Отжигающая• 30 сентября 2025

Відправила сина в іншу країну. Сумую(((

Ще не пройшов тиждень , а мені так тяжко. Не можу заходити в пустий дім. Він завжди виходив зустрічав,як я приходила з роботи.
Все починали робити ще до того як відкрили кордон до 23 р. переживала, що після 18 не зможе виїхати. А зараз якось назад немає сенсу відмотувати. Мову вивчив вступив у вуз.
Я так десь в душі надіюсь, що йому там не сподобається і він вернеться додому😢
Хоч любе його рішення тільки за ним я розумію, що треба час. Але так за ним сумую🥺
Курочка-чубаточка• 30 сентября 2025
А я Вас розумію, моєму 16, дитя зовсім. Якби поїхав, то теж би важко на серці було. Мозок і серце різні речі.
В мене теж два сини
Кусман Сиру• 30 сентября 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Давайте я вас обніму, підтримаю, сама хотіла створювати таку тему. Сину 20 років, я до останнього сподівалася, що залишиться в Україні, але ні, прийняв рішення виїжджати за кордон, скоро виїзд, я вже всі очі виплакала, всі свята тепер без нього, всі вихідні не разом. Додому їздити не зможе. А я уявляла як зроблю весілля дітям, буду няньчити онуків...
А він вже одружуватися збирався в 20 років ?
tereska• 01 октября 2025
Ответ дляБензопирен
у вас есть 2 тыс евро ему на жилье жизнь и учебу каждый месяц?в те вузы берут всех с улицы.те дипломы никому не нужны.приличное образование в европе стоит приличных денег.там мпестным работы нет.смысл тогда сколько лет и сколько денег в трубу?
Я вже тут багацько писала про наш досвід. З тими знаннями, що наші діти мають на дистанційному навчанні, ми просто раді, що син мав непоганий середній бал та без підготовки здав тест на визначення рівня мови на В2 і цей вуз приймає іноземців безкоштовно, дає гарну технічну освіту.
Навчання не легке, вилітають студенти «пачками». А своєю сину бажаю лиш найкращого. Чого ви думаєте, що теперішнє покоління не зможе адаптуватися. Та ще як зможе, мову вони вчать вже з першого класу, це не ті «тьотки» після 40-ка, які не можуть за багато років навіть до рівня А1 її опанувати і вічно будуть нити, що чи то робота не та, чи то так зорі не склалися. Життя їх навчить, що освіта важлива, підробляти треба, бо гроші не сипляться самі в карман. А там і роботу знайдуть, тим паче, що там гарна практика, а чоловік має звʼязки з європейськими інженерами, тож навіть практику можна пройти по своїй спеціальності.
Я за дітей радію, які не дивлячись ні на що, зважились і поїхали здобувати освіту в чужу країну та без підтримки рідних. Мами та татусі їх морально та фінансово підтримують, а ради ж чого ми йдемо в стосунки та народжуємо дітей, зробити їх щасливими та вберегти від клятої війни.
А життя та час покаже…
Бензопирен• 01 октября 2025
Ответ дляtereska
А життя та час покаже…
это все влажные фантазии.приличное образование стоит приличных денег.у меня самая близкая родня граждане сша.уже давнооо.образование универ шикарный дорогой.а не ваша братиславская бурса.с никому не нужным дипломом и вбухаными в трубу деньгами
tereska• 01 октября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Ваш в якому вузі?
Словацький технічний в Братиславі, Машинобудівний факультет, спеціальність Прикладна механіка та мехатроніка.
ВЫВсеВрете• 01 октября 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Це пишуть молоді дівки, яким такі хлопці ніколи не дістануться. Отож на матусь лайно і виливають тут.
Бо їм треба таких розумних хлопців, але щоб вони сиріти були і не дай боже матусі зайве повідомлення відправлять чи подарунок купують.
Покоління ледащих.
Молодих дурних дівок тут дуже маленький відсоток.
