18 мнеУЖЕ• 04 октября 2025

Як ви ставитеся до людей, які вирішують народжувати у війну?

Мова не про зальот і не про першу дитину в 40 років. Там зрозуміло. І навіть не про третю дитину, бо там теж можна зрозуміти
Але коли це запланована вагітність в умовно 30, коли є ще купа часу народити, або це друга дитина.
Для мене це абсолютно незрозуміле егоїстичне рішення
Побачила сьогодні фото совєтчиці однієї і згадала, що роки півтора тому вона тут писала що хочу завагітніти, мені під 40, останній вагон
opium_black• 04 октября 2025
Ответ дляЗяблик протестант
По темам на форумі багато виїхавших з дітьми не збираються повертатись, молодь також виіхала, про Німеччину це я умовно, в Європу. Так що це не зовсім наше майбутнє
Я не можу й не прагну виїхати. Кожен день мене оточують люди, яки живуть своє життя, хай й таке тяжке в даний час. Моє майбутнє тут. А Німеччина, напевно не резинова)))

КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляopium_black
Жесть - совати свого носа в чуже ліжко й чуже приватне життя, як робите ви
К примеру, я не хожу зарабатывать и отдавать налоги какой-то овуляхе, которая сознательно родила инвалида (зная что он болен) Это в качестве примера
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляЩедрик
Слушайте, вашу травму на счёт этого не тут излагайте, а на сеансе у психолога, а потом матери которая вас родила)
Мать кинула меня на бабушку и пошла гулять с мужиками. А пару лет назад мать умерла
Мост_Устал• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Ой ой
Щось там арійці йшли таким шляхом - хворим не місце , євреям теж і тд
У вас все ок з головою

І така вся соціальна ви наша , повинні розуміти що таке суспільство і куди витрачаються податки
Анонимарик• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
А що в цьому отлічного? Я народила у війну дитину, зачату до війни, ще нічого нє прєдвєщало. Нічого в цьому немає хорошого
Автор, желание иметь детей не зависит от войн и прочих вещей. Всегда в войны рожали детей. А вам то какое дело?? Если люди это делают, значит у них есть план, как вырастить ребенка. А выехать с ребенком всегда можно. Эта война идет уже 11 лет!!! Вообще не рожать никому?
Мост_Устал• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Тепер ясно
Психолог вам допоможе , може
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляНаверняка
Вас это вообще не должно волновать. Когда уже общество станет толерантным?
О Господи. Может вы ещё поддерживаете голубых?
Щедрик• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Я искренне надеюсь, что вы троллите
Иначе, как писали выше в вашем случае самоубиться будет лучшим вариантом для этого мира
Наверняка• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Мне пофиг

КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляМост_Устал
Ой ой
У вас все ок з головою

Так они молодцы, а вы что считаете что они не правы?
Мост_Устал• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Троль
Анонимарик• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
От теж є такі думки. Особливо коли людям дитина була до війни не треба, а тоді на другому році війни різко треба
а почему вы решили, что им резко надо? у вас нездоровое любопытство по отношению к чужим людям
Зяблик протестант• 04 октября 2025
Ответ дляopium_black
То я ж не пишу конкретно про вас, про українців, які виїхали з дітьми, багато хто не повернеться. Чи ви думаєте що молодь, яка закінчить навчання в Європі приїде в Україну, навіть після закінчення війни-не смішіть
Бокс-орун• 04 октября 2025
Ваша купа часу очень условная единица.
У меня истощение яичников с 25 лет.
Так что совет «ждать» с моря погоды не очень уместный. Единственное что важно - желание женщины.
Мост_Устал• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Троль
Антисоціальний
А могли вас в печі спалити в освенцимі і Діч би не писали сьогодні
opium_black• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Ви все одно податки платите в державу. Це пдв - 20% від вартості любого товару. Те що не працюєте - ваше право, якщо в родині всім добре, чому ні?
Анонимарик• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Господи, я просто намагаюсь зрозуміти мотивацію
жизнь продолжается, несмотря на войны. мотивация такая же, как и в мирное время. а все войны заканчиваются рано или поздно
автор 18 мнеУЖЕ • 04 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Я саме про це. Народити бажану дитину - цього вона не розуміє, а народити третю, щоб ухилянта вивезти - аж бігом розуміє.
Ой, ви б вже мовчали чесне слово
Парова Машина• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Першого в 40 і третього це можна зрозуміти, мотивація зрозуміла. Ну мені принаймі. Особливо з третім. Шанс вирватися для всіх
А в 35 можна першого? Чи теж ще «купа часу»? Я от не впевнена що зможу завагітніти в 40, і абсолютно впевнена що війна за 5 років не скінчиться. Можливо вона взагалі ніколи не скінчиться, а життя проходить

opium_black• 04 октября 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Я про це не думаю взагалі. Можливо й не повернуться. Але й пустині тут не буде.
Околовита• 04 октября 2025
Ніяк. Це їх справа.
КротоТо• 04 октября 2025
Ответ дляОколовита
Ніяк. Це їх справа.
Их детей жаль
Околовита• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Их детей жаль
А тих, які вже були народжені і живуть у цьому не жаль? Так вони є, і нові будуть. Яка різниця то. Вирішили люди народити - це їх справа, їх діти, їх відповідальність. Все як завжди, нічого нового
Анонимарик• 04 октября 2025
Ответ длячаревна
Это ужасно, я когда читала как его избили, поломали руку, вывихнули плечо. Двое других детей наблюдали это.
Я не понимаю этих баб, деожащихся за такую мотню недомужика....
как такое может быть?? что за твари то???
чаревна• 04 октября 2025
Ответ дляАнонимарик
Вот так вот...случилось
Анонимарик• 04 октября 2025
Ответ длячаревна
блин. я плачу теперь. утром я читала про этого мальчика, что его 4 дня били трубой и ногами. но сейчас просто плачу. хоть бы им устроил кто то ад на земле.
Кредитная• 04 октября 2025
Никак не отношусь это меня не касается, не мне воспитывать этих детей и они как бы моим мнением явно не интересуются
Помеха справа• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
меня больше удивляли родившие под конец 2022 г.
когда начался весь этот писец я есть не могла,а кто-то трахался во всю
На пів ставки• 04 октября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Майбутне в подволах. Жесть.
А в «подвОлах»— це де?
Ми жодного разу за межі квартири під час тривоги не виходили.
чаревна• 04 октября 2025
Ответ дляАнонимарик
По 8 лет им дадут