Фісташкова кава• Изменено 02 октября в 15:39
Майбутній чоловік до війни взяв у борг гроші
у своїх родичів на росіі, щоб купити житло. Житло купував на своє імʼя, до шлюбу. Потім ми одружилися. Через півроку почалася війна. Я була прибічницею того, щоб віддати тим родичам борг і забути за їхнє існування. Він тепер гроші віддавати їм не збирається, бо вони підтримують есвео. Ще проблема в тому, що брав у борг він, коли долар був по 25 грн, а віддавати вже треба по 42. Взяв у борг 10 000 доларів - те, чого не вистачало до повної суми на житло. Формально, я не маю стосунку до цього боргу, бо ми тоді не були у шлюбі. Але мені муляє, що наша сімʼя комусь щось винна. Як би ви вчинили на моєму місці?
Света С Приветом• 02 октября в 16:37
Ответ дляМаска-0b9f
Ни фига себе! Оказывается русня ещё и тысячи долларов имеет,и одолжить может.А как же все они пьяные живут в челябинских бараках и мечтают о Жигулях?
Це до Маньки. Вона головний спец по баракам
Фісташкова кава
• 02 октября в 16:46
Ответ дляСунуся в чужі справи
Значит вы выиграли джекпот жить с ущербным и жалким мужиком не держащим слово , очень жаль ваших детей если честно пример папки такой себе
Я б була обережніше з такими словами на вашому місці. Ви на адресу всіх захисників таке ляпаєте?
Сунуся в чужі справи• 02 октября в 16:47
Ответ дляФісташкова кава
Какое это имеет отношение к невозвращению долга , если он его брал то должен его отдать , он отморозился то кто он по вашему классный парень ? Это мошенничество присваивать чужое имущество
Фісташкова кава
• 02 октября в 16:47
Ответ дляСкромняшка
Может вас это успокоит, автор
Работаю в крупной компании, которая экспорт в РФ осуществляла до 22 года. Контракты были с отсрочкой платежа. Началась война, понятно все продажи закончились
Но,у них долг перед моей компанией на 2 млн и не гривен. Никто не отдавал и не собирается
Отсудить невозможно.
І це ж вони ще зі сторони агресора…
Сосиска_Втесте• 02 октября в 16:49
Ответ дляФісташкова кава
Так, з кожним роком сума все більша. Я наполягала на тому, щоб віддати ще на початку війни, чоловік не захотів. Формально, це його борг, я не могла нічого зробити самостійно.
В долари переведіть. Чи під % брали. Чому більша
Фісташкова кава
• 02 октября в 16:49
Ответ дляЗалізна пані
А родичі нагадують чи поки мовчать?
Раніше наярювали, тепер наче мовчать. Принаймні чоловік нічого не каже, а мені звісно ніхто нічого не пише.
Фісташкова кава
• 02 октября в 16:51
Ответ дляСосиска_Втесте
Ми і брали долари. Без відсотків. Я писала в стартпості. Тоді долар був по 25, майже вдвічі більша сума виходить.
Бриджит_Фрикандо• 02 октября в 16:51
Ответ дляЧукИГеки
Підтримую ваші принципи. Борги треба віддавати
Это вы и ещё нас таких пару дурочек,остальные советуют эти деньги спизд...ь и ещё горды от своего поступка.Фу, мерзость
Бриджит_Фрикандо• 02 октября в 16:52
Ответ дляПерекус беру завжди
Как бы там ни было, я на вашей стороне автор
Очень удивляют комментарии девочек сверху.
рашисты мерзкие никто не спорит, но как брать в долг - так норм получается?
Вот вам и ответ,что верить никому нельзя и никому ничего не одалживать
Перекус беру завжди• 02 октября в 16:58
Ответ дляФісташкова кава
Так если вы брали в долларах, вернуть тоже должны в долларах, верно? Это ведь ваши проблемы что гривна не стабильная валюта. А если завтра станет 1 доллар сто гривен? Долг автоматически спишется?
Перекус беру завжди• 02 октября в 16:59
Я думаю автор троль.
