Кишмишная Мая• 04 октября в 09:14
Онучка 23 років заручилася з 42 річним чоловіком. Вчора розповіла
Показала каблучку. Це після двох років стосунків… тобто коли все починалося, йому було 40, а їй всього 20… і якщо звичайні відносини можна було б списати та молодість, дурість та брак досвіду— то тепер це вже серйозно… поки в мене є час, що мені та батькам (які також не в захваті від цієї новини) зробити аби вберегти нашу (доньку, онучку) від можливо найбільшої помилки у житті?
Сиамская сороконожка• 04 октября в 09:26
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому що через 20 років, це жінка в своєму розквіту років, а для чоловіка це старість, як не крути
Моя подруга так вийшла заміж, але він був ще старший і багатий. Прожила з ним років 10, народила дитину
Далі розвелася, відсудила один з бізнесів, дві квартири під здачу і таунхаус. Зійшлася зі своїм шкільним коханням і живе своє краще життя
Не за Будка• 04 октября в 09:27
На жаль ніяк. Це її життя, хоча я згодна , що це велика різниця.
Сиамская сороконожка• 04 октября в 09:28
Ответ дляХикориДикори
Тому що років через 15-20 вона ще буде молодою жінкою, а воно старе, з болячками і з якого пісок буде сипатися.
То що буде заважати кинути його ?
Nathalie27• 04 октября в 09:29
Ответ дляРадість моя
Всі дуже розумні роздавати поради в дусі: «Залиште у спокоі», «Вона доросла», «Це її вибір»….. Головне, щоб результати цього вибору не довелося потім розгрібати батькам.
Маю дочку 21 року. В такій ситуації, вибір, звичайно, залишився б за нею, але, я була б категорично проти.
Які результати цього вибору будуть розгрібати батьки за дорослою донькою?
ХикориДикори• 04 октября в 09:29
Ответ дляСиамская сороконожка
То що буде заважати кинути його ?
А втрачений час ніхто не поверне.
Сіточка• 04 октября в 09:29
Ответ дляNathalie27
Чоловік багатий? Щось вже переписав на Вашу внучку?
Сначала бабушка перепишет.
Продавчиня кіз• 04 октября в 09:30
У меня так знакомая мамы - он старше на 16 лет и ничего - прожили счастливую жизнь и двоих детей родили. Сейчас уже в преклонном возрасте оба.
И то, что здесь рассказывают, что таких пар в счастливом браке нет, неправда.
Все до блиску• 04 октября в 09:30
Ответ дляНе за Будка
Я зустрічалася між шлюбами з іноземцем, великої різниці з моїми ровесниками не відчувала, тоді йому було 50-53, я на 20 років молодша. Але то було пару років. Набрид брехливий був, правда відкрилася і все фініш де ля комедія
ЧупакабраЗеБест• 04 октября в 09:30
Ответ дляКишмишная Мая
42 і 23
а замуж выходила: 19 и 19.
ишо?
развелись когда ребенку было 4 мес, то есть через полтора года
ишо?
Все до блиску• 04 октября в 09:30
Ответ дляХикориДикори
А втрачений час ніхто не поверне.
А втрачений час на пошуки принца хто врахує!
Я таке знаю• 04 октября в 09:31
Все такие умные: отстаньте, ее жизнь, вас не касается. Но объективно, я бы тоже переживала. Не, понятно, что мужику понтануться классно: молодую такую заарканил, есть ещё порох в пороховницах. Но 20 лет разницы! У нее ещё куча всего впереди, а будет сидеть дома борщи варить. Ещё, небось, и ревновать начнет к каждому столбу. Я бы тоже давила, чтобы никаких росписей. А потом разведется лет в 30-ть и останется одна 100% с ребенком. Любить можно и не вступая в брак.
