OrysyaRe• 28 сентября в 19:38

Виправлення прикусу в дорослому віці

Всім привіт!
Скажіть, чи хтось виправляв собі прикус в дорослому віці? Знаю, що при скелетній формі треба операція, яка наразі коштує 10-12к баксів в середньому. Хтось робив? Чула інфу, що нібито в Києві є така опція в державній клініці по собівартості титанових пластин, сама операція насправді є в держпакеті від НСЗУ. Хтось щось чув?
Alex_Kri• 28 сентября в 19:41
Как бы и не в гос. найти специалистов для такой операции в нашей стране проблематично. А еще и в гос, чтобы специалист бесплатно сделал...
автор OrysyaRe • 28 сентября в 19:44
У нас в Україні декілька спеціалістів, які це роблять. І вони працюють в гос клініках також. Більш того, така операція є в списку послуг декількох гос клінік на сайті. Не знаю як в інших містах, але в Києві точно.
автор OrysyaRe • 28 сентября в 19:47
https://www.kmkl1.kiev.ua/uk/viddilennya-shchelepn...
https://kokl.org/nashi-pidrozdily/shchelepno-lytse...
Державні клініки, будь ласка.
КоролеВешна• 28 сентября в 19:50
В дорослому віці це дуже складно, а операція має також ризики
Штора с кисточкой• 28 сентября в 19:51
А чому ви одразу про операцію думаєте?? В мене знайомі в 25+ в бенкетах ходили, в 55+.
Правда не знаю що конкретно корегували.
Якщощо як на мене нехай вже буде прикус неправильний, аніж оперувати щелепу, трощити кістки без нагальної потреби
автор OrysyaRe • 28 сентября в 19:53
Ответ дляШтора с кисточкой
Правда не знаю що конкретно корегували.
у мене є показання, зараз просто дивлюся можливості. Та трохи зробила ресьорч не тільки по спеціалістам, але і по законодавчим можливостям. Я дзвонила по гарячій лінії НСЗУ та мені сказали, що така операція входить в пакет реконструктивна хіріргія. але вартість титанових пластин не покривається.
Мати тріля• 28 сентября в 19:53
Ответ дляШтора с кисточкой
Правда не знаю що конкретно корегували.
При неправильном прикусе лицо плывет вниз. И попробуй это остановить чем-то!
автор OrysyaRe • 28 сентября в 19:54
Але я знаю в якій країні живу, тому і питаю, чи таке взагалі можливо на практиці, хтось стикався?
КоролеВешна• 28 сентября в 19:55
Ответ дляМати тріля
Не завжди, в мене на місці.
Мати тріля• 28 сентября в 19:56
Ответ дляКоролеВешна
Не завжди, в мене на місці.
А лет вам сколько ?
КоролеВешна• 28 сентября в 19:56
В мене є показання до операції, але я закордоном і тут мене відмовили від операції. Сказали не лізти, якщо нічого критично не турбує, бо значні ризики.
КоролеВешна• 28 сентября в 19:56
Ответ дляМати тріля
А лет вам сколько ?
43, може ще попливе, але воно майже у всіх пливе після 45
Мати тріля• 28 сентября в 19:57
Ответ дляКоролеВешна
Они правы. Я тоже не решилась в свое время.
Тантрический кекс• 28 сентября в 19:57
В дорослому віці це реально складно. Бо щелепні проблеми найкраще виправляти до 23 р. Моя кума з брекетами вже ходить 3 рік. 43 р. А воз и ныне там...це навіть смішно, коли 40 річні тітки раптом згадують про брекети. Це пізно. Дуже пізно.
Я щелепного хірурга для видалення зубів мудрості дуже довго шукала. Їх нема. Просто нема
Мати тріля• 28 сентября в 19:58
Ответ дляКоролеВешна
Вот в 43 у меня тоже не плыло и мини юбки носила ))
автор OrysyaRe • 28 сентября в 19:59
Ответ дляТантрический кекс
Люди виправляють і в 40, і в 50 років і потім живуть щасливо. Вік не заважає при сучасних методах лікування. аби гроші були.
Тантрический кекс• 28 сентября в 20:01
Ответ дляOrysyaRe
Гроші не вирішують всього. Щелепа після 40 р практично не виправляється. Хвба що опервція. А брекети пізно
КоролеВешна• 28 сентября в 20:02
Ответ дляМати тріля
Я в Україні теж не стала цього робити, бо не дуже довіряю. Хотіла спробувати за кордоном, але мені категорично відмовили. Там потрібні дуже серйозні показання та справді критичні симптоми
Alex_Kri• 28 сентября в 20:02
Такие операции в идеале доверять тем, у кого большой опыт и операции делают на потоке. В Украине таких нет. Есть те, кто их делает давно, но как часто я не знаю. До войны люди ездили делать их в восточною соседнюю страну, еще хорошие специалисты в Литве. Бесплатно никто заморачиваться не будет. Операция требует серьезной диагностики, планирование, совместного ведения с ортодонтом (перед операцией ортодонтическая подготовка)
автор OrysyaRe • 28 сентября в 20:04
Ответ дляAlex_Kri
в Україні вже є такі спеціалісти. Копчак, Ковтуняк, Дубнов (про якого зараз всі говорять), Чепурний, Кеян, Дахно. І з кожним роком їх все більше, бо зявляється інтент
автор OrysyaRe • 28 сентября в 20:04
Ответ дляКоролеВешна
А яка країна?
КоролеВешна• 28 сентября в 20:05
Ответ дляМати тріля
Після 45 у всіх воно починає сповзати, у слов’янок такий тип старіння. Операція це значний ризик заради того, щоб лице не сповзало.
КоролеВешна• 28 сентября в 20:16
Ответ дляOrysyaRe
А яка країна?
Німеччина
Весела моль• 28 сентября в 20:39
Ответ дляМати тріля
а без не пливе?
Весела моль• 28 сентября в 20:40
Ответ дляКоролеВешна
Вам повезло натрапити на хороших і совісних спеціалістів
Весела моль• 28 сентября в 20:41
Ответ дляOrysyaRe
і то правда, коли недалекі самі пхають гроші, то чому не скористатись)))
автор OrysyaRe • 28 сентября в 20:46
Ответ дляВесела моль
З моїх знайомих, хто робив у Дубнова всі задоволені, гарні та щасливі :) Хоча дорого, і треба півроку помучатися з реабілітацією.
Вообще не факт• 28 сентября в 21:18
Ответ дляТантрический кекс
Я носила брекети в 38, плюс конструкцію, яка поставила сустав на місце. У мого ортодонта пацієнтка 60 років була.
автор OrysyaRe • 28 сентября в 21:21
Ось я ще познаходила не в Києві. Кому цікаво, то можете подивитися. https://stomatolog.city/ivano-frankovskaya-oblast/...
http://medportal.odessa.ua/institutions/detail/362

https://www.facebook.com/maxillofacial.surgery.and...
https://www.facebook.com/1tmolviv/posts/відтепер-щ...
https://lokl.lviv.ua/departments/surgical/maxillof... https://www.facebook.com/CENTRALCITYCLINICALHOSPIT...
КоролеВешна• 28 сентября в 21:21
Ответ дляВообще не факт
Брекети не ставлять(рухають) суглоб на місце, автор питає щодо операцій. Ви також робили операцію на щелепі?