Триндичіха Байрактар• 07 октября в 06:44

Війна не закінчиться

Війна не закінчиться. Ви можете сподіватись, що закінчиться гаряча фаза, і ви в цей момент ще будете не в могилі — це може бути, є певний шанс, але не у всіх. Однак умов для закінчення війни немає. Перестаньте думати про те, чого не відбудеться за вашого життя, — Портников
mymoly• 07 октября в 11:25
Ответ дляталый снег
Люди, скажите - автор это же Ника Найз?
Да да да. Трижды да
автор Триндичіха Байрактар • 07 октября в 11:26
Ответ дляYour Sweetheart
Переговори і компросіс
С кем переговоры? С Гитлером? История ВМВ ничему не учит?
Falcon82• 07 октября в 11:40
Ну то так і є. Нажаль
Magnifique_• 07 октября в 12:19
Ответ дляТриндичіха Байрактар
а при чём здесь вторая мировая? Сейчас война в Украине, а не третья мировая.
автор Триндичіха Байрактар • 07 октября в 12:21
Ответ дляMagnifique_
Привожу пример как переговоры между Сталиным и Гитлером.
Magnifique_• 07 октября в 12:27
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Так к чему этот пример, если события не равноценны? Тем более это происходило 80 лет назад. Если уж и сравнивать то с обытиями в Грузии в 2008. И по смыслу ближе и по времени.
Filomena• 07 октября в 12:36
Ответ длязона_комфорта
До чого це блюзнірство? У Ладижині війни і так нема. Правда?)
Що вам пропонувати?
Так питаєте, наче вам тут запропонують, а ви підете і порішаєте на найвищому рівні.
Блюзнірство? Оце ми дожилися. Одна написує, що війна триває, бо українці не хочуть щоб вона закінчилася. А друга вважає бажання закінчення війни блюзнірством. І це ж певно я ваш клієнт колись була?) недарма я тут давно нічого не купую.
Your Sweetheart• 07 октября в 12:40
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Гитлер уже умер. С Путиным. Выхода нет
Mary_MMS• 07 октября в 13:19
Ну да, на чому тоді буде хайпувати і багатотисячні перегляди збирати...
tala-li• 07 октября в 19:41
Ответ дляМанула
Поки триває війна, то так ...
тоді дивимось заголовок теми((
Манула• 07 октября в 20:33
Ответ дляtala-li
тоді дивимось заголовок теми((
Увійшли в цикл без виходу ((