А_мій_самий_самий• 01 октября в 19:14
Боль в копчике во время сидения
Первый раз за 30 лет начала работать удаленно. Сижу по 7-8 часов в день, 5 дней в неделю. Купила геймерское кресло, хватило на 2 месяца. Теперь даже на нем болит копчик. Ранее страдала такой проблемой только в поездках автобусом, так как часто пересикала границу и независимо от того, Автолюкс это или Фликсбас, копчик не выдерживал долгой дороги. Возможно, кто-то сталкивался с этим? Как вы спасаетесь?
А_мій_самий_самий
• 01 октября в 19:24
Ответ дляtereska
Моя сестра мала перелом куприку, то каже що седіти легше з подушкою «бублик» для куприка спеціальна є. Не мучайтесь, придбайте та покращіть якість життя.
Може б ще рентген зробити чи мрт і подивитись в чому питання болю.
Дуже співчуваю вашій сестрі. Та робила недавно МРТ. Там маю дві протрузії, але трохи вище. Ви кажете про подушку, яка з діркою і в середині гречка?
Ответ дляА_мій_самий_самий
Нє, є самі звичайні і там типу маленькі силіконові шарики (приймає форму тіла), є з пінкою меморі і з отворами для ніг та куприка. Вони не дорогі, купіть декілька різних і виберете собі якусь зручну.
В мене теж є зажим нерву у куприковому відділі хребта, то я вас добре розумію, але вже маю спазмовані мʼязи, тупий тягнучий біль на правій нозі до коліна позаду. Задрало вже, капєц. Ці розтягування, зарядки, потім мазюки зігріваючі, якщо сильно болить то і Діклоберл б бо без нього і не засну.
А_мій_самий_самий
• 01 октября в 20:04
Ответ дляtereska
Дякую вам велике! Спробую)
Прима Іван ХІРУРГ• 19 октября в 22:59
Можливо, Вам варто звернутись на консультацію до лікаря-проктолога, адже Ваші симптоми можуть свідчити про пілонідальну кісту (це хронічне запалення куприка).
Звертайтесь за допомогою!