Гарачий Чокалад• 04 октября 2025

Чим лікуватись при вітрянці?

Чи можна купатись?
Скільки днів температура?
Кидаю курити• 04 октября 2025
При температурі обов´язково купатися? Бажано щоб прищики не лопнули бо залишатимуться сліди
БезПаспортаНеПродаю• 04 октября 2025
При вітрянці лікування полягає у полегшенні симптомів: приймайте парацетамол при температурі, використовуйте протисвербіжні засоби, наприклад, з каламіном, для шкіри та дотримуйтесь гігієни, включаючи теплий душ. Купатись можна, але обережно, промокаючи шкіру, а не витираючи її. Температура може тривати від 2 до 5 днів, але при сильному висипі – до 8-10 днів, а в дорослих може передувати симптомам.
Чим лікуватись та догляд за шкірою:
Свербіж:
Використовуйте протисвербіжні засоби, такі як емульсія з каламіном, щоб зменшити дискомфорт.
Температура:
Приймайте парацетамол для зниження температури. Важливо не використовувати аспірин або ібупрофен.
Висипання:
Не розчісуйте висип, щоб уникнути занесення інфекції. Після висихання везикул наносьте на кірочки жирні креми або вазелін для зволоження, щоб уникнути слідів на шкірі.
Харчування:
У разі висипань у ротовій порожнині уникайте гарячої, гострої, солоної та твердої їжі, обираючи м´які та прохолодні продукти.
Чи можна купатись?
Так, купатись можна, і навіть потрібно, при нормальній температурі тіла.
Після купання не тріть шкіру рушником, а обережно промокайте її.
Скільки днів температура?
Температура зазвичай триває від 2 до 5 днів.
Якщо висипання рясне і тривале, лихоманка може тривати до 8-10 днів, іноді з хвилеподібним характером.
Спілий баклажан• 04 октября 2025
Купаться можно, а сколько температура то уже индивидуально, взрослые переносят хуже.
Бабулька• 04 октября 2025
Вальтрекс и каламин , он снимает зуд.
ЛЮБА• 04 октября 2025
У старшего температура была 1 день 37 ( болел в 16 лет ), но засыпан был с ног до головы , младший в 12 лет ,дней 5 была до 38 , так же засыпан . Мазали каламином , купались под душем без мочалки , промакивались полотенцем( каламин очень сушит кожу , а с учетом что их надо было валиком мазать , то смыть корку от лекарства надо было )))
Свезло так свезло• 04 октября 2025
У меня ветрянка была без каких либо проявлений помимо высыпаний в детстве. Меня намазали зелёнкой с ног до головы и всё
Не против• 04 октября 2025
Душ можна теплий , не ванну приймати. Лікування симптоматичне . Важливо : при гарячці не застосовувати ібупрофен
автор Гарачий Чокалад • 04 октября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Чим лікуватись та догляд за шкірою:
Свербіж:
Температура:
Висипання:
Харчування:
Чи можна купатись?
Скільки днів температура?
У дитини сьогодні 8 день температура,хвилеобразно,на 5 почала підніматись,на 6 перший висип.
Пуки-куки• 04 октября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
В мене при вітрянці висипало на 5 день.
До того було звикле ОРЗ із температурою.
автор Гарачий Чокалад • 04 октября 2025
Ответ дляНе против
А ми якраз ібупрофеном збивали,не знали що неможна.
Купили Пудер плін..мазать
Шиворот Навыворот• 04 октября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Пока сыпет будет температура.
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Нічим
Парацетамол, легкий теплий душ, якщо прям сильно сипе, то ацикловір
Країна мрій• 04 октября 2025
Ответ дляКидаю курити
Звичайно, при температура обовʼязково купатися, це її знижує
Кидаю курити• 04 октября 2025
Ответ дляКраїна мрій
Ага,ванну з піною да гарячіше
Угадайс• 04 октября 2025
Да. Купайтесь , только мочалкой не растирайте, и полотенцем промакивайте кожу. Новирин и нимесил пить, каламин на кожу
Угадайс• 04 октября 2025
Ответ дляКидаю курити
А от немытого тела температура падает?)
автор Гарачий Чокалад • 04 октября 2025
Ответ дляКраїна мрій
У дитини(підліток) 8 днів температура хвилями, волосся мила 1 раз,по частинах миться вже не хоче,все липне.
Країна мрій• 04 октября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Чому дитина взагалі не миється як звичайно?
Країна мрій• 04 октября 2025
Ответ дляКидаю курити
Ага,ванну з піною да гарячіше
Ні , теплий душ декілька разів на день
Рассказница• 04 октября 2025
Отлично помогает крахмал, разводить пару ложек в 3х литрах тёплой воды и обливаете, прямо с головой. Немного постоял обсох и в кровать. Зуд снимается на всю ночь
автор Гарачий Чокалад • 04 октября 2025
Ответ дляКраїна мрій
Бо була температура висока,потім пішла на спад,помилася,потім знову висока.Лікар сказав не купатись,тільки частково.
Кондуктор трамвая• 04 октября 2025
Я панически боялась ветрянки у детей, так как помнила свою. Болела в садике, но воспоминания на всю жизнь. Зуд был адский, температура 40. Я бредила, мне казалось, что по комнате летают арбузы… И тогда ничем не снимали зуд, нельзя было мыться. Карательная медицина, какая-то. 21 день карантин дома. Вспомню-вздрогну. За мной заболел отец, который сидел со мной и дул на прыщики, чтоб не чесалось. Он боялся, что у девочки останутся шрамы. Его с трудом спасли.
Мой старший перенес совсем без зуда и без температуры. Младшему я в 12 лет сделала прививку.
Країна мрій• 04 октября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Для початку змініть лікаря. Душ прекрасно знищує високу температуру і запобігає свербіжу при вітрянці
Королева спама• 04 октября 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Почему отца еле спасли? Чаще ею легко болеют.
Кондуктор трамвая• 05 октября 2025
Ответ дляКоролева спама
Легко болеют дети. Взрослые наоборот.
Королева спама• 08 октября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Чим лікуватись та догляд за шкірою:
Свербіж:
Температура:
Висипання:
Харчування:
Чи можна купатись?
Скільки днів температура?
А намыливать тело нельзя? Намылить,чуть потереть катышки (там,где нет высыпаний) и смыть.?
Королева спама• 08 октября 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Я и моя подруга перенесли очень легко во взрослом возрасте.
Королева спама• 08 октября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Горло не болело ?