Кишмишная Мая• 04 октября в 09:14
Онучка 23 років заручилася з 42 річним чоловіком. Вчора розповіла
Показала каблучку. Це після двох років стосунків… тобто коли все починалося, йому було 40, а їй всього 20… і якщо звичайні відносини можна було б списати та молодість, дурість та брак досвіду— то тепер це вже серйозно… поки в мене є час, що мені та батькам (які також не в захваті від цієї новини) зробити аби вберегти нашу (доньку, онучку) від можливо найбільшої помилки у житті?
ХикориДикори• 04 октября в 09:37
Ответ дляЕдинорог помог
Дівки, отямтеся. Який старий дідуган в 42??
40 якраз самий розквіт для чоловіків. Часто пари розлучаються, котрі і 20 одружилися. Так чоловіки вже не прищаві бідні студентики, вже фінансовий ,,жирочок,, набрали. На відміну від жінок, котрі вже не персики
Для 23річній юний дівчинці ще який.
Nathalie27• 04 октября в 09:37
Ответ дляЕдинорог помог
Для 20-річної - реально старий
Продавчиня кіз• 04 октября в 09:38
Ответ дляЯ таке знаю
Ну, так посмотрите на мужчин вокруг, как они выглядят и какой способ жизни в этом возрасте ведут.
Какой образ они ведут?!
Что за бред
В 40 лет - ещё молодость, до 50 точно, после 50 - средний возраст
Сейчас все эти условные рамки сдвинулись
Что за бред
Все до блиску• 04 октября в 09:38
Ответ дляПродавчиня кіз
Какой образ они ведут?!
Что за бред
Підтримаю
Я таке знаю• 04 октября в 09:38
Ответ дляNathalie27
Одруження з ровесником хіба не загрожує їй тим же?
Вполне вероятно, но согласитесь, что рисков больше. Зачем эти розовые очки надевать? Сколько реально браков долго держаться с такой разницей в возрасте? Только не будем брать богатых мужчин, где брак изначально строится на расчете.
ХикориДикори• 04 октября в 09:39
Ответ дляЯ таке знаю
Навіть доглянутий чоловік у віці 42 це все таки 42 роки у порівняні з 23.
Я таке знаю• 04 октября в 09:40
Ответ дляПродавчиня кіз
Какой образ они ведут?!
Что за бред
Да, да. В голове. Женщин в 40 отлично выглядищих куча, мужчин - единицы.
Я таке знаю• 04 октября в 09:42
Ответ дляХикориДикори
100%. Да, и дело даже не во внешности. Как будто ему 42 будет вечно. Уже, простите, и в постели не те возможности, и дети пойдут - он не будет как козлик скакать вокруг них. Потому что, как не крути, а в 40 с хвостиком устаешь быстрее, свой образ жизни и те дети уже нетак чтобы в кайф. Все будет на женщине.
Nathalie27• 04 октября в 09:42
Ответ дляЯ таке знаю
Знаю шлюби і з 10-річною різницею у віці. Тримаються такий же самий термін як і у ровесників.
Я таке знаю• 04 октября в 09:43
Ответ дляNathalie27
Извините, но 10-ть лет - это не 20-ть. Вы ещё б про 5 лет разницы написали. 20-ть - это вообще два разных поколения.
Единорог помог• 04 октября в 09:44
Ответ дляЯ таке знаю
Це не привід їх називати старими дідами Нормального вигляду всі. А перекоси є в будь-якій віковій категорії. В 20 також є хлюпіки-дротики
ХикориДикори• 04 октября в 09:46
Ответ дляЯ таке знаю
Все так.
Я навіть по собі дивлюся, що в 20+/- я могла не спати до 2-3 ночі, піти в університет, потім попрацювати, зробити справи і ще купа енергії, то зараз трохи за 30 вже менше. В 40+ взагалі мовчу, що буде. А тут ліплять з 42 річного юний орел
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 октября в 09:46
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому що через 20 років, це жінка в своєму розквіту років, а для чоловіка це старість, як не крути
А чому ви вирішили, що через 20 років вони ще будуть разом?
Зараз і ровесники розлучаються в 90% випадків. Але це не означає помилку. Це лише частина шляху, і часто необхідна частина.
Тут в одній темі жінка розповідала про свій шлюб з такою різницею, пост був довгий, але суть - вона прожила щасливих 20 років, потім він помер, і після цього їй вже не треба заміж, вона займається іншими справами, радість теж знаходить в інших речах, він залишився в її серці, жінка не страждає, просто тепер живе без нього, а в інших чоловіках не бачить того, що було в чоловікові, тому так.
Не багато жінок можуть так розповісти про свій шлюб чз 20 років
Я таке знаю• 04 октября в 09:46
Ответ дляЕдинорог помог
Я и не называла нигде их старыми дедами. Мы обсуждаем не возраст. Мы обсуждаем конкретную ситуацию, где девушке 23 и мужчине 40, поэтому не нужно прилетать то, что я не говорила.
