Фісташкова кава• Изменено 02 октября в 15:39
Майбутній чоловік до війни взяв у борг гроші
у своїх родичів на росіі, щоб купити житло. Житло купував на своє імʼя, до шлюбу. Потім ми одружилися. Через півроку почалася війна. Я була прибічницею того, щоб віддати тим родичам борг і забути за їхнє існування. Він тепер гроші віддавати їм не збирається, бо вони підтримують есвео. Ще проблема в тому, що брав у борг він, коли долар був по 25 грн, а віддавати вже треба по 42. Взяв у борг 10 000 доларів - те, чого не вистачало до повної суми на житло. Формально, я не маю стосунку до цього боргу, бо ми тоді не були у шлюбі. Але мені муляє, що наша сімʼя комусь щось винна. Як би ви вчинили на моєму місці?
Фісташкова кава
• 02 октября в 15:59
Ответ дляМіні-бікіні
Вот когда это физически будет возможно сделать , то и будете сушить себе мозги. А сейчас это невозможно в правовом поле.
Дякую!
Сунуся в чужі справи• 02 октября в 16:00
Ответ длязахідний_діалект
Вони віддали чоловіку автора 10 тисяч. Вони можуть підтримувати аборти, вбивство котиків на Алясці і їсти собак, борги треба віддавати.
Я сама читаю и впадаю в шок насколько у нас убогие люди . Общаться с ними не обязаны, но как можно быть такими ущербными чтоб брать в долг и не отдавать , загадка
Мальчижка• 02 октября в 16:00
Ответ длязахідний_діалект
Хто саме знищує дід з бабою які гроші позичили? Давайте мухи окремо, котлети окремо.
Угу і пуйло не хуйло і не вбивця. Це ж не він же Х, М з чердака свого гаража пускає, це роблять професійні військові есвео.
Фісташкова кава
• 02 октября в 16:01
Ответ дляСосиска_Втесте
Тобто він в ЗСУ і планує гроші на рашку. Ви такі нічого в рішеннях
НЕ ПЛАНУЄ. Чим ви читаєте?
Бринзолетта• 02 октября в 16:01
Автор, не віддасте грошима, то забере Бог чимось іншим. Воно Вам треба?
Мальчижка• 02 октября в 16:02
Ответ дляСосиска_Втесте
Він не збирається навпаки віддавати, це жоні не ймейтеся, борг у неї перед кацапами.
Фісташкова кава
• 02 октября в 16:02
Ответ дляМальчижка
Саме так. Він цей борг називає законними репараціями.
Бринзолетта• 02 октября в 16:03
Ответ дляМальчижка
ЗСУ віддати державі Ви маєте на увазі? Це щось хтось з прикоритних собі дачу чергову у Марбельі купив?
Мальчижка• 02 октября в 16:03
Ответ дляФісташкова кава
НЕ ПЛАНУЄ. Чим ви читаєте?
А ви чим думаєте, коли ставите собі питання про фінансування агресора міжнародною конвертужмою валютою?
Бринзолетта• 02 октября в 16:04
Ответ дляСунуся в чужі справи
Как можно брать в долг деньги и не отдавать ? Маргиналы ей богу . Общение вы с ними можете прервать естественно, но долг вы обязаны вернуть в любом случае , как можно себе присваивать чужие деньги
Хоч одна морально (в фізично) здорова людина
Мальчижка• 02 октября в 16:04
Ответ дляФісташкова кава
Дякувати, що в нього правилі думки!
На відміну від ваших.
Фісташкова кава
• 02 октября в 16:04
Ответ дляМальчижка
Питання не в фінансуванні агресора, а в тому, що в борг чоловік брав до війни, коли не було поділу на агресора і жертву.
Фісташкова кава
• 02 октября в 16:05
Ответ дляБринзолетта
Може тоді нам на голову сипляться то ракети, то шахєди, бо чоловік їм гроші заборгував?) ви це маєте на увазі?
