ЯспАкойнаЯ• 04 октября в 12:37
Ви б ухвалили рішення піди від чоловіка?
В разі коли ви разом живите,але офіційно не розписані та він вам ніколи не робив пропозиції ,я йому кажу,що такої дурочки він не знайде більше,а він каже в свою чергу,а що він власне отримав від мене за всі ці роки типу ,що нічого
Чи забили і далі б жили ось так?
ЯспАкойнаЯ
• 04 октября в 12:41
Ответ дляУдальонка
Ви хочете з ним жити чи ні?
Ось так то ні
энциклопУдия• 04 октября в 12:41
Чоловіку, як видно, Ви не потрібні особливо. Як хочете, декому норм. Мені не норм)
Удальонка• 04 октября в 12:41
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ось так то ні
Хочете заміж і потім жити з ним?
ЯспАкойнаЯ
• 04 октября в 12:42
Ответ дляэнциклопУдия
При будь-якій сварці він мені нагадує ,що я чужа людина...
Невгамовна шахиня• 04 октября в 12:42
Якщо б для мене була важлива пропозиція, то пішла б.Ну і почувши те, що він сказав, пішла б.
ЯспАкойнаЯ
• 04 октября в 12:42
Ответ дляУдальонка
Хочете заміж і потім жити з ним?
Не було пропозиції
энциклопУдия• 04 октября в 12:42
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Жесть. А навіщо Ви з ним живете, якщо не секрет.
Удальонка• 04 октября в 12:42
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Не було пропозиції
Уявимо,робить сьогодні,що далі?
ЯспАкойнаЯ
• 04 октября в 12:43
Ответ дляУдальонка
Уявимо,робить сьогодні,що далі?
Не зробить ніколи
ЯспАкойнаЯ
• 04 октября в 12:44
Ответ дляэнциклопУдия
В нас дитина
Удальонка• 04 октября в 12:45
Ответ дляЯспАкойнаЯ
В нас дитина
Все зрозуміло,якщо можете -ідіть
Organic• 04 октября в 12:46
Я таке рішення ухвали б тільки коли б був запасний аеродром. Я і з роботи звільняюсь лише коли знаходжу іншу. Але шукати починаю зразу, як щось не сподобалось. Так і з чоловіком. Та і він зразу змінює ставлення як відчує що в вас може бути інтрижка.
энциклопУдия• 04 октября в 12:47
Ответ дляЯспАкойнаЯ
В нас дитина
Ого. У вас спільна дитина, чоловік розказує, що Ви чужа і нічого для нього не зробили. Так, такої дурочки він більше не зайде, все правильно Ви у старпості написали.
Репетиторша• 04 октября в 12:56
Некоторых женщин сначала нужно лечить у психиатра, а потом разрешать им вступать в отношения с кем-либо.
Блондинка в Шоколаде• 04 октября в 12:57
Ответ дляЯспАкойнаЯ
В нас дитина
Репетиторша• 04 октября в 12:58
Ответ дляэнциклопУдия
И автор будет ещё лет 20 лизать ему ноги и доказывать ему что это не так и она ему не чужая. Надеюсь он хоть не при ребенке это все говорит, а то бедный ребёнок на все это смотреть.
На привозе• 04 октября в 12:58
Я від офіційних чоловіків йшла двічі, коли відносини себе ’хоронили’. Зараз в громадянському шлюбі, хоч шлюбом це не вважаю і коли чоловік каже на мене ’дружина’, нагадую, що я вільна жінка, поки в мене немає обручки на пальці і штампу в паспорті. Вважаю себе не одруженою вільною жінкою, якій на данному етапі зручно так жити (він фінансово повністю забезпечує ще й характер мій непростий терпить і посміхається)
Репетиторша• 04 октября в 12:59
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
На всю голову.
И ребенок такой: родился в этой паре и смотрит до совершеннолетия как мама вцепилась в папу, который ей каждый день говорит что она чужая ему и их ничего не связывает.
А потом мы спрашиваем откуда берутся мужчины, которые не уважают женщин?
Так от таких мамок, которые демонстрируют сыновьям с рождения что женщина - это половая тряпка. Можно хоть насрать на нее.
Трахтибидох• 04 октября в 13:03
Ответ дляэнциклопУдия
Вангую: вона не працює, грошей і житла власних не має.
Репетиторша• 04 октября в 13:03
Автор, настолько забить на себя сумели только Вы. У остальных людей есть хоть капля самоуважения.
Репетиторша• 04 октября в 13:05
Ответ дляТрахтибидох
Вангую, они живут у нее. Потому что ни один нормальный мужик не притянет к себе в дом женщину, с которой будет жить без росписи.
А бабы запросто притянут и будут жить десятилетиями.
Трахтибидох• 04 октября в 13:06
Ответ дляРепетиторша
Тоже может быть. Интересно, автор напишет или нет чья квартира?
Йосип_молодий• 04 октября в 13:06
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Но уходить не хотите? Думаете, что до ЗАГСа додавите?
ШобВам_КакНам• 04 октября в 13:07
Ответ дляЯспАкойнаЯ
В нас дитина
зачем вы от него рожали без брака?
Репетиторша• 04 октября в 13:08
Ответ дляЙосип_молодий
Единственное до чего может додавить автор - это до мгновенного ЗАГСа с другой женщиной, в течении месяца после расхода.