Вапщета• 01 октября в 18:11
Що даруєте підліткам-хлопцям 14-15 років? Ось, наприклад на Новий рік
Марс атакует• 01 октября в 18:16
Щось замовляв: гантелі, чохол для гітари, нестандартний кубик рубика, ще щось...
Покращена• 01 октября в 18:24
Абонемент, рукавиці, груша, навушники, взуття, аксесуари... Те, що замовляє, те і купую.
Зайченя• 01 октября в 18:49
Старшему ничего не буду дарить
А младшему подарю комплект школьных книг, которые он разрисовал ручками, фломастерами, карандашами
В кого тако було• 01 октября в 18:58
Ничего не дарю. У него есть все что душа пожелает. Последний айфон и компьютер и так далее. Поэтому он обычно на праздники ни на что не претендует
люблю_тортики• 01 октября в 19:18
Те що хоче ваша дитина,звідки хто може знати чого не вистачає вашому хлопцю. Мій хоче якийсь набір гоночних машин на стіну вішається, йому таке подобається
Бегущаяпо• 01 октября в 19:24
На новий рік нічого, бо за свято ніхто його не вважає, на Різдво речі, гаджети, на ДН гроші
Вапщета
• 01 октября в 20:45
Ответ дляБегущаяпо
Дивно, у нас навпаки Різдво за свято не вважають. Ви із заходу України мабуть?