Я не знаю на чому та країна та інфраструктура досі стоять. На залізниці одні пенсіонери і передпенсійного віку переважно, ніхто не хоче йти на ті смішні зарплати, провідниць не вистачає катастрофічно за ті гроші і графіки по яким вони працюють
У дтек чоловіки під обстрілами ремонтують ті підстанції та лінії електропередач. Так само як і пожарні і спасатєлі. Там шанси померти не менші ніж в автокатастрофі.
Ви тільки жалуєтесь і ноєте, шо вам все не так. Країна тримається на межі, у війні на винищення а вам все не так. Бо ви хочете жити своє щасливе комфортне життя
Такого не буває у війні.
Khmelnichanka• 03 октября 2025
Ответ дляlilul990
Ми та наші батьки єдине покоління яке найбільше часу прожило без війни. Ви в курсі?
Життя без війни це привілегія а не норма
Звідки ствердження, що життя без війни - це привілегії, а не норма?
Не норма якраз війна….
Ответ дляAnnetka_100
Авторе, я вас підтримаю. Якщо ви серйозно без іронії хотіли привернути увагу до героїчних зусиль простих людей. Неможливо не помічати війну і зусилля тих, хто підтримує інфраструктуру в жахливих умовах.
Ми вже непомічали до 2014. Нажаль, дехто все ще живе в іншій реальності.
Nathalie27• 03 октября 2025
Ответ дляlilul990
Вони не повинні, але їх просять. Бо більше нема кому.
То чому не забезпечите їм комфортне життя, щоб їм не доводилось працювати на старості років?
Natalia505• 03 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Якби це було можливо, то в свій час, вони змогли б забезпечити собі комфортне життя самостійно. Бідність з покоління, в покоління. А далі ще буде складніше. В нашому райцентрі ціни на квартири вже скоро доженуть столичні. Хоча об´єктивних причин для цього немає ніяких.
Ответ дляNatalia505
При чому тут це? Люди вже пенсіонери, але їх просять працювати далі бо нема ким замінити.
Ответ дляoboeva
Так и в лицо и говорите, но вы видели машины на которых разьезжают всякие начальники и мэры? Дело не только в войне.
Я не бачу смислу і толку про це думати. Ми тільки тому дали відпор росії що живемо у феодально олігархічній державі
Це як Віктор Розовий - він поганий чоловік, джентльмен, коханець і сім´янин зате прекрасний воїн. Україна така сама, тут погано в корупції, демократії але ми можемо дати відпор
Єдиним оплотом цивілізованості у цьому світі я бачу тільки Польшу. І то там багато нюансів
Ответ дляlilul990
Українці егоїсти, Україна і так тримається на плечах десятків тисяч героїв в усіх сферах
А тут тільки ноють і ноють
ви пам´ятаєте як відреагували українці на вторгнення? як тоді всі об´єднались, кожен щось робив, якось приймав участь фізично чи грошима, чоловіки побігли в воєнкомати, об´єднувались в ТРО...
а що потім сталось вам нагадати чи самі допетраєте?
Ответ дляTeonaa
Я взагалі відчуваю таке розчарування від цієї держави. Даже не беремо війну, ні ! Адже до війни будо це все так само. Наприклад прибиральниця на «фірмі» отримує 9000. А вихователь, вчитель, лікарі - мінімалку в 6000. Не знаю, може це гормони, но мені так жалко їх. Хтось приводить діток в садок бо працюють обоє, хтось просто - для соціалізаціі і щоб дитина вдома на голові не скакала. Я забираю з укриття дитину коли, то наші вихователі по двоє діток на ручках тримають, якось заспокоюють. Не знаю - на вигляд ну просто як рідних онуків. Всі перевдягнені в тепленьке. Обнімають, гріють.
І нічого з цим не зробиш. Отак от придумала держава.що самі знаєте хто отримує надприродні зарплати за ілюзорне керування державою чи правосуддям. Я не знаю нашо вихователям пенсійного віку це все. Мабуть того і пенсія ще менша, щоб був резон вкалувать в садках і школах поки кінцівки рухаються. А потім все, 3000 і до побачення, бо ресурс вичерпано. Я не знаю, хочете можнте мене уволить з форума, но це не держава, це я не знаю що. Я б написала, але не хочу огиду послідуючу за чим читати, бо і так тошно.
згодна з вами.
є професії і роботи, критичні для держави. вихователі і няні, вчителі, лікарі, рятувальники, жд інфраструктура, там мають бути такі зарплати (+державне житло одразу, + максимальне мед страхування) щоб люди мріяли туди попасти і конкурс був 500 чоловік на посаду
Малинка Алинка• 03 октября 2025
хочуть...(
ми маємо бути надійним тилом для фронту, повинні допомагати ,якщо не сидимо в окопі з автоматом. а по факту одні нитіки.
шкода цих людей. і хлопуів/дівчат шкода, які ціною власного здоров’я / життя боряться за нашу свободу. а могли б теж отак сидіти вдома. як волонтер багато таких історій знаю, де хлопці могли б не служити бо є бронь/ діти / інвіалідність/ або гроші щоб відкупитись
Ответ дляМалинка Алинка
хочуть...(
Але яка альтернатива?! На початку війни будо все інакше, все!
А потім ці суки просто все зруйнували, - обманом, розпилом грошей, прийняттям законів антидержавних і антилюдських, мобілізацією цією злочинною, перевертанням з ніг на голову природний порядок - коли захищають державу військові, а вже потім - колись через років 10 привлікають цивільних які щось подібне мають серед своїх навичок. А у нас цивільні мають йти поперед усіх! І це з першого ж року війни. Да пішло воно нахрін, такі захисти. Співчуваю всім хто попався. Якщо ви стверддуєте що на них насрать - тотнасрать на них. Першу чергу державі і командирам. І не називайте це «жалем», давайте не підміняти поняття. Ви кажете що Ви волонтер. От і взважте, яку долю виконуєте Ви, яку люди які приймають участь, а яку держава. То чому тоді у нас немає права голосу - що робити, куди іти, і що віддавати а що ні? (Вам не насрать, я не про Вас, якщо що)
Ответ дляМалинка Алинка
хочуть...(
Ми всі могли сидіти вдома. Для цього потоібно щоб у людей (люди - це неросіяни) були однакові мета і цінності. А поки я бачу що от ці всі люди (неросіяни) - хто шо хое те і думає/робить. Вони навіть не визначилися на 100% чи хочуть вони розривати бізнес-зв‘язки із росією, не купляти паливо; інший взагалі дрочить тайно на путіна; інші вьачають у них найбільш вигідне партнерство у глобальному сенсі. Україна - як не крути, - просто одна за всіх вигрібає, поки вони всі «оприділяються», причому без поспіху, наче каву попивають. А нам підкидають мовні срачі і хто як співає і під що танцює. Це позорище, позорище що мудрий нарід на це ведеться, коли живе в пеклі.
Ну що толку «бути тилом»? Ми своє теж маємо, - да, ми вдома, ми в умовному комфорті. Але що щодо майбутнього? Щодо думок кожної матері чи народити, чи тут віддати дитину до школи, а для чого це все і скільки ще буде ця свистоаляска продовжуватися? І що ми матимемо в кінці неї? Ну недостатньо самого героїзму! І недостатньо запхати людей в бус і відтарабанить на війну. Це все - без шансу. Я вас запевняю - наша влада ані перемоги, ані завершення війни не прагне. Хочете землю їсти буду, якщо помиляюся!
Ответ дляМалинка Алинка
хочуть...(