ВсеЧетко• 02 октября в 17:08
Чи є у вас улюблений «здоровий» десерт?
У мене наприклад, сир із ягодами чи запечені яблука. Шукаю ще ідеї.
Miss Lisi4ka• 02 октября в 17:09
Кофе на соевом и 2 конфетки равлик-боб с манго. Моё ежедневное удовольствие.
Бентливуман• 02 октября в 17:24
Хлібці круглі купаю в каві. Сир кисломолочний, трохи кефіру або йогурту, мед, какао - перемішати.
Три хлібці перемазати , як торт.
А взагалі, в мене багато рецептів десертів.
Три хлібці перемазати , як торт.
МамОмужа• 02 октября в 17:25
Я от щойно куштувала апельсинові чипси і кокосові в какао- дуже смачно!
Радикальная• 02 октября в 17:32
Кава без цукру і еклер з солоною карамеллю.
Головне встигнути всім цим насолодились не пізніше 17 години)
Сьогодні встигла)