Вся в кредитах• 03 октября 2025

Продавець приховав недоліки квартири, які я виявила після купівлі

Пліснява, в кімнаті і на кухні. Тече каналізація, на балконі вікна аварійного стану, при відкриванні одного вікна, на мене чуть не впало скло, бо рама його не тримає. Інші вікна я боялась відкрити. Ще є сумнівиі що до підлоги, в кімнаті, під паркетом відчуваю наче є розходження підлоги, коли ступаєш на це місце, мене трохи підкачує в сторони. Що мені робити? Всю ніч не сплю.
Провина і моя, що ретельно не дивилась. Чи є якісь шанси на розірвання договору?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Чи є сенс писату продавцю? Він знав, що я купую для власного проживання і щоб заїхати і жити. Я навіть не хочу туди і їхати, вчора весь вечір проплакала. Грошей на ремонт зараз не має. Звісно він не дасть гроші на заміну вікон. Навіть вікно неможливо відкривати і закривати
А чому Ви не пробували на перегляді вікна закрити, відкрити? Походити по всіх кімнатах і заглянути у всі щилини? Автор не переживайте, у любій квартирі таке є, навіть якщо вікна не випадатимуть, сусіди можуть бути наркоманами, або алкоголіками, так що не все там погано.
Оце так цабе• 03 октября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
отопление у нас было. но пока его включат-стены черная
Или оьегревателемтгреть, или осушитель воздуха на это время
Поддакиваю иногДА• 03 октября 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Ви теж помітили, що тепер в темах автори приходять одразу з групою підтримки?
А вірнвш, з клонами)))
Поддакиваю иногДА• 03 октября 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Розірвання договору купівлі - продажу через приховані недоліки проданої речі, які перешкоджають її цільовому використанню. Ця норма була в Цивільному кодексі УРСР редакції 1963 року, є вона і в Цивільному кодексі України редакції 2004
До чого тут речі? ви б ще навчились правильно застосовувати те, що накопали в гуглі)))
автор Вся в кредитах • 03 октября 2025
Ответ дляУпругая попка
Ой,автор,ну что-то ж было хорошее в этой квартире что вы ее купили? Ну может место,двор? Планировка? Может то у вас просто стресс от процесса. Выдыхайте. Теперь у вас есть квартира. Подкопите деньжат и сделаете как вам нравится.
Район нормальний, кращий за той, в якому зараз живу. Напевно це плюс і є
Подтяжка• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Окна я не открывала на балконе. Я если заметила, то тогровалась лучше или отказалась
Никто не отказывается от покупки из-за окна,если локация,метраж и тд подходит.Вы ж видели что покупаете убитое без ремонта.
Мішечок щастя• 03 октября 2025
розкажу і я : квартира норм. а от сусідка, як виявилось потім, хвора. крики, стукання, розмови цілодобові у під’їзді, та вішенка на торті: миші!!!!
Мудробаба• 03 октября 2025
Вже все, шукайте плюси і збирайте на ремонт.
Поддакиваю иногДА• 03 октября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Тому що стіна ’холодна’ і на внутрішня сторона була ’точкою роси’. Що то за прораб такий, що не починав із зовнішнього утеплення?
автор Вся в кредитах • 03 октября 2025
Ответ длямаминаБубочка
ви з закритими очима купували? Хто вам заважав усе роздивитися?
От сама себе питаю бо, до цього ретельно дивилась квартири, труби, стіни, тарганів. А цього разу рослабилась і от до чого призвело
Поддакиваю иногДА• 03 октября 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
В Польщі легко, это есть недостатки которые можно расторгнуть,
Ви пробували?
Поддакиваю иногДА• 03 октября 2025
Ответ дляБольшой секретик
Ви фахівець в польському праві? Багато виграли справ?
Не заважайте людині фантазувати
автор Вся в кредитах • 03 октября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Це склопакет, чи дерево до якого гвіздками прибили шибки і закріпили скло?
Дерево, так гвіздкамі прибиті шибки
Однозначно• 03 октября 2025
Весной продавала квартиру, при оформлении обратила внимание на пункт вроде «стан каартири повністю влаштовує»
И покупатель это подписывает
Поддакиваю иногДА• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Тоді нащо брешете, що продавець приховав?
Свекруня• 03 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
Если бы это была реальная история- то можно было бы поговорить на тему).
