18 мнеУЖЕ• 04 октября 2025
Як ви ставитеся до людей, які вирішують народжувати у війну?
Мова не про зальот і не про першу дитину в 40 років. Там зрозуміло. І навіть не про третю дитину, бо там теж можна зрозуміти
Але коли це запланована вагітність в умовно 30, коли є ще купа часу народити, або це друга дитина.
Для мене це абсолютно незрозуміле егоїстичне рішення
Побачила сьогодні фото совєтчиці однієї і згадала, що роки півтора тому вона тут писала що хочу завагітніти, мені під 40, останній вагон
opium_black• 04 октября 2025
Ответ дляЗяблик протестант
По темам на форумі багато виїхавших з дітьми не збираються повертатись, молодь також виіхала, про Німеччину це я умовно, в Європу. Так що це не зовсім наше майбутнє
Я не можу й не прагну виїхати. Кожен день мене оточують люди, яки живуть своє життя, хай й таке тяжке в даний час. Моє майбутнє тут. А Німеччина, напевно не резинова)))
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляopium_black
Жесть - совати свого носа в чуже ліжко й чуже приватне життя, як робите ви
К примеру, я не хожу зарабатывать и отдавать налоги какой-то овуляхе, которая сознательно родила инвалида (зная что он болен) Это в качестве примера
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляЩедрик
Слушайте, вашу травму на счёт этого не тут излагайте, а на сеансе у психолога, а потом матери которая вас родила)
Мать кинула меня на бабушку и пошла гулять с мужиками. А пару лет назад мать умерла
Мост_Устал• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Ой ой
Щось там арійці йшли таким шляхом - хворим не місце , євреям теж і тд
У вас все ок з головою
І така вся соціальна ви наша , повинні розуміти що таке суспільство і куди витрачаються податки
У вас все ок з головою
Анонимарик• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
А що в цьому отлічного? Я народила у війну дитину, зачату до війни, ще нічого нє прєдвєщало. Нічого в цьому немає хорошого
Автор, желание иметь детей не зависит от войн и прочих вещей. Всегда в войны рожали детей. А вам то какое дело?? Если люди это делают, значит у них есть план, как вырастить ребенка. А выехать с ребенком всегда можно. Эта война идет уже 11 лет!!! Вообще не рожать никому?
Мост_Устал• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Тепер ясно
Психолог вам допоможе , може
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляНаверняка
Вас это вообще не должно волновать. Когда уже общество станет толерантным?
О Господи. Может вы ещё поддерживаете голубых?
Щедрик• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Я искренне надеюсь, что вы троллите
Иначе, как писали выше в вашем случае самоубиться будет лучшим вариантом для этого мира
Наверняка• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Мне пофиг
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляМост_Устал
Ой ой
У вас все ок з головою
Так они молодцы, а вы что считаете что они не правы?
Мост_Устал• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Троль
Анонимарик• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
От теж є такі думки. Особливо коли людям дитина була до війни не треба, а тоді на другому році війни різко треба
а почему вы решили, что им резко надо? у вас нездоровое любопытство по отношению к чужим людям
Зяблик протестант• 04 октября 2025
Ответ дляopium_black
То я ж не пишу конкретно про вас, про українців, які виїхали з дітьми, багато хто не повернеться. Чи ви думаєте що молодь, яка закінчить навчання в Європі приїде в Україну, навіть після закінчення війни-не смішіть
Бокс-орун• 04 октября 2025
Ваша купа часу очень условная единица.
У меня истощение яичников с 25 лет.
Так что совет «ждать» с моря погоды не очень уместный. Единственное что важно - желание женщины.
У меня истощение яичников с 25 лет.
Мост_Устал• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Троль
Антисоціальний
А могли вас в печі спалити в освенцимі і Діч би не писали сьогодні
Антисоціальний
opium_black• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Ви все одно податки платите в державу. Це пдв - 20% від вартості любого товару. Те що не працюєте - ваше право, якщо в родині всім добре, чому ні?
Анонимарик• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Господи, я просто намагаюсь зрозуміти мотивацію
жизнь продолжается, несмотря на войны. мотивация такая же, как и в мирное время. а все войны заканчиваются рано или поздно
18 мнеУЖЕ
• 04 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Я саме про це. Народити бажану дитину - цього вона не розуміє, а народити третю, щоб ухилянта вивезти - аж бігом розуміє.
Ой, ви б вже мовчали чесне слово
Парова Машина• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Першого в 40 і третього це можна зрозуміти, мотивація зрозуміла. Ну мені принаймі. Особливо з третім. Шанс вирватися для всіх
А в 35 можна першого? Чи теж ще «купа часу»? Я от не впевнена що зможу завагітніти в 40, і абсолютно впевнена що війна за 5 років не скінчиться. Можливо вона взагалі ніколи не скінчиться, а життя проходить
opium_black• 04 октября 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Я про це не думаю взагалі. Можливо й не повернуться. Але й пустині тут не буде.
Околовита• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Их детей жаль
А тих, які вже були народжені і живуть у цьому не жаль? Так вони є, і нові будуть. Яка різниця то. Вирішили люди народити - це їх справа, їх діти, їх відповідальність. Все як завжди, нічого нового
Анонимарик• 04 октября 2025
Ответ длячаревна
Это ужасно, я когда читала как его избили, поломали руку, вывихнули плечо. Двое других детей наблюдали это.
Я не понимаю этих баб, деожащихся за такую мотню недомужика....
как такое может быть?? что за твари то???
Анонимарик• 04 октября 2025
Ответ длячаревна
блин. я плачу теперь. утром я читала про этого мальчика, что его 4 дня били трубой и ногами. но сейчас просто плачу. хоть бы им устроил кто то ад на земле.
Кредитная• 04 октября 2025
Никак не отношусь это меня не касается, не мне воспитывать этих детей и они как бы моим мнением явно не интересуются
Помеха справа• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
меня больше удивляли родившие под конец 2022 г.
когда начался весь этот писец я есть не могла,а кто-то трахался во всю
На пів ставки• 04 октября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Майбутне в подволах. Жесть.
А в «подвОлах»— це де?
Ми жодного разу за межі квартири під час тривоги не виходили.