Непозбувна Бентега• 07 октября в 11:01
Мама, як навчити і донести
Що я вже доросла, і моє життя і моїх дітей тільки стосується мене! Завжди незадоволенна по життю все хреново, і я нескачу під її дудку! Що я роблю і де знаходжусь...хоче знати! Я одна донька і вона мною незадоволена завжди! Зараз живе з нами робимо ремонт в квартирі за власні кошти...так висказує що я її не вожу вибирати плитку-кафель, фарбу вибрала я на стіни вонаб обрала обої...ну і все таке
Пасхальний тролік• 07 октября в 11:03
Банально але отак прямо і казати. Я вас розумію. Моя така ж.
ПироженкА• 07 октября в 11:04
Такая порода людей, не переделать. Если у нее своя жизнь ничем не занята, живет чужими интересами, эмоциями - вампир.
Пасхальний тролік• 07 октября в 11:06
Ответ дляЗвоночек
Отселите ее от себя.
Я не автор. Але таким це не допоможе, вони і на відстань дістануть
Звоночек• 07 октября в 11:07
Ответ дляПасхальний тролік
поможет, мне помогло)
Ручки-Крючки• 07 октября в 11:08
Ответ дляОднозначная
А чому мама обирає плитку у вашій квартирі?
Я по тексту подумала, что делают ремонт в квартире мамы
Пасхальний тролік• 07 октября в 11:09
Ответ дляЗвоночек
поможет, мне помогло)
Мені ні. Трохи легше так. Але повністю ні. Моя залишилася без житла. Я на всі гроші що мала купила квартиру. Образилася й досі дорікає що квартиру не оформила не неї, і що вона не приймала участь у виборі квартири.
Тепер одні докори я не власник, я квартирантка, ти маєш мені все робити і ремонт замінювати що їй треба і тп. Ніяких дякую від неї звісно я не почула.
Непозбувна Бентега
• 07 октября в 11:10
Ответ дляПироженкА
Це 100%, бо заварює кашу-скандал цього вистачає на 2-3тижні, а потім знову заміс робить!...хоч і мама але вампір
Леді Душка• 07 октября в 11:11
Ответ дляSo_so
Абсолютно все отношения это результат (о, не знаю как по русски сказать, вау)) важелів впливу.
Значит у неё они есть, а у Вас нет.
Ні. Просто деякі люди чомусь вважають, що вони мають право голосу там, де вони його насправді не мають. Ніяких важелів у них теж немає. Просто у них викривлена картина світу, вони в ній більш впливові і важливі, ніж є насправді.
Звоночек• 07 октября в 11:11
Ответ дляПасхальний тролік
Надо было сказать, что вы арендуете эту квартиру для нее. Моя до сих пор думает, что квартира в которой я живу, я снимаю))) Мне так проще, нервы целее)
Пасхальний тролік• 07 октября в 11:13
Ответ дляЗвоночек
О ні тоді було б ще гірше, бо їй не подобається квартира. Просила б зняти іншу . Гостінка їй не подобається вина щось краще грошей не вистачало
Ответ дляЛеді Душка
Нет. Её важель чувство вины в дочери, например.
Всё равно у кого какой голос, если его не слушают.
Непозбувна Бентега
• 07 октября в 11:16
Ответ дляОднозначная
Ремонт робимо в квартирі, в якій буде жити вона! Але яине хочу робити ремонт савдепії, якщо буде вибирати вона то це так і вийде
Звоночек• 07 октября в 11:17
Ответ дляПасхальний тролік
я б сказала, что на другую денег нет и если хочет, может снять себе за свои деньги все что захочет, тут сразу включается логика и разговор заканчивается)
Кофе в лобби• 07 октября в 11:18
Ответ дляНепозбувна Бентега
Квартира , в которой будет жить мама , чья - ваша или ее ?
Однозначная• 07 октября в 11:18
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ви з нею періодично міняєтесь ролями ’я краще знаю’))
Леді Душка• 07 октября в 11:19
Ответ дляSo_so
У нас така свекруха. Ніяких важелів. Відчуття провини її син не має. Мамо ображається і все одно намагається гнути свою лінію
ніякого результату, але така вже людина...
Неначасі• 07 октября в 11:22
Вы уже утомили со своей мамой. 150-я тема, одни и те же комментарии. Что ещё нового вы ожидаете услышать? Или вам легче от регулярного слива и обсырания мамы публично?
Непозбувна Бентега
• 07 октября в 11:24
Ответ дляПасхальний тролік
Це мені ще попереду, бо вона не бачила, що і яке ми вибирали...я хочу потім жити в тій квартирі, коли мами неистане...хай живе як можна довше, але без дорікань до всіх
Love_Love_Love_• 07 октября в 11:26
Ответ дляНеначасі
Просто цікаво, для чого ви заходите в теми які вам вже надоїли щей по 150 разів?
Кофе в лобби• 07 октября в 11:28
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну как же ! А высказать свое единственно правильное экспертное мнение , дать автору ценные указания и обгадить автора ....
Не вмію заміряти• 07 октября в 11:30
Но зато ж после смерти мамы будет вам в квартире ремонт красивый. Потерпите.
Непозбувна Бентега
• 07 октября в 11:34
Ответ дляКофе в лобби
Частина її грошей і ми додавали 8 тис.дол до купівлі квартири. Ремонт за зараз тягне на вартість самої квартири.
Скіфська пектораль• 07 октября в 11:35
Ответ дляНепозбувна Бентега
Если она будет жить, то дать ей возможность хоть что то аыбрать
Скіфська пектораль• 07 октября в 11:37
Ответ дляНепозбувна Бентега
А если она 20 лет проживет, вы будете жить с обоями 20 летней давности? Или у вас надежда, что до конца ремонта она не доживёт?
Непозбувна Бентега
• 07 октября в 11:39
Ответ дляНе вмію заміряти
Я даже не про ремонт, а про те що хочеш краще але всеодно не те
Непозбувна Бентега
• 07 октября в 11:40
Ответ дляСкіфська пектораль
Ремон на стадії завершення тільки меблі лишились
Паспортний стіл• 07 октября в 11:41
Ответ дляПасхальний тролік
А если не к немцам отправить на социал?