Фісташкова кава• Изменено 02 октября 2025
Майбутній чоловік до війни взяв у борг гроші
у своїх родичів на росіі, щоб купити житло. Житло купував на своє імʼя, до шлюбу. Потім ми одружилися. Через півроку почалася війна. Я була прибічницею того, щоб віддати тим родичам борг і забути за їхнє існування. Він тепер гроші віддавати їм не збирається, бо вони підтримують есвео. Ще проблема в тому, що брав у борг він, коли долар був по 25 грн, а віддавати вже треба по 42. Взяв у борг 10 000 доларів - те, чого не вистачало до повної суми на житло. Формально, я не маю стосунку до цього боргу, бо ми тоді не були у шлюбі. Але мені муляє, що наша сімʼя комусь щось винна. Як би ви вчинили на моєму місці?
Фісташкова кава
• 02 октября 2025
Ответ дляПлету интриги
Так вам надо свои проблемы решать, а не мужа. Вам надо идти к психологу\психотерапевту, избавляться от ваших страхов, тревожности , неуверенности в себе. А муж пусть сам разбирается со своими долгами , квартирой и родственниками.
Дякую, думаю, це правильно.
Сунуся в чужі справи• 02 октября 2025
Ответ дляСтатус Ква
Вы всю добрачную жизнь мужа проанализировали? Зачем?
Так если знать что мужик берет деньги и не возвращает их , однозначно это убогий и ущербный мужик , он себя так будет вести и в семейной жизни . Зачем такой джекпот изначально нужен
Идууу--уууу блин• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Ви бачите, що в коментарях якраз більше прибічників того, що треба віддавати.
ну идиотов много
Valentina shop2020• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
З одного боку, цей борг висить і на мені, бо я його дружина, а з іншого, брав він гроші на квартиру, яка куплена не в шлюбі. По совісті треба було б віддати борг. Ну тобто з наших спільних фінансів.
Новы же пришли туда жить ,долг отдайте родственникам
Valentina shop2020• 02 октября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Є якись документи, які підтверджують позику?
Чи розписка від руки?
Есть совесть,и память в голове
Фісташкова кава
• 02 октября 2025
Ответ дляValentina shop2020
Ні, не прийшли. Новобудова. Затримують сдачу будинку через війну якраз.
Valentina shop2020• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Но это не повод не отдавать долг