А от ображених на життя жіночок середнього віку - значно більше, це вони тут жовч пускають знецінюючи родинні стосунки і будь-які стосунки між людьми взагалі.
tereska• 01 октября 2025
Ответ дляБензопирен
То ваша думка, в мене інша.
Ви не уважно читали мою відповідь: з рівнем тих знань, з якими вийшли дистанційники ото прілічноє, як ви називаєте та не можете нічого конкретного сказати, беруть за конкурсом, це раз і за шалені кошти, це два. Я такі самі кошти, це для розуміння від 65000 дірхамів на рік, самі в гривні переведіть, можу витратити сину на освіті в своїй країні, але майбутнього я тут не бачу для нього точно, в нього депресія, йому не підходить клімат. І порахуйте скільки це вийде за 5 років навчання, а гранти видають лише талановитим студентам.
Не всі можуть витягнути той рівень навантаження.
Що ми порівнюємо?
Чи ви можете похвалитися свою освітою в українському шикарному вузі та шикарною оплатою праці?
Хай мають кращу освіту чим ми та живуть своє краще життя.
Бензопирен• 01 октября 2025
Ответ дляtereska
кому оно надо.зря вбуханые деньги и годы.потом работы нет.а курьером и без диплома можно.если повезет всунется куда то за 1200евро и отдаст 800 за аренду
Бензопирен• 01 октября 2025
Ответ дляtereska
от туда люди бегут на зароботки.дипломы восточно европейские это просто бумажка.но понты для нашего села ой доця в польщи вчиться и так закатывает глаза от умиления.еще раз повторяю-приличное европейское образование стоит приличных денег.мои родные закончили за огромные деньги универы в сша и понадобились десятилетия что б стать на ноги.и это не ваше словацкое пту .гордится нечем.купили бы ему лучше за эти деньги квартиру или бизнес.ото больше толку было бы
Гомосноб• 01 октября 2025
Ответ дляОтжигающая
Мене провів на автобус , але я не змогла дивитись в вікно як він йшов.
Ті прощання щоразу такі складні, от ніби вже й не вперше, кожен раз заспокоюю себе і його, що після кожного розставання буде період очікування і наступна зустріч.
tereska• 01 октября 2025
Ответ дляБензопирен
ПТУ, цікаво? То ваші ж бігом поїдуть здобувати туди ж по наставлєнію освіту, чи ви тільки хейтити будете?
Дєсятілєтіями після шикарної американської освіти стають на ноги, щось тут не сходиться чи погано вчились та пішли в курʼєри?
Не стрибайте зі штанів, бо маю купу знайомих, які і науковці і з профільною фармацевтичною освітою, здобутою там де, мають зовсім середненькі зп і багато чого знають про податки. А бувші колеги, які мають мед.освіту Богомольця прекрасно працюють за фахом на середню зп і щасливі, що вирвалися з того пекла.
Гомосноб• 01 октября 2025
Ответ дляБензопирен
что б наркоманам стали
У вас якісь проблеми в житті з наркотиками, що не пост, то про наркоту, у кожного свій шлях, заспокойтеся вже. Ваші тексти із теми в тему гуляють,різняться тільки суми, навіть анонім не допомагає.
автор Отжигающая • 01 октября 2025
Ответ дляГомосноб
Це хворий на голову троляка. Поосто краще ігнорувати та й все. Стдить ж десь така бабіща і строчить цілими днями гівно
Гомосноб• 01 октября 2025
Ответ дляОтжигающая
Та вже дістала, в кожній темі одне і теж строчить і немає управи на цього ’гумароїда’.
Хлопаю ресницами• 01 октября 2025
Ответ дляРекламама
Моя у 16 років поїхала сама у Сінгапур. Сумую, звісно, але це шанс на чудову освіту і кар´´єру
О це ваша дівчинка uwc? Як вона? Справляється з навчанням?