В теме сразу два конфликта
рашисты и курс
В теме сразу два конфликта
рашисты и курс
Я-ваш шанс• 02 октября в 16:59
Ответ дляФісташкова кава
З одного боку, цей борг висить і на мені, бо я його дружина, а з іншого, брав він гроші на квартиру, яка куплена не в шлюбі. По совісті треба було б віддати борг. Ну тобто з наших спільних фінансів.
Ну, потрібно, звісно, щоб ваш чоловік віддав, бо це ж його квартира,не ваша, але як він віддасть, коли переводів на нашу немає з України, а в Європі навряд вони зустрінуться
Сунуся в чужі справи• 02 октября в 16:59
Ответ дляПерекус беру завжди
Я думаю автор троль.
В теме сразу два конфликта
рашисты и курс
В теме сразу два конфликта
рашисты и курс
Тоже так думаю , не верю что насколько убогие люди могут быть
Фісташкова кава
• 02 октября в 17:01
Ответ дляСунуся в чужі справи
А якби ви опинились на його місці? Теж би зараз вистрибували зі штанів, щоб повернути борг людям, які вважають, що нас правильно обстрілюють і були б не проти, якби їх онук загинув на війні? Його цілком можна зрозуміти!
Фісташкова кава
• 02 октября в 17:01
Ответ дляПерекус беру завжди
Я думаю автор троль.
В теме сразу два конфликта
рашисты и курс
В теме сразу два конфликта
рашисты и курс
Тобто, якщо ситуація не вигадана має бути тільки один? Чи що?
Галябалована• 02 октября в 17:01
Я б задумалася, людина він не порядна, потім і до Вас таке відношення може бути.
Перекус беру завжди• 02 октября в 17:02
Ответ дляФісташкова кава
Но посмотрите что вы пишите выше девушке по поводу 2 тысяч евро. Но адекватный человек такого не напишет.
Идууу--уууу блин• 02 октября в 17:03
это ж надо быть такими дураками чтобы еще думать отдавать этим уродам деньги...эти пи..сво поддерживают, а она еще думает над чем-то.
Галябалована• 02 октября в 17:03
Ответ дляФісташкова кава
до чого тут всі захисники? навіть якщо він воює, то все одно вчинок дуже не порядний. До війни брав? То війна з 14 року, якщо що. І до інших захисників це ніякого відношення не має, не треба за них ховатися
Фісташкова кава
• 02 октября в 17:04
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ви бачите, що в коментарях якраз більше прибічників того, що треба віддавати.
Галябалована• 02 октября в 17:05
Ответ дляФісташкова кава
А чого у родичів з рашки гроші брали, раз такі принципові? війна за 2014 року, але було ’какая разница’?
Сунуся в чужі справи• 02 октября в 17:05
Ответ дляФісташкова кава
Я б естественно вернула это не мои деньги , а с родственниками естественно не общалась поставила их в блок и забыла об их существовании , я не господь бог чтоб вершить судьбами и отвечать за чужие действия. Но то что деньги это не ваши и вы должны их вернуть это точно
Фісташкова кава
• 02 октября в 17:06
Ответ дляГалябалована
Не я брала. Я була проти цього. Він - ні. Це ж його родичі, не мої.
Галябалована• 02 октября в 17:06
Ответ дляСунуся в чужі справи
підтримую
Галябалована• 02 октября в 17:06
Ответ дляФісташкова кава
Так це й каже про нього, а не про Вас.
Фісташкова кава
• 02 октября в 17:07
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я теж притримуюсь такої думки. Але і віддавати лише свої гроші замість чоловіка я не буду і не хочу. Тим більше це точно призведе до конфлікту з ним.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 02 октября в 17:10
Ответ дляФісташкова кава
Звісно, тема ваша трольна, але давайте вважати, що боргу у вашого чоловіка нема, просто ваші кацапські родичі заплатили репарації, спіть спокійно)
Фісташкова кава
• 02 октября в 17:11
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Не зрозуміла, поясніть.