Анонимарик• Изменено 06 октября в 13:53
Очень сложный семейный вопрос. Я не знаю как быть
Ситуация.
Нужно начинать сначала.
Я родом из донецкой области. Родители развелись когда мне было 4 года. Когда было 6 - во втором браке отца родилась моя сводная сестра. Мы поддерживаем с ней отношения, хоть и живёт она в Канаде уже давно.
Папина жена - близкий мне человек. Она очень много сделала для меня в этой жизни и я ей благодарна. Когда началась война папа с женой выехали в Канаду. Папа пробыл там меньше года и вернулся домой - он не хочет там жить. Его жена осталась. Она давно уже хотела быть ближе к дочери и война была толчком (Папа никогда не хотел уезжать)
Вот уже 3 года они живут раздельно. Даже когда папа приезжал к моей сестре в гости за это время - они не помирились.
Ситуация в донецкой области накаляется. Я давно зову папу переехать к нам. Вот он созрел. Но есть но - он живёт с женщиной. И хочет забрать ее с собой. Он не развёлся. И не говорит своей жене о том, что не один.
Я не знаю как быть с морально-этической точки зрения. Я не хочу видеть эту женщину в своем жилье. Я не могу сказать папиной жене, что он не один, я не могу ей не сказать, что он не один.
Как мне быть?
Сам он не приедет ко мне. Останется там
Я живу в Киеве.
Нужно начинать сначала.
Как мне быть?
Сам он не приедет ко мне. Останется там
Я живу в Киеве.
черная мамба• 06 октября в 17:54
Ответ дляДобродійка
Так і батько не ставить.
Це тільки автор ультиматуми виставляє.
Не можна з співмешканкою - дід не їде.
Це тільки автор ультиматуми виставляє.
Не можна з співмешканкою - дід не їде.
автор робить пропозицію і ставить умови, за яких її пропозиція дійсна. Все решта - маніпуляція і бажання нав’язати автору почуття вини
Ряженка• 06 октября в 17:54
Ответ длячерная мамба
ключове у вас ’якби’, от і вся істина))) а так гарно співали))) так і автор готова в будь якому випадку, от тільки бл*дсва на своїй території не хоче. І правильно робить
А якщо батько загине від КАБа? Зато без блядства ж...
Ряженка• 06 октября в 17:55
Ответ дляБорисфенка
А якщо батько надасть довідку, що він вже імпотент, це сильно поміняє справу? Ніякого ж блядства, так?
Уявляю продовження теми!!!
Борисфенка• 06 октября в 17:55
Ответ длячерная мамба
ні, це мудрі порадниці, котрі в одній темі, коли стосується власної сім’ї, готові коханок зубами гризти. А як у автора - то вже в тата і кохана жінка, і партнерка
Бо це вже не коханка, це вже сіделка. І авторці на неї молитися треба, інакше догляд за батьком ляже на авторку.
черная мамба• 06 октября в 17:55
Ответ дляБорисфенка
до чого тут довідка до цивільного стану?
Анонимарик
• 06 октября в 17:55
Ответ дляДобродійка
Я там вище питала, ну ви мабуть, пропустили. В мене літери безкоштовні, то запитаю ще раз. Як же воно так вийшло, що така блогодійниця високоморальна донька, поняття не мала, хто піклується про батька останні три роки?
А он у меня не инвалид. Вполне может сам о себе заботиться
Ряженка• 06 октября в 17:56
Ответ длячерная мамба
Тому що в житті не буває виключно чорного і білого.
черная мамба• 06 октября в 17:57
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Справа в тому що я не вважаю це блядством. Якщо людині 70 і його покинули всі? І дружина, і обидві доньки, і навіть ним не цікавляться то що? Те що він зустрів собі людину, яка підтримує його та піклується то є погано? Це не блядство абсолютно
а піклувалась би ’людина’, якби у діда не було пенсії в 11 тис.? щиро сумніваюсь. І таки одружений з коханкою - це що в 30, що в 70 блядство, не треба це прикривати квіточкою ’піклування’
Борисфенка• 06 октября в 17:57
Ответ длячерная мамба
А довідка про розлучення врятує ситуацію?
Тоді краще тату привезти дві довідки - про розлучення, і про те, що імпотент.
Як думаєте, з такими довідка тата в свою квартиру пустить з тою жінкою?
Ряженка• 06 октября в 17:58
Ответ длячерная мамба
А решта то яке? Батьку автора умови не підішли. Все - питання вирішене. Автор ,як і 3 роки до того, продовжує не цікавитися як там батько живе - для нього змін ніяких. Доньці як було нас...и на нього так і продовжує бути. Все кінець історії.
черная мамба• 06 октября в 17:58
Ответ дляБорисфенка
У нас на дачі сусід був, його перша жінка як помирала, сказала ’Женися ще раз, щоб не сам був’. Він ще двічі женився, і секс був, і кожного разу дружина все молодше, але обидві також померли, він сам залишився в 85 років, під машину потрапив, бо зовсім вже безтямним був.
