Кукусикиииииии• 03 октября 2025
Як ваша думка з приводу сучасних дівчат… це падіння норм моралі?
Якщо до прикладу зараз взяти 100 дівчат з різних регіонів нашої країни, але приблизно одного віку, приблизно останні курси університету, а саме 3—4 курси, це років так 20. Серед них можна знайти тих, хто вже буде незайманою? Скільки зі 100? І чим зумовлено? Невже суспільство та етичні норми настільки проржавіли?
Свідок Перемоги• 03 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Якщо взяти років так 30- 40 назад, то теж не було цнотливих у 20 років, бо з 16 років вже виходили заміж, у 18 по двоє дітей мали. Ви так тут пишете, наче самі забули у скільки шпілитись почали.
Ви неуважно читали. Вона ще не почала
ЗдохниПуйло• 03 октября 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Раніше так
Не раніше, а мова про вас. Ви чекали 25 років, заміж виходили незайманою, і у першу ніч віддали свою цноту?
Ответ дляКукусикиииииии
Раньше хранить девственность было честью и гордостью — теперь наоборот. Сейчас на тех кому 25—30лет у кого не было интимной связи смотрят как на ненормальных. То есть чистые , непорочные и здравомыслящие люди считаются ненормальными
Зараз ніхто нікому в труси не лізе, навпаки від вас. Вам яка різниця?
ЗдохниПуйло• 03 октября 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Ні, немаю досі. Не у шлюбі
То вас просто ніхто не хотів
Слухи-руки не распускаю• 03 октября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
У моей прапрабабки было 19 детей, с которых до взросло возраста дожили 4(((((
Сказатись можна яке здоров´я у жінок кріпке, а в дітей слабке
ЗдохниПуйло• 03 октября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Ви неуважно читали. Вона ще не почала
Ааа, то її чи його ніхто ще не кохав. А цноту будуть виносити у корзині, як у циган?
Свезло так свезло• 03 октября 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ну как крепкое, прабабка истекла кровью во время родов((((
Свезло так свезло• 03 октября 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
У прабабки 6 было, 7 не пережила, не разродилась
Ответ дляСвезло так свезло
На дев´ятнадцятій дитині?
Свезло так свезло• 03 октября 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
На дев´ятнадцятій дитині?
Нет. Прабабка, а 19 у ее матери, прапра мне
Свідок Перемоги• 03 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Та можу допустити, що порівнює себе з іншими дівчатами, і типу хоче собі і оточуючим доказати, що вона краща. А там хто зна, звідки у автора такі дурні думки
Ой автор, вибачайте
Грамотний хвіст• 03 октября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
и такое было часто, а не ’родила в поле и дальше пахать’, женская смертность была достаточно высокой
Свезло так свезло• 03 октября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Первая образование школьное получила уже только моя бабушка...до этого мрак
Грамотний хвіст• 03 октября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Свезло так свезло• 03 октября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Бабушке повезло больше всех, война, и плодячка остановилась
Лагшмивара• 03 октября 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Так
А якщо доля в 40 одружитися, то так ходити до 40?
Свезло так свезло• 03 октября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Но и то..в 30 на фото бабушка на вид как 60(((
Свідок Перемоги• 03 октября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Ошибка выжившего
Грамотний хвіст• 03 октября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
бедные женщины тех лет, элементарных презиков не было
Грамотний хвіст• 03 октября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
тяжелая жизнь дала знать
СкиниУскачи!• 03 октября 2025
Ответ дляКукусикиииииии
В тому то і справа, що люди вже не знають відповідь на це питання
Раніше це було суто для того, щоб чоловік був впевнений, що дитина його і що він не годуватиме чуже. Але тільки перша дитина маоа гарантії. Наступні 10 могли бути і від сусіда.
Зараз навіщо? Є тест днк для самих притрушено-недовірливих
Свезло так свезло• 03 октября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
У бабушки трое...еще 2 недоношенных было, но их дед выкинул...и с контрацепции дикие аборты у бабки-шаманки-повитухи....
Свезло так свезло• 03 октября 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Нет...они просто рано выходили замуж..и пахали как проклятые..гулять было некогда
СкиниУскачи!• 03 октября 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Потому что люди отказались от одной из базовых потребностей, чтобы что? Чаще всего связей нет не потому, что ’чистык’, а потому, что толпа тараканов в голове и комплексы, навязанные семьёй. Из страха уберечь переходят в страх остаться старой девой , потом в страх и реальность одиночества. Так жизнь и проходит.
Свезло так свезло• 03 октября 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Старой девой не из за этого боялись..женщине самой не выжить было..куча тяжеленной работы....
СкиниУскачи!• 03 октября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Навіть Шевченко заповідав кохатися чорнобровим, але не з москалями 😂😂😂
Шевченко написав Катерину. І неважливо, від кого вона залетіла. Сусідського Миколу було простіше змусити одружитися . Але якби він відмовився, або замість Миколи був пан Миколи, хто завгодно, не лише москаль, результат був би той же. Подвійна мораль. Сам Шевченко спав з 15-ти річною. Норм?
МЕСТО_Встречи• 03 октября 2025
Вы реально думаете , что советчицы ведут учёт и статистику количества девственниц в 20 лет ?
И почему девушки в 20 лет должны быть девственницами ? У большинства к этому возрасту уже есть секс \отношения и это нормально.
МЕСТО_Встречи• 03 октября 2025
Ответ дляТвоя космішна
А що таке етичні норми? Бути незайманою?)
И желательно лет до 40.