентября в 22:06
Привыкните. Это у вас первые дни ломка. И все зависит от настроя, если будете ныть и жалеть себя, так еще долго будет, думайте о сыне, о том что он там получит образование, устроит свою жизнь, порадуйтесь за него, за то что он поступил, что у него начался новый этап в жизни, вы же не хотите чтобы всю жизнь за вашу юбку держался. Пусть у него там все получится.
Наполеон Бонапарт• 30 сентября в 22:29
Ответ дляОтжигающая
Мене провів на автобус , але я не змогла дивитись в вікно як він йшов.
Їду додому. Чесно кажучи, в автобусі розплакалась
Носки на подтяжках• 30 сентября в 22:33
Ответ дляБензопирен
а он что инвалид что домрй ездить не сможет?и зачем он вообще едет куда то?не работает не учится
Звідки ви знаєте він їде вчитися чи працювати? Додому їздити - потім не зможе виїхати знову за кордон
Носки на подтяжках• 30 сентября в 22:34
Ответ дляБензопирен
тро ло ло .не впечетлило
Видно, що синів дорослих у вас немає
Не гоню• 30 сентября в 22:39
Ответ дляРекламама
Ні, коледж, 11 і 12 класи. Виграла міжнародну стипендію
Розкажіть будь ласка, що це таке і як вступати?
Оце потужно• 30 сентября в 22:51
Автор не притягивайте вы лихо. Надо мысленно отпустить ребёнка и пожелать ему счастливого жизненного пути. И желать чтобы он нашёл хорошую девушку хорошо учился думать о том чтобы его жизнь хорошо сложилась там где он хочет. Знакомая моей мамы очень скучала за сына он женился и уехал она прямо успокоиться не могла всё в депреснике было всё мечтала чтобы он к ней вернулся. И он вернулся. Машина его сбила стала инвалидом лежачим жена его бросила и мать дохаживала до своих 80 лет за ним. Вот так сбываются желания
Вимагаю спілкування• 30 сентября в 23:02
Ответ дляБензопирен
Творится везде. Я жила в общаге сама, сейчас с сыном живу за границей, здесь а-ля общаги-квартиры. Е-мое, ни шлялись, ни употребляли. Такое впечатление,что одни нарики и алкаши в общежитиях живут
Гидроусилитель руля• 30 сентября в 23:05
Ответ дляСито для думок
Сумно, коли хтось помирає, а тут радоваться надо.
І не кажіть. Читаю автора і деякі коменти і волосся дибки стає. Я теж завезла сина за кордон. Дитина вчиться, йому подобається. І я рада за нього. Чоловік каже, що в нього завдання такі, як в нас на курсі 3. Вчора син шокував тим, що в них є предмет, який по статистиці 19% не здає.
Вимагаю спілкування• 30 сентября в 23:05
Ответ дляБензопирен
Предлагаете до 40 под юбкой держать, чтобы более-менее точно? То, что смогли в голову вложить-вложили, уже повлияешь мало на что. Масса наших детей уже 3 года учится, хорошие дети, регулярно вижу в спортзале. Нариков хватало у меня и на р-не в Ха.
Ответ дляОтжигающая
Я ж написала в темі ще тиждень не пройшов
В Польщу завезли?
Гидроусилитель руля• 30 сентября в 23:06
Ответ дляОтжигающая
Та ясно що кругом є. Але вдома я хоч бачу. А то інша країна.
Що ви бачите, якщо дитина вчиться в іншому місті ?
Вимагаю спілкування• 30 сентября в 23:07
Ответ дляГидроусилитель руля
Анализы мочи и кала будет маме на выходные привозить.
Гидроусилитель руля• 30 сентября в 23:09
Ответ дляtereska
О, автор, я з вами морально, мій з 15.09 в Братиславі, теж сумую, не знаходжу собі місця, моє серце з ним далеко. Вже і плакала, і шукаю нові сенси, забави та хоббі. Переживаю ж звісно, ви так само.
Якась мамкина крапелька таїлася, що залишиться ще хоть трохи з нами, але вступив та 3-й тиждень як вчиться.
Щоб в наших дітей склалось якнайкраще, хай будуть здорові та щасливі, дзвонять нам частіше та отримують гарну спеціальність!
Ваш в якому вузі?
Кашпо• 30 сентября в 23:27
Ответ дляОтжигающая
Я навіть поки в кімнату не можу до нього зайти
Жах, Він живий, здоровий -- саме головне, а Ви якусь дурню городите.
Кашпо• 30 сентября в 23:30
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У автора вже є... син. Навіщо їй чоловік?
Цибулька зла• 30 сентября в 23:38
Ответ дляКапуста Маша
Зараз молодшому 15, чекаємо результату Флекса у 3-тій тур, а паралельно польску зубарить))) Якось так..
Який у нього рівень англ зараз і які оцінки в школі?
Рекламама• 30 сентября в 23:39
Ответ дляНе гоню
Це міжнародний проєкт UWC , що має 18 коледжів по всьому світу. Саме зараз проходить відбір, до якогось там жовтня.
Треба мати хороший рівень англійської мови, вміти писати есе українською та англійською мовами, мати досвід волонтерства. Моя, наприклад, була волонтером-репетитором англійської мови. Ну і бути активним.
Ленне-Рейма• 30 сентября в 23:42
Ответ дляОтжигающая
17 рокіа
Навіщо так рано відправляти дітей одних? Я не розумію, чи лишався б вдома чи я б поїхала з ним. 17 років ну прям дуже зарано
Бензопирен• 30 сентября в 23:43
Ответ дляЛенне-Рейма
что б наркоманам стали
Ленне-Рейма• 30 сентября в 23:44
Ответ дляБензопирен
что б наркоманам стали
И это не шутки, чего я только не насмотрелась заграницей, при том домашние мальчики срывались. Так жалко наших детей
Бензопирен• 30 сентября в 23:47
Ответ дляtereska
у вас есть 2 тыс евро ему на жилье жизнь и учебу каждый месяц?в те вузы берут всех с улицы.те дипломы никому не нужны.приличное образование в европе стоит приличных денег.там мпестным работы нет.смысл тогда сколько лет и сколько денег в трубу?
Бензопирен• 30 сентября в 23:48
Ответ дляЛенне-Рейма
они все почти пробуют наркоту.их тупо подсаживают.это страшно.дома или рядом хоть на тест пописает и тревогу забить а там...жесть короче .