Яйцеголовая• 05 октября в 10:23

Кому подрезали малые половые губы в обычной гинекологии, как все прошло?

Нравится ли результат? Цена ?
Может ещё кто ответит😄
Голубец• 05 октября в 10:43
Ответ дляПік Антна
Цікаво, а пацієнтки дають згоду на публікацію їх квіточок
Так а що, вас по вашій розкішниці хтось впізнає? Навіть по старій версії, вже не кажучи про нову)
Голубец• 05 октября в 10:43
Ответ дляБелочкой зови
Автор, я вам просто пожелаю удачи в решении проблемы. У меня, конкретно, нет этой проблемы, но у подруги есть, она всю жизнь мучалась и физиологически - трут трусы, джинсы и тд, и психологически - комплексы. Она сделала операцию и жизнь наладилась. А необразованных теток не слушайте и на глупых не обижайтесь!
Саме так)
ЛижТолько• 05 октября в 10:46
Ответ дляЯйцеголовая
Перестанут натирать. Прикиньте 🙃
Работаю гинекологом 25 лет, ни разу не видела таких губ, чтоб натирало. Это все у вас в голове, вам консультация психиатра нужнее.
ЛижТолько• 05 октября в 10:47
Ответ дляКу-кусик
Не знала что такое в обычной гинекологии делают. Это ж хирург нужен.
Нет, как раз гинеколог
100pudov• 05 октября в 10:47
Ответ дляПрестидижитатор
Дівчата ось сміються, але реально є великі і виглядають зовсім не естетично.
Так на членах у чоловіків очей немає.
Це хіба що жінка без дзеркала помитися не може і тому щодня страждає її душа естета, тоді дійсно, треба лягати під ніж.
Луковая• 05 октября в 10:48
Ответ дляСнегурочко
почти у всех висят - скажу вам по секрету
Точно не у всех.
У меня и моей мамы точно не так.
Снегурочко• 05 октября в 10:48
Ответ дляЛуковая
Точно не у всех.
У меня и моей мамы точно не так.
слово почти не подразумевает что у всех поголовно, скажем так у большинства
Пік Антна• 05 октября в 10:49
Ответ дляГолубец
Цікавий лікар. Матиме проблеми, коли хтось пожаліється
Луковая• 05 октября в 10:51
Ответ дляГруппа крови
Если эта проблема была с вами с рождения, то почем родители не были обеспокоены тем, чтобы улучшить жизнь своего ребенка.
Например, если косоглазие или заячья губа, то эти недостатки корректируются еще в детстве.
Вы точно не в теме .
Но самые большие глупости говорятся с уверенностью
Луковая• 05 октября в 10:52
Ответ дляЛялька в колисці
Моя подруга робить такі операції, але вона в приватній клініці працює.
Подскажите клинику, пожалуйста .
Срочнокпсихологу• 05 октября в 10:52
Ответ для100pudov
Все просто. У дитинстві мами купують своїм дітям білизну, враховуючи свій досвід, щоб було зручно.
А вже коли дівчина дорослішає, починається період ’он гарненькі трусики з мереживом у Єві/ АТБ/ на вітрині, моєму Іванкові точно сподобаються ’. Дешеве мереживо, шиті на колінці за невідомими лекалами трусики реально до крові можуть натерти за 20 хвилин, і неважливо, яка там форма у панночки.
а ви ніколи не думали, що жінки, буває, народжують дітей, і статеві органи міняються від цього, іноді кардинально?
Луковая• 05 октября в 10:53
Ответ для100pudov
Вы такую глупость пишете (
Злюка-закусюка• 05 октября в 10:53
Я теж хочу. Одна довше і так іноді натирається при ходьбі , тріщинки, під час сексу теж було пару раз дискомфортно. Не наважилася поки, теж двоє пологів. Розумію про що ви. Це не так і дорого. Але робити треба в хірургії. Це можна підійти на стаціонар в гінекологію на консультацію до хірурга. Вам зроблять.
Лялька в колисці• 05 октября в 10:54
Ответ дляЛуковая
Подскажите клинику, пожалуйста .
Клініка Грейс, але її тут не люблять на порадниці
Группа крови• 05 октября в 10:54
Ответ дляЛуковая
Вы точно не в теме .
Я заметила.
Группа крови• 05 октября в 10:56
Ответ для100pudov
Это тут при чем?
Неудачные трусы - это опыт. А не проблемы с физиологией.
Луковая• 05 октября в 10:57
Ответ дляЛялька в колисці
А чому не люблять ?(
Сапай вазони• 05 октября в 10:57
Делала другую операцию в обычной гинекологии. (На шейке). Не советую. Идите к нормальному хирургу. Хотя я по знакомству, через заведующую. Мне показалось,что у врача очень мало опыта в этом деле.
Жена миллионера• 05 октября в 10:58
Ответ дляЯйцеголовая
Перестанут доставлять мне дискомфорт от хождения.
У Вас половые губы как яйца у мыжика?
Ананомчикус• 05 октября в 10:58
Ответ дляСнегурочко
Я майстер депіляції, більше сотні вагін бачила,не висить ні в кого нічого.
Злюка-закусюка• 05 октября в 10:58
Ответ дляЛижТолько
Дивний ви гінеколог. В мене , я не автор, натирає тріщинки бувають, це дуже боляче, це теж в мене в голові. Я цю губу наче завертаю всередину між великими. Під час сексу пару разів було затягнуло її всередину це теж не приємно. Може ваші пацієнтки таких подробиць не розповідають?!
Снегурочко• 05 октября в 10:58
Ответ дляАнаномчикус
хорошо, это аномалия
Сапай вазони• 05 октября в 10:59
Вопрос ко всем ’бабам’ здешним
Какое вам вообще дело до того какую хочет автор сделать операцию????
Вы вообще все больные? Не можете ответить по теме, пройдите мимо. Форум превратился в сброд идиоток. И можете меня блокировать.
Злюка-закусюка• 05 октября в 11:01
Ответ дляАнаномчикус
висять то вам не попадалися клієнтки такі. Я теж працювала майстер депіляції шугарінг, на дивилася. Так таких в мене було мало. Знаю що такі дівчата і жінки буває навіть соромляться через це ходити на депіляцію.
Сапай вазони• 05 октября в 11:01
Ответ дляЛижТолько
Вам просто не рассказывают. Натирают. У меня иногда, поэтому я не говорю об этой проблеме врачам.
Лялька в колисці• 05 октября в 11:01
Ответ дляЛуковая
А чому не люблять ?(
Не знаю, мабуть, тому що дорого дуже. Пацієнти клініки - переважно заможні жінки з годинниками по вартості квартири
Луковая• 05 октября в 11:02
Ответ дляЛялька в колисці
Ясно.
Лялька в колисці• 05 октября в 11:02
Ответ дляЛижТолько
А ви взагалі лікар? Знайомі з лікарською етикою?
ДлинноНожка• 05 октября в 11:04
Я підрізала з тієї ж причини. Не жалію ні секунди. Заживає повністю до місяця максимум. Але набряк буде ще десь до трьох місяців. Тільки я робила в гінеколога хірурга, яка спеціалізується на цій операції. Дорого вийшло. В простій гінекології я б не ризикнула робити, щоб не обрізали забагато, щоб зробили все максимально прииродньо на вигляд, щоб не виглядало як обрубки. Бо як забагато обрізати, то буде купа проблем
Голубец• 05 октября в 11:04
Ответ дляПік Антна
Тобто? Жінки дають згоду, потім ще посилають фото як заживає і кінцевий результат, пишуть відгуки. Роботи прекрасні