Лукава Кішка• 02 октября 2025

Хочу поїхати жити до Єгипту

В нашому місті майже критична ситуація, треба виїздити хоча б на зиму. Розглядаю Єгипет як один з варіантів. Якщо хтось виїздив в цю країну на тривале проживання, поділіться будь ласка де краще шукати житло, як там з інфраструктурою та іншим.
Покорительная• 02 октября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
А Египет сразу пмж предоставляет
причем здесь ПМЖ?
Покорительная• 02 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Ні, дають захист всім. Жити за свій рахунок.
ну так автор не писала, что хочет оформлять защиту, а может автор хочет подальше от Европы уехать, учитывая плохие прогнозы аналитиков, чтобы потом второй раз не бежать((
Пластилин_Колец• 02 октября 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Расскажите про пляж. Интересно )
там дуже брудно, саме море то чисте, але на піску що хочеш, не прибирають
море теж небезпечне, дно в їжаках і хороший вхід треба дуже пошукати
А там де він, то купаються місцеві, багато,які не дадуть проходу жінці. Чіпляються. Не відстають. Більше того, можуть торкатися руками. Брати ваші речі і подібне. І слова типу не хочу з вами розмовляти- не діють.
Пластилин_Колец• 02 октября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Яке місто порадите?
наприклад, Сібіу, європейська культурна столиця. Архітектура. Гарно, приємно
Повно українців, не проблема з комунікацією, є і салони наші і кавʼярні і магазини.
Міст Брехунів 😆поряд Карпати, є аеропорт
Пластилин_Колец• 02 октября 2025
Ответ дляПокорительная
Нічого не буде в Румунії, хай спокійно їде
Єгипет завжди був в більш неспокійному регіоні. Три місяці можна жити без захисту, але тоді хай купляє страховку
Поліцейський патруль• 02 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Дякую ) цікаво
Проработник• 02 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
а местные женщины там вообще не купаются?
Яжбоматусяблін• 02 октября 2025
Вам, авторе, треба профільні групи читати, а не Порадницю. Ну, який шанс зараз є, що тут сидять кілька жінок, які поїхали в Єгипет зимувати? Або який шанс, що тут сидить україномовний рієлтор з Хургади або Шарма?
Пластилин_Колец• 02 октября 2025
Ответ дляПроработник
Купаются закритими одягом
Майструю крила• 02 октября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Тут все обгадят и отговорят
Бабо-лебідка• 02 октября 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Не представляю как там жить, как раз была в первый раз в своей жизни в Египте в этом году, в Хургаде, это ж ужас, от людей с оружием на перевес на пунктах пропусков до проезжающих мимо автомобилей, побитых со всех сторон, с опущенными стеклами, где сидят 5-6 мужиков. И это была всего лишь дорога из аэропорта в отель.
у них так всегда было, нам гид говорил чтоб мы не пугались, что это для безопасности туристов. Но предупреждал что за пределы курорта чтоб не выезжали, а на экскурсии между городами они ездят по тропам для туристов и пропускам специальным. Самому там страшно, в пределах отеля безопасно
Запасная спина• 02 октября 2025
Ответ дляПокорительная
В Єгипет бігти від поганих прогнозів по Європі? серйозно?
Бабо-лебідка• 02 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Прожила в Єгипті 8 місяців
І коли прилетіла в Чехію готова була цілувати землю, траву, дерева і обнімати людей на вулицях
Це, якщо коротко про емоції
А так, питайте, відповім
расскажите про местных мужчин, сильно цеплялись к вам и как вы отбивались от них?
