Фісташкова кава• Изменено 02 октября 2025
Майбутній чоловік до війни взяв у борг гроші
у своїх родичів на росіі, щоб купити житло. Житло купував на своє імʼя, до шлюбу. Потім ми одружилися. Через півроку почалася війна. Я була прибічницею того, щоб віддати тим родичам борг і забути за їхнє існування. Він тепер гроші віддавати їм не збирається, бо вони підтримують есвео. Ще проблема в тому, що брав у борг він, коли долар був по 25 грн, а віддавати вже треба по 42. Взяв у борг 10 000 доларів - те, чого не вистачало до повної суми на житло. Формально, я не маю стосунку до цього боргу, бо ми тоді не були у шлюбі. Але мені муляє, що наша сімʼя комусь щось винна. Як би ви вчинили на моєму місці?
Фісташкова кава
• 02 октября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
У вас є ті 10 тис.у.е? Поїдете туди до них чи як
Якраз зараз є ця сума, збираємо на ремонт, якщо її віддати, то це будуть всі наші гроші, що є.
Мальчижка• 02 октября 2025
А ви, так сердечно хочете віддати гроші свого чоловіка на репарації кацапам чи, як донат на есвео?
Сосиска_Втесте• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Ніяких взагалі, просто на словах. То дід з бабою чоловіка і сестра його батька.
Вони зараз вимагають вже? Тут нема правильного рішення. Дід з бабою 10 тис. Що за роботи такі
західний_діалект• 02 октября 2025
Ответ дляМальчижка
Але ж вони сердечно не віддали на сво, вони віддали автору і її чоловіку на житло
Фісташкова кава
• 02 октября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Ще раз: що вони кажуть. І у вашого бронь?
Не знаю, він з ними не спілкується. Ні, броні немає.
Сунуся в чужі справи• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Как можно брать в долг деньги и не отдавать ? Маргиналы ей богу . Общение вы с ними можете прервать естественно, но долг вы обязаны вернуть в любом случае , как можно себе присваивать чужие деньги
Мальчижка• 02 октября 2025
Ответ длязахідний_діалект
Вони душею і серцем підтримують есвео
Фея_3уровень• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
З одного боку, цей борг висить і на мені, бо я його дружина, а з іншого, брав він гроші на квартиру, яка куплена не в шлюбі. По совісті треба було б віддати борг. Ну тобто з наших спільних фінансів.
По совісті? Да в жопу тих рашистів!!!
Сосиска_Втесте• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Тоді гроші може в ЗСУ ’заробити’. Вони їх візьмуть.
Якщо не спілкується, то в чому проблема. Може в них не все так погано з людяністю. Кращий варіант відкласти ті гроші і якщо , мало лі, буде там потреба на життєве, тоді думати. Може вони давно подарували той борг.
Мальчижка• 02 октября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
З повагою кацапузьпром
Сижу_и_плачу• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Ооо, сестрі віддайте, по курсу 25, а дід з бабой хай простять.
західний_діалект• 02 октября 2025
Ответ дляМальчижка
Вони душею і серцем підтримують есвео
Вони віддали чоловіку автора 10 тисяч. Вони можуть підтримувати аборти, вбивство котиків на Алясці і їсти собак, борги треба віддавати.
Фісташкова кава
• 02 октября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Хочеться вірити, що там десь у когось ще є щось людське. Якщо у вас гарне забезпечене життя, є всі можливості подорожувати й віддавати борги кацпаській стороні, то буває
Ви про що взагалі? Де ви про можливість подорожувати у мене щось прочитали? Ми багато років збирали гроші, щоб зробити ремонт. Подорожує матір чоловіка. З нею у нас немає контакту.
Маска-0b9f• 02 октября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Є якись документи, які підтверджують позику?
Чи розписка від руки?
Есть анекдот в тему.
- Скажите пожалуйста,вы можете дать кредит под честное слово?
- Да, конечно.
- А если я не отдам?
- Тогда вам будет очень стыдно перед богом.
- Ой,когда это ещё будет,что я перед ним предстану!
- Ну вот если пятого числа не отдадите долг,то шестого так сразу и предстанете!
- Да, конечно.
- А если я не отдам?
Пупс• 02 октября 2025
В якій валюті позичали? У вас зараз є 10 тис $ віддати? Як варіант віддати після завершення війни, щоб точно не спонсорувалося навіть опосередковано на війну
Мальчижка• 02 октября 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
По 8, і хвостик від скумбрії до фублів
Пожарник• 02 октября 2025
бу аю ві не дуже чесна людина Особливо насмішило про зміну курсу долару Ви серйозно?
Фісташкова кава
• 02 октября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
А хіба я сказала, як мій чоловік заробляє? І чому саме він перервав всі стосунки з родичами-кацапами і тими, хто з ними на одному боці?
західний_діалект• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Щоб борг не повертати, тут все логічно і зручно.
Сосиска_Втесте• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Вона до вас приїде? Щось таке....
Сижу_и_плачу• 02 октября 2025
Ответ дляМальчижка
По 8, і хвостик від скумбрії до фублів
І зеленими купюрами до 1996 року!
Мальчижка• 02 октября 2025
Ответ длязахідний_діалект
Тому Україну ввели в газові борги, а потім знищують
Міні-бікіні• 02 октября 2025
Вот когда это физически будет возможно сделать , то и будете сушить себе мозги. А сейчас это невозможно в правовом поле.
західний_діалект• 02 октября 2025
Ответ дляМальчижка
Хто саме знищує дід з бабою які гроші позичили? Давайте мухи окремо, котлети окремо.
Сосиска_Втесте• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Тобто ви його борг хочете віддати в рашку. Вони не просять.
Фісташкова кава
• 02 октября 2025
Ответ длязахідний_діалект
Ні, не логічно. Можна було повернути борг і забути про них. Вони припинили контакти через те, що чоловік на війні, а його родичі за путлєра.
Мальчижка• 02 октября 2025
Ответ дляМіні-бікіні
Нехай автором згодом ще займеться служба божа
західний_діалект• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Це не змінює факту що він їм винен 10 тисяч
Фісташкова кава
• 02 октября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Вона до вас приїде? Щось таке....
Не дай боже. Грошовим переводом -матері, та хай віддає родичу з кацапстану, який катається разом з нею по курортам.
Сосиска_Втесте• 02 октября 2025
Ответ дляФісташкова кава
Тобто він в ЗСУ і планує гроші на рашку. Ви такі нічого в рішеннях