Можу брикнути• 06 октября в 22:24
Реально ли научиться танцевать лезгинку
Не имея кавказских кровей и темперамента в организме. Они так динамично, красиво танцуют.
Не зви чайна• 06 октября в 22:27
А балерини, по вашому, теж народжуються в спеціальній ’країіні балеринії’ з спеціальним балеринським темпераментом? Всьому вчаться і лезгинка не виключення.
ПоЗиТиВнАя• 06 октября в 23:56
на рахунок лезгінки не знаю, але сиртакі мені навіть дуже непогано вдається