ну и вообще интересно почему вам не понравилось там
Бабо-лебідка• 02 октября 2025
Ответ дляСарафанное радио
Ну чому ж?) вони (терористи) завжди одні і ті ж фрази кричать, я думаю, всі їх прекрасно знають
вы ошиблись страной
Покорительная• 02 октября 2025
Ответ дляЗапасная спина
ну и что? ну вот решила автор рассмотреть и Египет, ее право
Пластилин_Колец• 02 октября 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Місцевий менталітет, чіплялись всі, навіть підлітки. До того неможливо звикнути. Жарко влітку- сидиш під кондиціонером і більш нікуди. Продукти ок - овочі і фрукти, мʼясо ні, свинини не має, інше таке якесь вимучене, без правил зберігання. Нормального алко - не має. Я, наприклад, люблю вино
Бруд і всюди бруд, голодні кішки на вулицях і на смітниках. Ну в ці всі газони і пальми, то ж в отелях
На звичайних вулицях каміння і пісок, сміття, картинка на кожен день
Мені Чехія здалася раєм після
Я сама не відбивалася, нас було разом 13 людей, зависли там
Але потім всі перебралися в Європу
задумчивая мордочка• 02 октября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Автору абсолютно ничего не надо. Автор вброс сделала и удалилась, не написав ни одного поста. А вы тут распинаетесь со своими домыслами, никому не нужными
Сарафанное радио• 02 октября 2025
Ответ дляПроработник
Купаються. Заходять по пояс в усіх своїх одежинах замотані, присідають щоб голова тільки стирчала з води і сидять, ото такі купання
Сарафанное радио• 02 октября 2025
Ответ дляБабо-лебідка
вы ошиблись страной
Не помилилась. Була в Єгипті неодноразово і покидати територію готелю, а тим більше там жити бажання в мене абсолютно немає. Терпіти срач, дике місцеве населення, яке лізе до тебе нон-стоп і гадати чи стрельне щось в голову місцевим осередкам «братів мусульман» бажання не виникає. А взимку в Хургаді з холодним вітрюганом і піском з пустелі тим більше профіт нульовий абсолютно
задумчивая мордочка• 02 октября 2025
Ответ дляСарафанное радио
Всё верно
Покорительная• 02 октября 2025
Ответ дляМайструю крила
Тут все обгадят и отговорят
+100
Відірву та викину• 02 октября 2025
Ответ дляМайструю крила
Много знаете случаев,где расстреляли гражданских людей в Египте?
а вот случаи изнасилования и убийства даже в закрытых комплексах таки встречаются
Бабо-лебідка• 02 октября 2025
Ответ дляСарафанное радио
при чем здесь ваши впечатления к сказанному о том что они какие-то фразы кричат и открывают огонь. если вы были в египте должны знать что немалая часть населения там православные, остальные мусульмане и аллах акбар они не кричат.
Сарафанное радио• 02 октября 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Конкретно терористичні мусульманські угрупування в усьому світі кричать саме цю фразу, і саме вигукуючи її вони розстрілювали і коптів і туристів в Луксорі
Майструю крила• 02 октября 2025
Ответ дляВідірву та викину
Откуда вы узнали про эти случаи?
Відірву та викину• 02 октября 2025
Ответ дляМайструю крила
Откуда вы узнали про эти случаи?
А откуда вы узнаете о чем что-то, что происходит далеко от вас?
Майструю крила• 02 октября 2025
Ответ дляВідірву та викину
Из новостей,от знакомых
Леплю из пластилина• 02 октября 2025
Я подписана на одну барышню, Алена зовут, она белоруска, и она за Украину, живёт в Хургаде уже несколько лет, посмотрите ее блог, она, если нужно, помогает и квартиры найти в аренду, и по районам может сориентировать.
Посмотрите в инсте soberi_rukzak
автор Лукава Кішка • 02 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Прожила в Єгипті 8 місяців
Це, якщо коротко про емоції
А так, питайте, відповім
Що не сподобалось? В якому місті жили?
автор Лукава Кішка • 02 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Виїзд на зиму краще розгляньте Румунію
Цивілізація, красиві місця
Квартиру можна знайти, якщо ви одна, непогану студію в комплексі за 300-350 євро, їжа дорожче, ніж Єгипет по овочах і фруктах, але все інше - ні
Плюс поїздити на екскурсії по Румунії- красота. Ну і доступність, поряд аеропорти і вся Європа. А так ви на переліт витратите більше, ніж на проживання
300 плюс комунальні ще? Рвніше розглядала Румунією, коли в них програма була, але в нас слава Богу світло тоді було, тому не поїхали.