Мамкиня доця• 04 октября 2025

Креатив в продажах.

Шукала скатертину до Хелоуіна, натрапила на аккаунт- водонепроникні скатертини. І підвісла, якщо чесно. На сторінці настільки креативна подача цих скатертин, кожне відео як маленька історія. От сиджу і думаю скільки необхідно мати фантазії, щоб обіграти звичайну скатертину. Якщо чесно, навіть обрала собі вже новорічну, так сподобалась подача.
Дівчата, а від яких сторінок чи рекламних роликів у вас був розрив шаблонів? Типу звичайний предмет, а подача 🔥. Що прям захотілось купити ?
Prervana• 04 октября 2025
Креатив отдельно - покупки отдельно. Меня креатив не мотивирует к приобретению)
автор Мамкиня доця • 04 октября 2025
Ответ дляPrervana
Ну можливо це імпульсивна покупка, але все ж мова не про це. Про талант подати звичайну річ дуже цікаво
Миззери• 04 октября 2025
Будете смеяться но похоронка
Казалось бы ))
Был пост что написали бы на венке своего бывшего -куча комментов 🤣🤣
Миззери• 04 октября 2025
Ответ дляМамкиня доця
Да, это талант несомненно
Prervana• 04 октября 2025
Ответ дляМамкиня доця
Это не талант, это стратегия продаж. И весь этот креатив вылизан и выверен.
автор Мамкиня доця • 04 октября 2025
Ответ дляМиззери
Будете смеяться но похоронка
Казалось бы ))
Люблю чорний гумор … уявляю коменти
Миззери• 04 октября 2025
Ответ дляМамкиня доця
Люблю чорний гумор … уявляю коменти
Да, там очень много комментов не стандартное, урны цвета фисташки и пыльной розы
Все не стандартно очень
Я далека очень от этого бизнеса но заценила не стандартный подход
Сначала думаешь ну стеб потом не , реально все
Миззери• 04 октября 2025
Ответ дляМамкиня доця
Люблю чорний гумор … уявляю коменти
Тоже черный юмор люблю
Но те кто на любят тоже повышают просмотры своим возмущение -ничего святого !
автор Мамкиня доця • 04 октября 2025
Ответ дляPrervana
Не думаю, багато інтернет магазинів не мають коштів на маркетингові агенції, впевнена, що їм не відома бо навіть такі речі як стратегія продажів і т.д. Великі акули бізнесу, такі як Сільпо наприклад (там напевно просто нереальний бюджет) - так.
автор Мамкиня доця • 04 октября 2025
Ответ дляМиззери
Тоже черный юмор люблю
Доречі, бачила в Трендс, дівчинка розфарбовує домовини. Мене якщо чесно трішки про морозило, але вона пише що попит на її роботи є 🤷‍♀️.
Prervana• 04 октября 2025
Ответ дляМамкиня доця
Если вы видите что-то вау цепляющее - поверьте, оно не из нуля родилось. И снято было не на тапок, и не само по себе к вам в ленту попало, а благодаря продвижению, не бесплатному
автор Мамкиня доця • 04 октября 2025
Ответ дляPrervana
Я розумію що таке таргет) Розумію, що багато хто знімає на камеру. Я про підхід до реклами. От мене наприклад зацепило: водонепроникна скатертина, як я відзняла: розлила воду, показала що не впитується, і витела б. А там, на відео, маленька історія. Я просто не хочу кидати посилання, щоб не подумали що то реклама чи ще щось. А от як би відзняли ви?
Ще колись в Тік ток бачила рекламу туалетної бумаги, і не просто підтерся і молодець, а там прям відео з пірʼям, ще чимось - я вже не пам’ятаю. Але зловила себе на думці, що фантазія в людини немає меж.
Prervana• 04 октября 2025
Ответ дляМамкиня доця

Вспомнилось)
автор Мамкиня доця • 04 октября 2025
Ответ дляPrervana
https://youtu.be/YPd5_7U845o?si=3KG7NaOLCmPEHDt1
Вспомнилось)
Афігеть 😆😆😆😆 я не бачила, це 🔥🔥🔥 Пішла замовляти - я жертва реклами
Цвіпканя• 04 октября 2025
Ответ дляМамкиня доця
Да,подписана на одну девушку которая шьёт вышиванки.Очень нравиться и как подано и розыгрыши и сами изделия.но у меня есть две- три ,мне их хватает.
Solnceya• 04 октября 2025
Ответ дляМамкиня доця
Киньте в приватні, плз. Дуже цікаво і якраз шукаю скатертини
Бегущаяпо• 04 октября 2025
Мне пофиг на подачу. Смотрю на качество товара и его цену. Потом ищу в инете где наиболее выгодная эта цена
Неправдиша• 04 октября 2025
Ответ дляPrervana
Вспомнилось)
Прикольно, но очень долго).
автор Мамкиня доця • 04 октября 2025
Ответ дляSolnceya
А я чомусь не можу вам відписати 🤷‍♀️ пошукайте в інстаграм магазин Домашній простір.
автор Мамкиня доця • 04 октября 2025
Ответ дляНеправдиша
Прикольно, но очень долго).
Напевно що реклама давня, це зараз потрібно викласти максимально все в 20 секунд 😆