В курсі діла• 04 октября 2025
Працюючі мами з дітьми, коли ви готуєте їжу? Чи робите заготовки?
Вийшла на роботу і нічого не встигаю.
Не гоню• 04 октября 2025
Борщ на неделю, котлеты на 5 дней, потом кашу вермишель и можно быстро сварить, муж к вам есть может тоже что то помочь, творог готовый, кашу овсянку , мультиварка закинули плов, но я не выпендриваюсь
Сама вумна тутички• 04 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
А синок її що на вихідних робить?
Він втомлений
Кредитная• 04 октября 2025
Ответ дляРадість моя
Ви описали себе як ледащо, але це не так, ви за тиждень більше на кухні ніж я на пару місяців мабуть.. Блін, я в суботу- неділю після тижня роботи хочу відпочивати, ну не хочу я на кухню.. Наші українські жінки - героїні якісь, їй богу.
Я з середи хворію, нічого не готувала ці дні. Син пішов в Новус в кулінарію і там щось купив поїсти і мені приніс. Плюс я не хожу в магазин за продуктами, все замовляю доставкою додому, це теж економить сили і час. Завтра може щось зварю
Радість моя• 04 октября 2025
Ответ дляКредитная
Ви - молодець. Єдине - навчіть сина готувати. 😉 і швидкого одужання вам!
Белоснежко• 04 октября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Підкажіть будь ласка, а яка техніка Вам допомогає?
Мультиварка, мультипічка, мікрохвильова піч, посудомийка - буває,що все одночасно щось робить ,а я + на сковорідці на плиті
Клин_Кляйн• 04 октября 2025
Ответ дляА що таке?
А ваші мами коли вам готували?
Пані з мігренями
Готовили, убирали, стирали, гладили и соответственно выглядели в 40 как сейчас в 50.
Завжди недо...• 04 октября 2025
Автор, а какой у вас график, что вы не успеваете? Я утром завтракаю чаем и бутербродами, ребёнок завтракает в школе, муж не завтракает. На обед варю суп ребёнку раз на 3 дня, приходит из школы и обедает супом, бутербродом и овощами. На ужин готовлю мясное раз на 2-3 дня и каждый день свежий гарнир и салат, но это быстро
А що таке?• 04 октября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Можна подумати зараз всі в 40 виглядають на 50.
Якщо немає грошей на помічницю по дому, то на себе тим більше.
Завжди недо...• 04 октября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Отлично выглядели
Клин_Кляйн• 04 октября 2025
Ответ дляА що таке?
Если все тянут на себе и нет денег на уход за собой, то да выглядят и сейчас на 50.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 октября 2025
Рідко готую , максимум вечерю, все одно цілий день нікого немає вдома
Луноходик_Ик• 04 октября 2025
Все просте,швидко в будні. В вихідні складніше,більше,що б і на понеділок вистачило.Буває Галя виручає,ми всеядні,буває фрукти,творог,йогурти.
Луноходик_Ик• 04 октября 2025
Ответ дляБоневтікла
Моя бабуся вже померла, а моя мама як нічого не робила, так і не робить. Я після роботи приходжу і готую їсти, прибираю. Ще по дорозі додому йду в магазин і тарабаню торби з продуктами.
Я перейшла на доставки,це виручає і економить час.Вже роки з часів ковіду.Так само мамі в райцентрі замовляю.Там від 2 т замовлення,заносять на кухню їй ставлять.Ну не всім підходить.Мене влаштовує повністю.
Трохи злякана• 04 октября 2025
Ответ дляА що таке?
А ваші мами коли вам готували?
Пані з мігренями
Мама складні страви не готувала, або на вихідні щось складне, притому я і сама вже з 10 років варила супи, борщі, рагу, смажила кабачки і так далі. Бабуся ще часто приносила вареники, пельмені, пироги вже готові (за дві хати від нас жила). Я теж складні не готую, закинула до мультиварки крупу, нагору в пароварку котлети, ввімкнула, все, готується одразу і страва і гарнір, ну салат ще нарізать, а пироги і вареники взагалі напівфабрикати купую.
nabludatel• 04 октября 2025
Ответ дляБелоснежко
Заготовки я не робила ніколи.
Ввечері, після роботи готую , на вихідних трохи більше ніж у робочі дні. Техніка вдома практично є вся,щоб прискорити готувати.
А дитина вам заважає після роботи? Чи чому не встигаєте?
А дитину після роботи ще треба вигуляти або допомогти їй з уроками.
Кредитная• 04 октября 2025
Ответ дляРадість моя
Ну щось просте він може приготувати. А так у нього в школі по 7 уроків кожен день, закінчуються в 15.10. Ще навчається в двох ДЮСШ, футбол і шахи, це по 3 тренування на тиждень, плюс доїхати туди і назад. Вмовляла кинути щось - не хоче. І ще є додаткові з репетитором, дз, та і з друзями треба погуляти. Коли йому ще готувати? Хай краще вчиться заробляти гроші, а не борщі варити))
Белоснежко• 04 октября 2025
Ответ дляnabludatel
Ясно.
Вигуляти ле? На вулиці? Значить дитина маленька. Як правило, забирали з прогулянки у садочку. Старша і сама може вигулятися.
На рахунок уроків,то так . Є така справа. Але ж це паралельно можна робити з приготуванням вечері.
Радість моя• 05 октября 2025
Ответ дляКредитная
Вам видніше. Потім дружині він також скаже - сама вари і прибирай, то не чоловіча справа, я гроші заробляю, в мене футбол з друзями і тд. Сподіваюсь, що мам, які вже інакше виховують своїх синів більше.
Кредитная• 05 октября 2025
Ответ дляРадість моя
Якщо дружина буде сидіти дома, і жити за ті гроші, що він заробляє, то хай готує і прибирає. А якщо буде працювати, як і я працюю, то і готувати кожного дня борщі ніхто не вимагатиме, як у мене зараз ніхто цього не вимагає. Є натхнення і сили - приготувала, а син допоміг, прибрав, помив посуд, сходив в кулінарію. Немає натхнення і сил - пішли в кафе або замовили доставку. Сподіваюсь мами доньок розуміють, що вкладати в голову донькам, що сидіти на шиї у чоловіка не працюючи, і ще вимагати, щоб він готував і прибирав - це шлях в нікуди. А якщо працюють обидва, то і домашні справи, догляд за дитиною і все інше ділять між собою
Зараз на дієті• 06 октября 2025
Зранку вівсянка, в обід суп, ввечері щось дуже просте запікаю або салат с куркою та свіжими овочами. Готую бульйон на два прийоми. З однієї порції відразу варю суп, другу зберігаю в холодильнику на верхній поличці або заморожую.
Зараз хочу купити аерогриль та вафельницю, так буде скорочувати час, як на мене. Останнє - щоб син уже сам вчився готувати:). Він інколи мені допомагає - і я вже відчуваю ефект
Зараз на дієті• 06 октября 2025
Ще забула додати: борщ у мене лінивий:). Я варю бульйон за правилами (40 хв+), а потім додаю фабричні заправку та квасолю з АТБ)
В курсі діла
• 06 октября 2025
Ответ дляКредитная
Мда😥
Оч@ров@Шк@• 26 октября 2025
Ответ дляА що таке?
А ваші мами коли вам готували?
Пані з мігренями
Иди воюй мужик
Оч@ров@Шк@• 26 октября 2025
Ответ дляТочу ляси
Вечером и на выходных. Заготовок не делаю. Готовлю раз на 3 дня, муж помогает почистить/порезать
Как ребёнок прям