ДваДваВісім• 02 октября 2025

Я транс жінка. Запитуйте)

Коротко про мене: я транс жінка (народжена чоловіком, зробила перехід та живу життям жінки), мені 28 років, живу в Німеччині (виїхала задовго до війни).
Хотіла розвіяти кілька міфів та відповісти на ваші запитання.
Запитуйте, але без фанатизму та хейту, дякую))
Броніки для Моніки• 02 октября 2025
Каково ощущали себя в мужском теле до перехода?
Опишите ощущения.

И с женщинами спали - будучи мужчиной? Каково это было??
Анонимус Я• 02 октября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Ще не мала операцію зі зміни статі, якщо Ви про це. Сексу доки не було, тому не скажу :P
А кого вы рассматриваете в партнеры? М или Ж?
автор ДваДваВісім • 02 октября 2025
Ответ дляГолубка миру
Ваше любимое блюдо и парфюм ?
Дуже люблю Шубу та Вінегрет 😋
Парфуми... Які будуть у акцію лол
автор ДваДваВісім • 02 октября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
так что значит переход? замена гормонального фона препаратами?
Так, приймаю естрадіол та ципротерон ацетат (проти тестостерону). І вже 3 роки як прожестерон.
Для мене самої став шок НАСКІЛЬКИ сильними були саме ментальні зміни. Більше ніж фізичні навіть, як на мене
Борисфенка• 02 октября 2025
Ірміна? То я тобі вже все в реалі сказала.
Я-ваш шанс• 02 октября 2025
Ответ дляДваДваВісім
ух ти, а це цікаво. а що саме сильно змінилось?
Анонимус Я• 02 октября 2025
А как вы в детстве себя идентифицировпли? Никак?
Броніки для Моніки• 02 октября 2025
Ответ дляДваДваВісім
И какие изменения? Заодно приблизитесь к теме в разнице самоощущения бытия женщиной и мужчиной))
автор ДваДваВісім • 02 октября 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
А если нет операции по смене пола, все-равно считаетесь ’транс-женщиной’? Или вы гормоны принимаете?
Так, я транс жінка, але не тому що операція чи гормони. А тому що я відчуваю себе жінкою. І (майже) завжди мала відчуття що все не так і з моїм тілом. Людина може бути транс людиною, але не робити перехід. Я зрозуміла, що жити як чоловік не зможу - тестостерон надто зруйнував моє тіло...
автор ДваДваВісім • 02 октября 2025
Ответ дляГимли
ОнЫ
Ооооо дякую за репрезентацію небінарного суспільства. Так, на них звертаємося як на ’вони’, дякую😊😌
ЗдохниПуйло• 02 октября 2025
Тю, а що у вас питати, у вас пісюнець на місці, все як було, лиш губи фарбуєте,це наче ви пасів у геїв
Гимли• 02 октября 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Не кормите троля
автор ДваДваВісім • 02 октября 2025
Ответ дляГимли
Пусть этим смальцем жопу себе смажет, когда мужики его пердолить будет
Хто сказав вам що мене тягне до чоловіків? Дякую за коментар, одначе, дуже показово...
Гимли• 02 октября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Уймись
Эскиз бесконечности• 02 октября 2025
как восприняли близкие? есть ли у вас друзья?
автор ДваДваВісім • 02 октября 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Опишите ощущения.

Був дискомфорт щодо мого тіла, особливо під час перехідного віку (12-16 років). Відчула феномен ’втрачених кінцівок’... Тільки навпаки... Тобто підсвідомо розуміла та відчувала груди, наприклад... Яких не було... Але мій мозок казав що вони мають бути, якось так...
Спала з жінками до переходу. Насолоджувалася її жіночим тілом, але мені ніколи не подобалося бути в ’домінантній ролі’ - завжди хотілося, бути на місці моєї дівчини, якщо чесно... І так, на свій сором, заздрила темною заздрістю її тілу...
Забагаловка• 02 октября 2025
член есть? тогда вопросов нет.
Снежнакомка• 02 октября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Так, я при народженні народилася хлопцем. В душі дівчина :)
Что вы тут забыли? Это форум мамок пристарелых
автор ДваДваВісім • 02 октября 2025
Ответ дляАнонимус Я
В основному жінок, доки... Прожестерон трохи похитнув орієнтацію, хоч таке рідко буває, тому подивимося. Але доки я себе ідентифікую із ’радше лесбійка’ :)
Я-ваш шанс• 02 октября 2025
Ответ дляДваДваВісім
взагалі вам складно жити з цим?
Снежнакомка• 02 октября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Вы ж выше написали что би. Троляка запуталась
автор ДваДваВісім • 02 октября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Дуже змінилося ментальне почуття - емоції відчуваються у тисячу разів сильніше. Плачу / сміюся більше, непорівняно. Не розумію (більше) чоловіків (їх менталітет) взагалі (хоч чоловічий менталітет і раніше був далекий).
Знявся так званий brain fog ’ і мозок функціонує значно краще.
Дуже саме відчуття лібідо - це окрема історія. Раніше було більше візуально та ’подр*чити і все’ а тепер дуже має сильно значення саме інтимної романтичний вайб, саме обійми, саме ’історія’. Взагалі не дивлюся порно, але дуже тягне в літературну еротику О_О.
Тому зміни були колосальними, якщо чесно
А я с Рио-де-Житомира!• 02 октября 2025
А я транс Еврей, в родне не было евреев но я себя ощущаю евреем, пейсы кучерявые растут, деньги липнут, букву Р не выговариваю
Я-ваш шанс• 02 октября 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
ой дурне
автор ДваДваВісім • 02 октября 2025
Ответ дляАнонимус Я
Дисоціювалася. Років у 17 вирішила кілька днів ’прикинуться бути дівчиною’, але поскільки сім´я була дуже набожна (греко католицька), то одразу це подавила це як ’прояв стани’... Довга історія :´((
Дякую Богу, що вчасно зрозуміла, що це маячня...
автор ДваДваВісім • 02 октября 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Заодно приблизитесь к теме в разнице самоощущения бытия женщиной и мужчиной))

Ааа так, я це вже відчула))
Щодо різниці, то хтось поставив ідентичне питання - вище відповіла.
автор ДваДваВісім • 02 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Перечитайте мої відповіді на наші коментарі - побачите різницю. Я НЕ трансвестит (кросдрессер), як ви натякаєте. Трансвестити - чоловіки, а я жінка, просто (не) пощастило народитися в тілі чоловіка.
Дякую за ваш інпут
автор ДваДваВісім • 02 октября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Мати погано, ставиться, наче нічого не змінилося, але ’я завжди буду її сином’. Батько / брати відрізали мене повністю з життя...
Друзі є - більшість, щоправда, теж із транс спільноти (знайома з транс чоловіком, теж з України, до речі, з Мюнхена (місто змінене), більшість німці, щоправда...)
автор ДваДваВісім • 02 октября 2025
Ответ дляСнежнакомка
Дуже шкода Вас тоді, що Ви ’пристаркувата’ розведена мамка з трьома дітьми, та втраченою хвігурою🤭
автор ДваДваВісім • 02 октября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
взагалі вам складно жити з цим?
Складно, якщо чесно, але в основному через суспільство. Дяка Богу, це не Польща чи Угорщина (там навіть гірше LGBT ситуація ніж в Україні, що, як на мене, дивно), але суспільство все одно робить так що жити складно.
Ну це на додачу дисфорії, звичайно. Моє слов´янське метр 90 тіло як би не виправити, я це розумію, але роблю все можливе та неможливе🤷‍♀️