Единорог помог• 04 октября в 09:48
Ответ дляЯ таке знаю
Так ви відповіли на мій коментар про старих дідуганів, тим самим вразивши підтримку цій тезі, а тепер зїжджаєте з теми
Все до блиску• 04 октября в 09:49
Ответ дляЯ таке знаю
Найме няню яка буде допомагати з дітьми. Ну чого сам він має стрибати коли дітей,якщо може оплатити послуги? Довгожданні діти в кайф у б.якому віці.
Друге питання, коли він вже має дітей, чи хоче спільних.
Я погнала• 04 октября в 09:50
Ответ дляКишмишная Мая
42 і 23
Бабусю, Ви забули ще дописати 63(73)….
тоді вся картина стає зрозумілішою))
По темі, дійсно різниця велика, і навряд.шлюб буде довгим і щасливим, але автор, це досвід і особисте життя кожного з «закоханих», якщо це не суперечить законодавству України
тоді вся картина стає зрозумілішою)) По темі, дійсно різниця велика, і навряд.шлюб буде довгим і щасливим, але автор, це досвід і особисте життя кожного з «закоханих», якщо це не суперечить законодавству України
ЖонДуан• 04 октября в 09:56
Ответ длясладкий_ноябрь
Та хай вони ще ті 20 років проживуть... Багато хто розходиться набагато раніше, причому однолітки)
курасаны• 04 октября в 09:57
Ответ дляПуки-куки
Бо своєї давно вже нема
Ви своїм життям тільки зайнятості? Вас не хвилює життя ваших дітей, батьків? Чи вам на стільки все пофіг і ви в будиночку?
Ромашкинная• 04 октября в 09:57
Ответ дляМуркошечка
У мене чоловік на 9 років старше .
Мені треба 1 - 2 рази на тиждень , а йому щодня ..
Йому 60?
Єдина Країна• 04 октября в 09:58
эх, люблю темы про возраст где начинается батл - а мы одногодки, а мой младше
скажу лично за себя - возраст ничто, бережное отношение друг к другу - все
Госпожа Белладонна• 04 октября в 09:59
Ответ дляРадість моя
Всі дуже розумні роздавати поради в дусі: «Залиште у спокоі», «Вона доросла», «Це її вибір»….. Головне, щоб результати цього вибору не довелося потім розгрібати батькам.
Маю дочку 21 року. В такій ситуації, вибір, звичайно, залишився б за нею, але, я була б категорично проти.
Искренне желаю вашей дочери уехать по окончанию учебы в другой город, жить отдельно от родителей и никогда не слушать советы туповатой мамаши.
Большинство парней-одногодок вашей дочери ещё в самом начале войны выехали - т.е. в Украине у неё построить отношения с парнем её возраста вероятность 0,5%. Остались мужчины у кого есть бронь, но её тоже дают не всем а тем кто хороший состоявшийся специалист (в 22 года?). А все остальные служат.
Мой сосед служит, уже 3 контузии было, как приедет на отдых на пару дней - вечно пьяный. Может ещё ПТСР появится к концу войны если сейчас нет. А из соседнего дома мужчина вернулся с войны без части ноги, на протезе ходит.
Вы бы хотели дочери мужа ей по возрасту как мой сосед из дома или с улицы? Выбирайте, оставляйте контакты, я вас познакомлю, я вполне серьезно. Выбора у вашей дочери всё равно другого нет. Или такие, или старшие, или в Европу ехать на пособия, хотя там и так много наших женщин приехало, не факт что ей мужчины хватит.
Ромашкинная• 04 октября в 10:01
Ответ дляХикориДикори
Як мама доньок, то теж саме б робила. Хоча я доволі ліберальна, але тут б увімкнула тираншу.
Так тираншу треба включати було коли лиш починала зустрічатись.
Єдина Країна• 04 октября в 10:02
Ответ дляРомашкинная
смысл?
мама и бабушка прожили свою жизнь как считали нужным
Подвійна веселка• 04 октября в 10:03
Так, бабусю, подивіться на це з іншого боку. Вона зараз буде забезпечена норм, бо ж не якогось обірваного мабуть знайшла. Народить дитину йому. Поки туди-сюди, дитина підросте, теж буде забезпечена усім. А в років 40 піде від нього і буде влаштовувати своє особисте життя вже в з однолітком. Якраз дитина доросла, вона ще досить молода і швидше за все вже мудріша жінка, яка обиратиме мізками вдруге.
Хоча, справедливості заради, я знаю таку сімʼю. Йому вже майже 70, живуть душа в душу, двоє дітей. Так що, тут не вгадаєш.
Бідося• 04 октября в 10:04
Ответ дляПуки-куки
Відчипіться, вона доросла і робить свій вибір. А вірний він чи ні, покаже лише час
чИпуни