Шиворот Навыворот• 03 октября 2025
У Києві десь є курси російської мови?
Перемелица• 03 октября 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
ви у Києві українка?
Вы можете что-то подсказать?
Поторописька• 03 октября 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Дитина для себе вчити хоче
Ребенок какой сознательный, думаю таких учителей пруд пруди, и в вашей школе он есть.
Пугачиха• 03 октября 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
і на вас зараз тут накинуться за російську. мовчіть))
а ваш суто для себе російську вчить чи по інтернету його друзі з росії?
Коли грає в ігри, то там діти з різних країн, і спілкування рос- англ. Конкретно чи спілкується він з росіянами безпоняття. Я не навчаю його невасті, расизму і т.д. Йому лише 8, але він цікавиться різним, так само і по англ він їм відписує і так само питає, коли щось не ясно.
КонхфЭдкаТузик• 03 октября 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
вже шкодую шо запитала, донька захоплюється іноземними мовами змалку і політ ситуація її не обходить а тут шквал такий
Так увлекается, что не смогла найти ни одного говорящего на русском языке человека в своем окружении и никакого контента на русском языке?
Шиворот Навыворот
• 03 октября 2025
Ответ дляПугачиха
у нас вдома російська тільки, публічно українська, але дитині треба саме вчитель російської це краще аніж в інеті вчити бозна шо
ви кияни?
Nathalie27• 03 октября 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Я вас здивую у нас багато хто російську не знайомий бо якщо у селі українська а у школі не викладають рос то звідки ж дитина знатиме російську?
Ваша дитина зараз в Києві. Тут достатньо російської. Якщо є таке бажання - художньої літератури і фільмів цілком вистачить.
Тільки для чого Вашій дитині витрачати на це свій час?
ПесиКот• 03 октября 2025
Люди, ви чого такі агресивні? Мовні срачі саме те, що використовує скажений сусід проти нас. Більше того, саме з його подачі ескалується цей конфлікт. Я розумію, що булінг частина людської природи. Але за своїм бажанням самоствердження ви руйнуєте свою державу. Не грайте в ці ігри, якщо не розумієте. Тому що все одно програєте.
Nathalie27• 03 октября 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
ви кияни?
Навіщо саме вчитель?
Пугачиха• 03 октября 2025
Ответ дляПеремелица
Как уничтожали книги? Где?
Ходили люди в білих комбінезонах і вилучали рос книжки, общивали людей, звинувачували їх у війні.
Нічого вдягти• 03 октября 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Удалено администрацией...
Что будет продолжаться? Почему вы до сих пор здесь, видя 80% тем на русском языке? Уважение к себе имеете?
Рубаю олівлє• 03 октября 2025
Ответ дляГага Газу
Удалено администрацией...
Так, я теж написала. Стільки за ніч горя сталося від росії, а тут паралельна реальність , як завжди. Ботоферма така, розвелась, що все вже ’ засрано’, а прибирати нікому, бо активність, бачте.
І як показово, я наблюдаю, що адміни раніше робили закріплені пости, вітали з державними святами. А зараз тиша, і троляки біснуються.
Треба просто сюди вже не заходити, раз таке відношення до користувачів.
Давненько не чутно ніяких пояснень, присутності адмінів в чатах нема. Хаос і дурня різного калібру ллється потоками.
То велика українська еміграція зі своїми ’ Вот , что я скажу вам соотечественники, я в Украину больше не вєрнусь’, бо ми, бачте, сволота. У неї прозріння.
Совєтчиця стала нестерпним ресурсом!
Шотуткоїться?• 03 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
Лучше это, чем про миньеты.
Почему это? Минеты хоть жизнь разнообразят. А это что делает? И да, слово минет уже пора выучить написание
Мальовнича даль• 03 октября 2025
Ответ дляМона_Лиса
репетитора знайдіть.
нєнуашо, ворога треба вивчати)))
курсів 100% немає. питання трольне.
нєнуашо, ворога треба вивчати)))
курсів 100% немає. питання трольне.
Згадалось: ’Я русскій би виучіл только за то,что нужно допрашивать плєнних’)
Шиворот Навыворот
• 03 октября 2025
Ответ дляПугачиха
Це попри те що багацько людей навколо на роботі і вулиці українською говорять, а вдома ісключітельно російською як рідною
Скоро_вчера• 03 октября 2025
в москве курсы изучения украинского языка и украинские библиотеки есть? и сколько было до 2014-2022-го?
Шиворот Навыворот
• 03 октября 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Цікаво це пише дівчина чи хлопець?)
Nathalie27• 03 октября 2025
Ответ дляПугачиха
Фото є?
Нічого вдягти• 03 октября 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
А ви думаєте за кордоном українську розуміють , нажаль ні ,саме російська найбільш поширена
Удалено администрацией...
энциклопУдия• 03 октября 2025
А є якісь курси по забуванню руснявоі мови?
Хочу щоб моя дитина забула і не вживала її у побуті
Скоро_вчера• 03 октября 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
вы старым гуглом переводите на украинский язык с русского?
Рубаю олівлє• 03 октября 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Знаю. Але оце в Києві шукає.
А скільки тут ще радісно підспівують, аж підстрибують. І більша половина теж ота сама велика ’українська’ еміграція.
Пугачиха• 03 октября 2025
Ответ дляУказка
Аж до такой степени, что нужно учить русский?
А чому не вчить, якщо санкції знінаються потихеньку і співпраця з росіянами десь закордоном стає цілком реальною. Плюс незабуваємо, що і нас вони платять більші зп ніж українці роботодавці. Я думаю для вас не секрет, що зараз багато фірм мають роскоріння, просто щ призодом війни вони перереєстрували компанії. Той же кихвстар чи обухівтуалетний папір.
Шиворот Навыворот
• 03 октября 2025
Ответ дляэнциклопУдия
у побуті діти зазвичай від батьків хапають руську мову. думайте.
Нічого вдягти• 03 октября 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
И дети у мовным чомусь на русском шпрехают
Скоро_вчера• 03 октября 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
ну, так чего ж ваша не хапает от вас?
или у вас и украинский и русский - безграмотны, тролльная вы не наша? ))