як зараз ринок роботи в IT за межами України? Бо в Україні цей ринок вмирає..проєкти лишились в компаніях які працюють на укр ринок
от цікаво як в тій же Польші чи Чехії?
Стрекоза любви• 07 октября в 10:30
Все непогано з ІТ в Україні. Звісно, у звʼязку з війною кількість проектів скоротилася, але ситуація зовсім не відповідає тому, про що ви написали.
Що в Польщі чи Чехії? Ті ж самі галєри, як в Україні, або продуктові компанії.
Ответ дляСтрекоза любви
Ви в ІТ? Тобто неправда що пишуть на доу що ЗП -25% і ринок іт послуг скоротився?
Стрекоза любви• 07 октября в 10:33
Ответ дляAntiprom
Скоротився і вмирає це діаметрально різні речі.
Ответ дляСтрекоза любви
А те, що для іноземних замовників заводити проєкт в країну, де іде війна, це реальний ризик? Ризик того, що робітник може загинути, зірвати терміни проєкта, бути мобілізованим - це єрунда? Те, що намагаються брати нових робітників, які виїздні або жінки - це реальність. Або наполягати на тому, щоб робітники віїзжали з України
Стрекоза любви• 07 октября в 10:36
Ответ дляAntiprom
Ще раз ви в IT,? чи ви вирішили тут порозмірковувати?
В IT.
Ответ дляСалт
ага я спілкувалась нещодавно з PM яку звільнили з НП коли змінилось керівництво так от навіть для жінок зараз пошук роботи це тей ще квест
Стрекоза любви• 07 октября в 10:38
Ответ дляСалт
І що? Я написала, що кількість замовників скоротилася, але вони є. Їх вистачає для нормального функціонування компанії. Кажу вам, як людина, яка бачить ситуацію з середини.
Ответ дляСтрекоза любви
кількість замовнеиків в скільки разів скоротилась? в 2 рази в 5 разыв чи в 10?
Ana Fernandes• 07 октября в 11:40
Ответ дляAntiprom
Процентов на 30
Ответ дляAna Fernandes
Процентов на 30
можете ви мені поясните проходжу співдесіду в велику та відому компанію проходжу техн і на фінанльній мені пост говорять ви дуже сподобались клієнту але він обрав внутрішнього давайте на цей спробуємо? Що це? жарт чи перевірка моєї витримки,)
Ana Fernandes• 07 октября в 12:26
Ответ дляAntiprom
Просто вы не подошли)
Ответ дляAntiprom
Це нормальна практика, внутрішні робітники завжди мають пріоритет. І, до речі, показник того, як компанія відноситься до своїх робітників.
Ответ дляAntiprom
і 4 рази пропонують інший проект? бо мены здалось що я десь в далекому минулому образила hr і вона мені мстить) бо мене знову чекає співбесіда в цій же компанії і я з цікавості піду на неї хоча хотіла відмовитись)
Ви реально думаєте, що hr мріє про помсту?
Якби б Ви не підходили взагалі, Вас би не запрошували на нові співбесіди.
Я проводжу технічні інтерв´ю, даю фідбек менеджеру. Останнього разу на позицію було 6 співбесід тільки за моєю участю, а в переліку було 10 або 12. І 3 дуже сильних кандидати. Менеджери ще вибирають за принципом, кого вигідніше по зарплаті, щоб вписатися в бюджет проєкту.
Ответ дляСалт
зрозуміла.. ще рік тому таких ’ігр’ не було
тобто я не співбесідувалась в одну компанію 10 разів
дякую