Хлопаю ресницами• 01 октября 2025
Ответ дляОтжигающая
Моя дитина вже другий рік вчиться на іншому континенті, прилітає на канікули. Минулого року я два місяці приходила в себе, пусте гніздо це важко. Цього року вже легше, але Ваш пост прям в серденько. Теж так сумую за нею, так сильно сумую
Рекламама• 01 октября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Так, моя 😊 дуже подобається те, що окрім навчання є багато різних активностей. Має хорошу компанію. Вчора купили квитки у Тайланд на осінні канікули 😊. Тому я дуже рекомендую цей проєкт тим, хто має бажання отримати достойну освіту у кращих вишах.
Хлопаю ресницами• 01 октября 2025
Ответ дляРекламама
Ми з Вами колись спілкувались, моя в ugs)
Дуже рада за вашу, розумничка!
До речі, донька казала, що в Сінгапурі мегасильна математика. Сподіваюсь, все в дітей вийде
Рекламама• 01 октября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Дуже рада за вашу, розумничка!
Так, пригадую 😊. Наші діти молодці 😉
Личко Невеличке• 02 октября 2025
Ответ дляГомосноб
Так это Манька)
Ее легко узнать с первой дежурной фразы:
опять шоколадо мертветчуковская ботня старые методички петросянские вытянула
Гомосноб• 02 октября 2025
Ответ дляРекламама
А розкажіть трошки про проект, як потрапили, чому потрібно надати увагу на майбутнє, чи потрібно фінансування участі в проекті? Моій тільки 13-ть, але вчора прийшла і сказал, що хоче спробувати взяти участь у Flex (я не готова так рано), запропонувала ій готуватися і спробувати свої сили, тим більше, що ніби по віку здається можна три роки поспіль пробувати. Вона у мене, на відміну від старшого, досить активна і має бажання до змін і випробовувань.
Хлопаю ресницами• 02 октября 2025
Ответ дляРекламама
Так, пригадую 😊. Наші діти молодці 😉
До речі, дуже рекомендую подаватись в summer school в вузи, вже деякі почали відбір. Це серйозна ачівка, плюсик при вступі. Дають стипендію, але в кожних свої умови.
Моя була в Йелі влітку, то в захваті.
Врахуйте, що Вам треба віза, документи на відкриття нададуть
Гомосноб• 02 октября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Моя була в Йелі влітку, то в захваті.
А де можна інформацію подивитися про ці summer school ?
Рекламама• 02 октября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Моя була в Йелі влітку, то в захваті.
О, Йель - це мрія моєї , дякую вам 😊
Хлопаю ресницами• 02 октября 2025
Ответ дляГомосноб
На сайтах університетів. Ось наприклад сторінка Йелю

https://www.instagram.com/yaleygs?igsh=

Йель, літня школа
Хлопаю ресницами• 02 октября 2025
Ответ дляГомосноб
Флекс це круто, треба пробувати.
В UGS багато дітей після флексу
Рекламама• 02 октября 2025
Ответ дляГомосноб
Вітаю, моя вперше подавалась у проєкт UGS у неповних 14 років, пройшла всі три тури, але її не відібрали. Там вона дізналася про uwc, куди і пройшла.
У першому проєкті їм профінансували тест на визначення рівня мови, це їй потім допомогло стати волонтером - репетитором англійської. Для міжнародних проектів волонтерство важливе.
Рекламама• 02 октября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Флекс це круто, треба пробувати.
В UGS багато дітей після флексу
Моя двічі подавалась і не брали 😏
Гомосноб• 02 октября 2025
Ответ дляРекламама
От моя вчора якраз почитала і прийшла з питанням, що потрібно вчитися писати ессе та задуматися про волонтерство. Але думала, що в іі 13,5 це поки рано, а виявляється, що вже й ні.
Хлопаю ресницами• 02 октября 2025
Ответ дляРекламама
Моя двічі подавалась і не брали 😏
Так, відбір всюди складний. Але ж ювс краще😏 на флексі проживання в родинах, хтозна як пощастить з людьми