ну і молодець, все чесно - вільний чоловік шукав собі половину
Добродійка• 06 октября в 17:58
Ответ длячерная мамба
Ну не перекручуйте. Пропозиція не дійсна навіть якщо він розлучиться і одружиться зі співмешканкою. Це ж обговорили вже.
Зважаючи, що донька поняття не мала як живе її батько, навряд чи вона замінить собою співмешканку і буде варити борщі і вечорами обговорювати політику і прибульців. Точно так же не цікавитиметься ним, як і раніше.
Ну так собі пропозиція. Скоріше за все батько її і не розглядав. Це автора і тригерить.
Борисфенка• 06 октября в 17:59
Ответ длячерная мамба
Ясно, тату треба в Донецькій області під КАБами на розлучення подати, щоб донька прихистила.
Ряженка• 06 октября в 17:59
Ответ длячерная мамба
Тому що коханка то якщо з сексом. А якщо лише догляд, то сиделка/кухарка/прибиральниця. Але не коханка.
черная мамба• 06 октября в 17:59
Ответ дляРяженка
це вибір батька, Він не лежачий, дієздатний і несе повну відповідальність за своє рішення. Ба більше, тут же писали вище, що батько не хоче, то автор його змушує. Вже якось визначтесь чи що
Та_шо_ж_таке• 06 октября в 18:00
Ответ длячерная мамба
Ну вам мабуть видніше. Я не хочу знов ці аспекти обговорювати бо вже висловлювала свою думку з цього приводу. Тому мені трохи нецікаво. Якщо коротко, тут зовсім не тема блядства чи ні того діда. А питання відсутності у автора прийняття батька навіть в умовах загрози його життю. Моральність
черная мамба• 06 октября в 18:01
Ответ дляБорисфенка
не факт, можу побитись об заклад, що лиш дід скаже, що переїздять і пенсія дочці буде - здиміє сиділка/партнерка/кохана жінка
черная мамба• 06 октября в 18:02
Ответ дляРяженка
ага))) як в тому анекдоті ’все віддам, нічого не шкода, лиш оту курку не віддам, бо вона моя’)))
НаливайКа• 06 октября в 18:02
Авторе, даю підказку - здаєте власне житло стороннім людям, гроші татові на оренду і він живе з ким хоче. І ви ’не в курсі’ з ким він ділить той дах.)))
Борисфенка• 06 октября в 18:02
Ответ дляАнонимарик
А це може змінитися за один день. Пішла бабуся в магазин, зламала шийку стегна, бо дверима в супермаркеті її хтось стукнув, невдало впала. Її рідні були в шоці, діло було 31 грудня, ’подаруночок’. Таких історій безліч.
Та_шо_ж_таке• 06 октября в 18:03
Ответ дляНаливайКа
Їй рази три за тему пропонували це. Не хоче
Борисфенка• 06 октября в 18:03
Ответ длячерная мамба
Думаєте, кине її на лінії фронту?
А доньці пенсія за що - за оренду квартири?
НаливайКа• 06 октября в 18:03
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Сорян, не читала всі 23 сторінки. А чого не хоче?)))
Ряженка• 06 октября в 18:03
Ответ длячерная мамба
Так то ж ідея автора про переїзд! Це вона умови висуває, бо її квартира ж типу (ну точніше хат у автори більше ніж дві, але вона не уточнювала скільки саме, лише сказала що більше ніж дві)
черная мамба• 06 октября в 18:04
Ответ дляБорисфенка
мене особисто не цікавлять ніякі довідки))) тим більше, що автор чітко написала, на яких умовах тато може проживати на її території, тому за неї додумувати не буду. Але побачила ключове: тато одружений, а хоче притягти їй на шию ще й коханку
Борисфенка• 06 октября в 18:04
Ответ дляНаливайКа
’Обліко морале’ 70-річного татуся її турбує.
Борисфенка• 06 октября в 18:04
Ответ длячерная мамба
А авторку довідки цікавлять.
Та_шо_ж_таке• 06 октября в 18:05
Ответ дляНаливайКа
Не знаю, їй пропонували тому що насправді є варіанти треба тільки зайнятися. Відповіді немає . Але їй простіше звинуватити батька. Вона сказала що він створює їй геморой
Добродійка• 06 октября в 18:05
Ответ длячерная мамба
А ви відфільтруйте всі повідомлення автора. Почитайте про перевиховання. І про те, яка мачуха чудова, а він з нею не мириться.
Може проясниться чому батько повинен жити сам і крапка.
черная мамба• 06 октября в 18:05
Ответ дляБорисфенка
трохи не те ясно вам, тату треба думати головою, а не тим, що ще в 70 років між ногами пробує підніматись і шантажувати доньку. Все решта - похідне