західний_діалект• 02 октября в 16:05
Ответ дляМальчижка
По барабану. Знищать українці росіян і слава Богу, борги треба віддавати
Мальчижка• 02 октября в 16:06
Ответ дляБринзолетта
Вони і у автора не залежаться, вони швидко витратяться на потреби чоловіка, ремонт, рюкзак, оптика, нові берці, бензин...
західний_діалект• 02 октября в 16:07
Ответ дляМальчижка
Я ще вам раджу почитати як Україна через третіх осіб з підарасією торгує, так щоб ваші рожеві окулярики тріснули нарешті.
Мальчижка• 02 октября в 16:07
Ответ дляФісташкова кава
Бінго. Винен 10 тисяч, а ви ціну одеієї ракети знаєте?
175см55кг19лет (она)• 02 октября в 16:07
я всегда ЗА возвращение долгов, но тут конкретно - фиг им, скажите, что это моральная компенсация за то, что у них президент пи++с и за поддержку сво
Бринзолетта• 02 октября в 16:07
Ответ дляФісташкова кава
Я маю на увазі, що є звичайні життєві правила. Якщо позичив що то треба віддати, бо забереться саме чимось іншим. Ви ж самі написали, що борг був взятий до війни. Чому Ви, коли брали гроші, не запитали їх щодо їх поглядів і якщо б Вас тоді що не задовольняло - не брали б гроші. Я знаю чому - тому що гроші в родинні/дружні стосунки то одне, а політика - інше
західний_діалект• 02 октября в 16:08
Ответ дляБринзолетта
Це зветься сприятливі обставини, бінго, можна звинуватити діда з бабою у війні і нічого не повертати.
Мальчижка• 02 октября в 16:08
Ответ длязахідний_діалект
Не плутайте Україну, з тими гнидами, які торгують від її імені
Перекус беру завжди• 02 октября в 16:09
Вот очень показательная тема, перечитала все комментарии.
Как мы вообще можем нашу власть обвинять в коррупции и воровстве, если при любом удобном моменте и случае поступаем хитро, подло. Законные репарации 🙈🙈
Еще про курс автор писала, я думаю вы в долларах брали верно? Ну никак не в гривне
Фісташкова кава
• 02 октября в 16:09
Ответ длясказочное_Бали
А як Ви хочете вчинити? Які варіанти?
Напевне, дослухаюсь до найадекватнішої відповіді в коментарях. Поки це неможливо з правової точки зору, не буду рипатися. Дочекаємось закінчення війни. Це ж таке діло: будь яка з трьох сторін може не дотягнути до кінця війни.
Свезло так свезло• 02 октября в 16:09
Ответ дляФісташкова кава
З одного боку, цей борг висить і на мені, бо я його дружина, а з іншого, брав він гроші на квартиру, яка куплена не в шлюбі. По совісті треба було б віддати борг. Ну тобто з наших спільних фінансів.
Автор, мы отдавали. Тоже похожая ситуация-встречались в Турции
По теме -они обычные люди , и для них это сумма, у них ребенок поступает .
Насколько можно было , говорить ’за мир’ говорили, сейчас садят или мужчина на сво
Бринзолетта• 02 октября в 16:09
Ответ длязахідний_діалект
Так ото ж. І таких хитроср..ких дуже багато, які маніпулюють і прикидаються дурниками, щоб мати якусь вигоду
Голена блондинка• 02 октября в 16:10
Я вообще не понимаю, почему вы об этом думаете. Есть муж, есть его отношения с родственниками, есть его решение по поводу долга. Отдайте ему ответственность и успокойтесь, вам мало поводов переживать, что ли?
західний_діалект• 02 октября в 16:10
Ответ дляМальчижка
Хто на чолі? Україна купує, чітко знаючи чиє пальне йде на ринок, це українці їх обрали. І мабуть гроші платять належним чином?
Сижу_и_плачу• 02 октября в 16:10
Ответ дляФісташкова кава
А брав у 2013 році?
Сунуся в чужі справи• 02 октября в 16:10
Ответ дляФісташкова кава
считаете вы имеете права не отдавать долг ? Или вы троллите ?