Кишмишная Мая• 04 октября 2025

Онучка 23 років заручилася з 42 річним чоловіком. Вчора розповіла

Показала каблучку. Це після двох років стосунків… тобто коли все починалося, йому було 40, а їй всього 20… і якщо звичайні відносини можна було б списати та молодість, дурість та брак досвіду— то тепер це вже серйозно… поки в мене є час, що мені та батькам (які також не в захваті від цієї новини) зробити аби вберегти нашу (доньку, онучку) від можливо найбільшої помилки у житті?
Завтра не пью• 04 октября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Знаю, в мене чоловік на 8 років старший. Проблема лиш в тому, що мені ще треба, а йому вже не хочеться.
А у нас різниця 9 років, але все навпаки - тому залежить не від цифр
Ромашкинная• 04 октября 2025
Ответ дляЄдина Країна
смысл?
мама и бабушка прожили свою жизнь как считали нужным
Я б тираншу не включала б, але б висказувала свою думку. Її діло прислухатись чи ні. Але б якщо відносини тривають вже більше двох років - то вже б мовчала б.
Завтра не пью• 04 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому що через 20 років, це жінка в своєму розквіту років, а для чоловіка це старість, як не крути
Знайде іншого
Бідося• 04 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Чоловік багатий? Щось вже переписав на Вашу внучку?
і чому побутова проституція така однотипна?
Гуляю босоніж• 04 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Тому що років через 15-20 вона ще буде молодою жінкою, а воно старе, з болячками і з якого пісок буде сипатися.
Уйдет от него
Бідося• 04 октября 2025
Ответ дляРадість моя
Всі дуже розумні роздавати поради в дусі: «Залиште у спокоі», «Вона доросла», «Це її вибір»….. Головне, щоб результати цього вибору не довелося потім розгрібати батькам.
Маю дочку 21 року. В такій ситуації, вибір, звичайно, залишився б за нею, але, я була б категорично проти.
Та для тих, хто пише ’не чИпайте’, головне - аби гроші мав, і пень будуть хвалити, як молодого дубка
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Знайде іншого
Не факт.
Тому що їй може бути 40, за спиною багаж, який не дасть їй ввійти в нормальні відносини
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляВсе до блиску
А куди дінеться 25+ років шлюбу( з першою дружиною він рано овдовів
Ну ви ж розумієте, що різні є ситуації
Не завжди чоловіки майно навіть на себе записують
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Моя подруга так вийшла заміж, але він був ще старший і багатий. Прожила з ним років 10, народила дитину
Далі розвелася, відсудила один з бізнесів, дві квартири під здачу і таунхаус. Зійшлася зі своїм шкільним коханням і живе своє краще життя
Супер.
В мене теж є такі історії, але їх набагато менше ніж тих, хто дійсно лише втратив в такому шлюбі
Завтра не пью• 04 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не факт.
Цілком можливо. Але якщо зараз за неї вирішать, то вона може все життя вважати, що їй зламали життя. В любому випадку залежить від її психіки - наскільки швидко вона відновлюється і не залипає
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Сумніваюсь що він злидень
Зазвичай гроші грають роль в таких
:)
Чоловіки в 40 гарно пудрять мізки молодим наївним дівчатам
Дуже якісно.
А якщо ще в дівчини проблеми з самооцінкою, вона емоційно залежна, то там взагалі просто
Тирамісу на терасі• 04 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Автор, куди Ви пропали?
Куди всі тролі пропадають? Туди ж і автор
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А чому ви вирішили, що через 20 років вони ще будуть разом?
Зараз і ровесники розлучаються в 90% випадків. Але це не означає помилку. Це лише частина шляху, і часто необхідна частина.
Тут в одній темі жінка розповідала про свій шлюб з такою різницею, пост був довгий, але суть - вона прожила щасливих 20 років, потім він помер, і після цього їй вже не треба заміж, вона займається іншими справами, радість теж знаходить в інших речах, він залишився в її серці, жінка не страждає, просто тепер живе без нього, а в інших чоловіках не бачить того, що було в чоловікові, тому так.
Не багато жінок можуть так розповісти про свій шлюб чз 20 років
Щасливо прожити 20 і стосунки закінчились смертю, це не те ж саме, що пережити важке розлучення чи жити бо не має куди підти
Nathalie27• 04 октября 2025
Ответ дляБідося
А Ви хотіли якесь різноманіття в мотивації виходити заміж за старих пердунів?
Дайте вподобайок• 04 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
:)
Дуже якісно.
Якщо не мати нічого важко запудрити))
Якщо він їй купує дорогі прикраси, авто, подорожі? Питання є?))
Завтра не пью• 04 октября 2025
Ответ дляРомашкинная
Йому 60?
Моєму 61 на днях, дуже активний у всіх сенсах
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляЗавтра не пью
В 40 подякує
Бідося• 04 октября 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Сумніваюсь що він злидень
Зазвичай гроші грають роль в таких
Звичайно, щось ніде не бачила, щоб хапались за старого злидня, ’бо любов’. Просто треба називати речі своїми іменами і не підміняти поняття, видаючи побутову проституцію за сім´ю
Дайте вподобайок• 04 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Про які 20 років мова. Тут невідомо чи завтра буде)))
Дайте вподобайок• 04 октября 2025
Ответ дляБідося
Я за однолітку можна через гроші виходити?)) Сім´я це взаємовигода, все інше рай в шалаші
Завтра не пью• 04 октября 2025
Ответ дляВсе до блиску
Знайома віком така як мій чоловік, у неї теж 8-9 різниця у віці, то свого пенсіонера вже вимусила все майно подарувати їй, бо вона з ним.
Дай Боже, щоб бомжем не залишився на склоні літ....
Nathalie27• 04 октября 2025
Ответ дляБідося
Вона побутова проститутка, а він - хто?
ХикориДикори• 04 октября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Уйдет от него
В 40+?
Бідося• 04 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Та ні, просто речі треба називати своїми іменами, всього лиш. Але чогось соромляться
Завтра не пью• 04 октября 2025
Ответ дляВсе до блиску
А що буде, якщо не дай боже, ви раніше підете? Заповіт?
Я чого питаю... якщо у нашому випадку таке станеться, то я хотіла би вберегти чоловіка від такої участі і щоб мої діти і він спілкувалися.
Бідося• 04 октября 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Сім´я- це трошки інше, але навряд чи Ви це розумієте
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Якщо не мати нічого важко запудрити))
😀😀😀
От цікаво
Як чоловіки з купою дітей і без майна знаходять собі жінок, які народжують від нього ще дітей і так по колу
Купа недолюблених жінок, які росли без батька, для них такий чоловік буде як знахідка. І їх не буде цікавити фінансова ситуація взагалі
Бідося• 04 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Вона побутова проститутка, а він - хто?
А він - господар котрий купує
Безпринципова• 04 октября 2025
Ответ дляКишмишная Мая
42 і 23
А вам 75?
Nathalie27• 04 октября 2025
Ответ дляБідося
Бо назва негарна і смердить заздрістю від того, хто це озвучує