Я не знаю на чому та країна та інфраструктура досі стоять. На залізниці одні пенсіонери і передпенсійного віку переважно, ніхто не хоче йти на ті смішні зарплати, провідниць не вистачає катастрофічно за ті гроші і графіки по яким вони працюють
У дтек чоловіки під обстрілами ремонтують ті підстанції та лінії електропередач. Так само як і пожарні і спасатєлі. Там шанси померти не менші ніж в автокатастрофі.
Ви тільки жалуєтесь і ноєте, шо вам все не так. Країна тримається на межі, у війні на винищення а вам все не так. Бо ви хочете жити своє щасливе комфортне життя
Такого не буває у війні.
Natalia505• 03 октября 2025
Ответ дляlilul990
Ми та наші батьки єдине покоління яке найбільше часу прожило без війни. Ви в курсі?
Життя без війни це привілегія а не норма
Хто сказав, що жити без війни не норма?
Natalia505• 03 октября 2025
Ответ дляlilul990
Все шо відбувається це треш, катастрофа і падіння в бездну але така ціна шоб розрушити кгбешну імперію зла
Не смішіть. Ніхто її порушить. Все що робить влада лише сприяє іх подальшому розвитку, ми перетворюємося на них. Вся система гірше ніж у них. В них більше свободи. Їх люди мають змогу обирати де жити.
Nathalie27• 03 октября 2025
Ответ дляlilul990
Ну так а шо всі інші хочуть якщо нема кому працювати на тих інфраструктурних об´єктах? Якого комфортного життя?
Та ми вже зрозуміли, що Ви не придурюєтесь
Natalia505• 03 октября 2025
Ответ дляlilul990
Ну якщо ядерна війна або глобальна катастрофа у вигляді підриву заес для вас вихід....мені складно щось додати. Це буде великий хаос
Natalia505• 03 октября 2025
Ответ дляlilul990
В мене ще одне питання а чому не можна воювати з імперією зла розвалюючи їх економіку? Чому не можна перестати їх спонсорувати, купуючи ресурси? Чому ми досі через Індію купуємо в них пальне? Чому за це мають вмирати українці? Що на виході отримаєте ви, особисто, після розвалу імперії зла? Я вам відповім, дуже велике розчарування
Ответ дляРешка7777
А не повинно бути жодних? мовчати та темки на замовлення писати
Ні не повинно. Бо накуй позвільняються і ті хто тягне це все на своїх горбах. Мою матір пенсіонерку другий рік на колінах просять вернутись на станцію а батька в майже 70 років не звільняють бо нема ким замінити. Шо буде через років 5 - я даже не знаю
Natalia505• 03 октября 2025
Ответ дляlilul990
Це все варто розпаду імперії зла? Воно було того варте? Нагадую вона ще не розпалась.
Nathalie27• 03 октября 2025
Ответ дляlilul990
Вам нормально, що Ваші батьки повинні впахувать за копійки, доки Ви цю систему тут виправдовуєте? Що поганого вони Вам зробили, що не заслуговують на комфортне життя?
Natalia505• 03 октября 2025
Ответ дляlilul990
Воно все до того і так йшло і йде. Чому би по дорозі не розвалити імперію зла?
Ми всі ітак котимось у пропасть
Ми котимось в прірву тому що іноді треба прораховувати кроки, вибудовувати стратегії і розуміти наслідки своїх дій. Якщо ти розумієш що тягатись занадто складно, а ціна мільйони біженців, розвал економіки і смерть. Щодня смерть, треба шукати інший шлях, а не битись головою в одну стіну. Кучмі вдавалось однією сракою всидіти на двох стільцях.
Ответ дляNatalia505
Українці це не про стратегію і ніколи про неї не були. До появи малюка і буданова
Ответ дляlilul990
до мене які питання?
особисто, що ви вивалюєте?
Annetka_100• 03 октября 2025
Авторе, я вас підтримаю. Якщо ви серйозно без іронії хотіли привернути увагу до героїчних зусиль простих людей. Неможливо не помічати війну і зусилля тих, хто підтримує інфраструктуру в жахливих умовах.
Ми вже непомічали до 2014. Нажаль, дехто все ще живе в іншій реальності.