Мона_Лиса• 02 октября 2025
Павербанки Базеус не включається
На дисплеї, коли включаю в мережу на зарядку, показує спочатку in100, а потім мигаючий 0. І так мигає вже години дві. Іноді 0 міняється на 1, теж мигаючу, потім знову 0.
Ні телефони, ні ноут не заряджає.
Це все, він глючний? Сьогодні купила в мережевому великому магазині.
Ні телефони, ні ноут не заряджає.
НадпотужнаПотужність• 02 октября 2025
у меня базеус тоже перестал заряжать, привезла его из поездки, зря протаскала, так он еще и вздулся, стал как пирожок
Налогообложу• 02 октября 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Повертайте з формулюванням ’не підійшло’. Так буде простіше.
Такий номер не пройде, його обов´язково перевірять, і заберуть по гарантії, може ви його кинули і відбили щось внутрі наприклад
Несемо світло разом• 02 октября 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Выкинь - может взорватся((
НадпотужнаПотужність• 02 октября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Выкинь - может взорватся((
уже выкинула от греха подальше
Эт вернячОк• 02 октября 2025
Ответ дляНалогообложу
Можливо. А може і ні. Він то хоч якось світиться.
**Була схожа історія з поверхом тільки сяомі і в алло. Теж неробочий. Здала наступного дня як ’не підійшло’. Якби заявила що неробочий то хз стільки сервіс і чим закінчилося б.
бифидобактерияЖоржик• 02 октября 2025
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Сегодня уже писала тоже про него. Купила только из-за хвалебных отзывов, а он спустя год вздулся. Прошлый был ксиоми проработал 10 лет
ПрипоРошенная• 02 октября 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
У меня вздулся и потрескался Но работает
бифидобактерияЖоржик• 02 октября 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Я не стала рисковать, тоже вздулся и треснул. Выбросила
Мона_Лиса
• 02 октября 2025
Ответ дляСнежнакомка
Тонкий синий ?
Білий з великим прямокутним дисплеєм
Мона_Лиса
• 02 октября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Кто вам этот Базеус разрекламировал?
Ніхто, в мене штук три їх шнурів є, і 2 роки тому купила павер такої ж ємності, все ок