Но автор явно троль. Поэтому не вижу в этом смысла).
А по сути - да, для скасування (не знаю как на русском, забываю его потихоньку))) должны быть підстави - т е скрытые проблемы, которые покупатель не мог выявить при просмотре.
Проблема, вказані автора не є прихованими. Їх можна було виявити при уважному перегляді.
автор Вся в кредитах • 03 октября 2025
Ответ дляВерочка 100%
Автор, ви були п’яні , під гіпнозом...чи як ви купували. Моя подруга, коли купувала квартиру бу, то передивилася кожен сантиметр...до сусідів ходила, під будинком ходила, в жек ходила, через знайомих в поліції шукала інфу чи часто викликають за цією адресою наряд поліції, спілквалася з дільничним інспектором...
Ви звичайно можете звернутися до суду, щоб визнати угоду не дійсною...але не факт, що ви виграєте і це дуже довгий процес....
В тому році я майже не купила квартиру.
І с сусідами познайомилась, і весь під´їзд передивилась на борги, одну квартиру навіть в реєстрі дивилась, показалась підозрілою, хоча вона була на 3 поверха вище. Не купила, бо були проблеми з опаленням, майже холодні батареї. А цього разу я ослабила контроль і ось результат
чаревна• 03 октября 2025
Не хочется вас обидеть, но вы с закрытыми глазами покупали?
Не проверили сами, не пришли с кем то ещё третьим мнением...
чаревна• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Покажите квартиру, вы ж все равно под анонимом
автор Вся в кредитах • 03 октября 2025
Ответ длячаревна
Не можу, ще є фото в інтернеті і адреса , ось фото плісняви
Оябунчик• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Ну тай заспокойтеся, я вам виклала власний досвід, коли пліснява по всій квартирі, підлозі та стінах була, нічого, вивели, вирішили ціною часу, грошей та великих нервів. а у вас тільки за диваном. Ви себе накручуєте. Вікна старі на балконі, тому закономірно, що їх треба все одно міняти. Заспокойтеся, бувають ще гірші випадки та приховані недоліки з купівлею житла. особливо якщо документи підроблені. Налаштовуйтеся на позитив
чаревна• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Вам же она чем то приглянулась, район, расположение. Все остальное со временем почините, сделаете под себя. Может в вас ещё тревога говорит, правильно ли вы поступили.
Дадосвидания• 03 октября 2025
Ответ дляНезламна Україна
А як би вони продали цю квартиру, якби сказали правду
Я теж так попадала, що щось конкретно під ремонт і часто брешуть, що квартира тепла/тиха.
Насправді, купляла 3 квартири і всі були дуже холодні(((
Продавала так само, замовчуючи, що вони дуже холодні(
Я сейчас ищу квартиру. Всегда спрашиваю соседей, какие косяки в доме. И только в одном из домов несколько соседей подтвердили , что зимой в доме тепло. Зато оказалось, что лифт старый и ломается часто)))
А по уверениям продавцов, разумеется, ВСЕ ИДЕАЛЬНО.
Кусюче сонечко• 03 октября 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я це ’накопала’ в ЦКУ. Якщо у вас з цього питання є інша аргументована думка, з задоволенням почитаю
Большой секретик• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
я чим фото в інтернеті заважає?
Майструю крила• 03 октября 2025
Ответ дляПугачиха
Батареї перевірте, проведіть рукою унизу, а краще лягте на підлогу і подивіться із ліхтарикомчи чи нема там іржі
Не знаю, можливо я дивна, коли свою продавала, то відверто повідомила покупця про недоліки
І я така, все розклала по поличкам
Гигиенишвили• 03 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
С cоседями автор ещё не познакомилась
Большой секретик• 03 октября 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Накопати щось в кодексі, це не означає обов´язкового повного розуміння того що написано і як це використовувати. Не всі ми призеденти.....
Невгамовна шахиня• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Якби ці недоліки я помітила на перегляді, я би не купила
Як,як можна таке не помітити?
Ви ж могли відкрити всі вікна,по підлозі теж не ходили,літали?
Що не помітити такі видимі нюанси?
Видно ціна халявна була.
Бо інакше немає пояснення вашим діям.
Блакитна устриця• 03 октября 2025
Яка ціна, така й квартира...