Бабка-байкерша• 04 октября в 09:32
По опыту всех знакомых с такой разницей в браке примерно в ее 45 разбегутся по ее инициативе. Она как раз расправит крылья, а он старый и занудный старик. Будет бесить ее. Но в принципе многие и так в этом возрасте разводятся. Хотя даже через 5-7 лет его тело уже будет так себе. Все это перекрывается тольк хорошими деньгами. Если их нет, то просто дура.
ХикориДикори• 04 октября в 09:32
Ответ дляВсе до блиску
Це краще, ніж старий дідуган, яким він і зараз є
Пацан к успеху шел• 04 октября в 09:32
Ответ дляМуркошечка
У мене чоловік на 9 років старше .
Мені треба 1 - 2 рази на тиждень , а йому щодня ..
То дивлячись який у вас вік...
Однозначная• 04 октября в 09:33
Розкажіть про свій вдалий вибір і вдалий вибір вашої дитини, що народили онуку. Про повагу, любов, підтримку, забезпечення
Все до блиску• 04 октября в 09:33
Ответ дляБабка-байкерша
В сім´ї живуть не ради тіла...
Сиамская сороконожка• 04 октября в 09:33
Ответ дляХикориДикори
А втрачений час ніхто не поверне.
Втрачений час на що? Я вище розповіла історію подруги, там теж різниця 20+. Вона дуже добре з ним прожила 10 років. Подорожі, ресторани, дорогі подарунки
Поюзала його, поки він був ще нічого таким, віджала що змогла і живе з першим коханням
В чому втрачений час? В 10 років хорошого життя ?
Nathalie27• 04 октября в 09:33
Ответ дляЯ таке знаю
Одруження з ровесником хіба не загрожує їй тим же?
ХикориДикори• 04 октября в 09:34
Ответ дляЯ таке знаю
Як мама доньок, то теж саме б робила. Хоча я доволі ліберальна, але тут б увімкнула тираншу.
Все до блиску• 04 октября в 09:35
Ответ дляСиамская сороконожка
Я маю на увазі, якщо дівчина дивиться сама і далі шукатиме ровесників, на це може піти ті самі 10 років, що вона може щасливо жити
Единорог помог• 04 октября в 09:35
Ответ дляХикориДикори
Дівки, отямтеся. Який старий дідуган в 42??
40 якраз самий розквіт для чоловіків. Часто пари розлучаються, котрі і 20 одружилися. Так чоловіки вже не прищаві бідні студентики, вже фінансовий ,,жирочок,, набрали. На відміну від жінок, котрі вже не персики
Бабка-байкерша• 04 октября в 09:35
Ответ дляВсе до блиску
В сім´ї живуть не ради тіла...
Естестественно, но когда муж и жена стареют синхронно, то это все не заметно. А вот когда ты еще вишенка, с он урюк , то очень напрягает.
Дайте вподобайок• 04 октября в 09:35
Ответ дляКишмишная Мая
42 і 23
З часом вона і сама зрозуміє. Але це її життя і досвід
Все до блиску• 04 октября в 09:36
Ответ дляБабка-байкерша
Це ідеально, але життя дуже різне.
Дайте вподобайок• 04 октября в 09:36
Ответ длясладкий_ноябрь
І що? Нічого вічного не має)
Я таке знаю• 04 октября в 09:36
Ответ дляЕдинорог помог
Ну, так посмотрите на мужчин вокруг, как они выглядят и какой способ жизни в этом возрасте ведут.
Дайте вподобайок• 04 октября в 09:37
Ответ длясладкий_ноябрь
Автор, я не знаю жодного шлюбу вдалого з такою різницею
І я не кажу про медійних людей.
А про звичайних
Для жінки це просто шлях в нікуди, особливо якщо він фінансово не забезпечений. Вона з стосунків вийде в великому мінусі.
І я не кажу про медійних людей.
А про звичайних
Сумніваюсь що він злидень
Зазвичай гроші грають роль в таких
Луноходик_Ик• 04 октября в 09:37
Ну как ´в отношения´ с дедом вступать то всем норм было, а расписаться нельзя? Все вопросы к папе, чего дочке не додал, что у нее daddy issues.