18 мнеУЖЕ• 04 октября 2025

Як ви ставитеся до людей, які вирішують народжувати у війну?

Мова не про зальот і не про першу дитину в 40 років. Там зрозуміло. І навіть не про третю дитину, бо там теж можна зрозуміти
Але коли це запланована вагітність в умовно 30, коли є ще купа часу народити, або це друга дитина.
Для мене це абсолютно незрозуміле егоїстичне рішення
Побачила сьогодні фото совєтчиці однієї і згадала, що роки півтора тому вона тут писала що хочу завагітніти, мені під 40, останній вагон
Напланетянка• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Это мышление маргиналов, нет бабла но можно рожать. И вы себе подобных поддерживаете, вам просто неважно как будет выживать ваш ребёнок. Вы думаете только о себе
У меня есть бабло. О ком мне думать, о вас?

Анонимарик• 04 октября 2025
Ответ длячаревна
По 8 лет им дадут
какой то сюр..... недавно читала, что тому мужику что на фуникулере парня стеклом убил дали очень много, пожизненное что ли. еще подумала, ведь все же это убийство по неосторожности, вот что делает резонанс. А тут дитя 4 дня убивали и всего 8 лет(((
Репетиторша• 04 октября 2025
Прекрасно, это радует
Околовита• 04 октября 2025
Ответ дляКротоТо
У многих людей плохая жизнь. Ведь все мыслят как вы, мол ’ну и шта, никогда война может не закончится, я щитаю надо рожать, нищета не помеха и тд. А с моральной точки зрения это преступление
А нас народжували в ’найкращій у світі країні’, а ростили в славних 90-х, то й що далі. Треба було втопити? Злидні? Ваша вертолітна площадка якого кольору? Діти будуть до оксфорду вступати, чи в соборну? Будете, сподіваються, возити їх туди приватним бортом, ви ж не злидня, ні? Ваші то які статки, писати про ’ніщету’? Люкс шмот по уцінці? Авокадо їсте? Чи можете в тролейбусі не зайцем їхати? Поняття достатку у всіх різне.
Напланетянка• 04 октября 2025
Ответ дляАнонимарик
На фуникулере не было убийства по неосторожности. По неосторожности это когда вы нож в руке держали и человек на него сам упал. А когда один на другого попадает это не неосторожность. Плюс был под чем то, плюс убил несовершеннолетнего.
Швендяю містами• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Що поганого зіштовхнутися х війною на останніх термінах вагітності чи з немовлям на руках? Ви серйозно?
Це не жінки, це самиці, де бажання розмножуватись вище за здоровий глузд
Якось так і живу• 04 октября 2025
Я погано ставлюся до людей, які лізуть до інших в труси та ліжка. Таких як ви.
Заместитель Анонима• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Третього і я розумію
Не ваша справа.
Борисфенка• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ой, ви б вже мовчали чесне слово
Що таке, законослухняна? Якщо випускатимуть за кордон і з однією дитиною, тоді питання про народження взагалі зніметься, так?

Заместитель Анонима• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Або з немовлям. Та просто х немовлям без світла і води і опалення
Де це ви сидите з немовлям без світла, води і опалення? З окопу пишите, чи що?
Заместитель Анонима• 04 октября 2025
Ответ длячаревна
Родить ума не надо. Недавно случай был родители избили до смерти 4 летнего ребёнка, что тот съелкусок хлеба.....21 век, 2025 год умереть из за куска хлеба
Потом здесь курочки спрашивают, почему вы чужих мужчин
Що що питають?
Паспортний стіл• 04 октября 2025
Багато родин в оточенні, які не мають змоги виїхати за час війни народили 3 дитину
Одна родина народила, бо пізніше могло не бути дітей взагалі
Всі решта тихенько поникалися за бронювання або знайшли шляхи виїхати
чаревна• 04 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Що що питають?
Почему плохо отношусь к мужскому полу.
Недописала трохи
120-120-120 (не худею)• 04 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
От теж є такі думки. Особливо коли людям дитина була до війни не треба, а тоді на другому році війни різко треба
Вам какое дело?
кураГАЛЯ• 04 октября 2025
Никак не отношусь, даже немного жаль беременных и кто, только родил, у нас часто в регионе тревоги, то воду отключат, то свет
ЖаннаНеАгузарова• 04 октября 2025
Нормально ставлюся. Сама планую вагітність.
Під час обстрілів йду в укриття.
Анонимарик• 04 октября 2025
Ответ дляНапланетянка
это по неосторожности и в состоянии аффекта. он его толкнул. ножа не было. парень упал на окно и стекло разбилось. это не хладнокровное и запланированное убийство. не 4 дня избиений и пыток. Я не оправдываю. просто не считаю, что это тянет на пожизненное. а вот этих родителей тварей не мешало бы заставить помучаться на пожизненом в тюрьме
Маргарита и Мастер• 04 октября 2025
як до нормальних людей із здоровими пріорітетамию
Напланетянка• 04 октября 2025
Ответ дляАнонимарик
Какого аффекта? От чего? От алкоголя или наркотиков?

Анонимарик• 04 октября 2025
Ответ дляНапланетянка
еще раз.... это не умышленное убийство и не запланированное. изучайте терминологию
S-V-T• 04 октября 2025
Слава Богу , що у людей вийшло народити, знаю я це потім, ще куча часу.....
Перекус беру завжди• 04 октября 2025
Ответ дляАнонимарик
Это тянет на пожизненное. Он забрал жизнь у ребёнка, значит должен заплатить своей. Правильно ему дали пожизненное .
Напланетянка• 04 октября 2025
Ответ дляАнонимарик
Да хоть еще 5 раз. Вы юрист? Адвокат? Судья? Это не было убийство по неосторожности или никакого состояния аффекта там тоже не было.
Ясамаякрасивая)• 04 октября 2025
удивляюсь их нервной системе и позиции жизненной. ничего бы меня не заставило рожать в такое время. это мего ответственность. вообще в мире бред творится, нечего им детей рожать.
Ясамаякрасивая)• 04 октября 2025
Ответ дляS-V-T
и что этих детей ждет? разве только уезжать далеко всей семьей.
Позитивна• 04 октября 2025
Маленькі УКРАЇНЧИКИ 👍🇺🇦❤️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Галя-краля• 04 октября 2025
Вони мене дивують,але так це їх справа,головне щоб потім не було оціх безкінечних страждань як вони ’тягнуть у такі важкі часи своїх дітей’ і щоб мали за що забезпечити тих дітей
Психологічка• 04 октября 2025
Нормально ставлюсь. Життя триває, якщо є бажання, фінансова можливість, нехай народжують.
Аноним Советчик• 04 октября 2025
Супер! Українці повинні народжуватись! Щиро радію, коли бачу вагітну або маму з маленькою дитинкою. Це наше майбутнє! Скільки гарних людей, хлопців загинуло! Дітки повинні народжуватись! А у війну - це будуть витривалі в міцні дітки. Закон виживання. Завжди були й будуть якість катаклізми. Це не привід відмовлятися від щастя материнства!
Комиссия50%• 04 октября 2025
Вас і нас забули спитать!