Играю_на_кларнете• 07 октября в 15:21

любителям святого Порошенка

У США оприлюднені нові документи ФБР, які стосуються корупційної схеми за участю президента України П.Порошенка та В.Медведчука. В матеріалі зокрема йдеться про події 2016–2019 років, коли українські політики могли діяти в інтересах Москви.

Ділові зв´язки були частиною більшої "схеми відмивання грошей" за участю Порошенка, Віктора Медведчука, емісаря Росії в Україні, та президента Росії Володимира Путіна.

"В Україні є сотні газових та енергетичних компаній, які працюють під різними назвами, які дозволяють російським грошам протікати через Україну", - стверджується у файлі 2019 року.
Порошенко за свої послуги мав отримати “100 мільйонів доларів у вигляді акцій та гарантованого прибутку від продажу газу", - йдеться у файлах ФБР, опублікованих New York Post.

Посилання 1 https://www.rbc.ua/rus/news/ssha-rozsliduyut-uchas...
Посилання 2 https://nypost.com/2025/09/16/us-news/new-fbi-file...
размахер• 07 октября в 15:33
Ответ дляАнонимус Я
Ви автор порівняйте держборг тоді і зараз і ВВП на душу населення. Можна ще курс згадати, рівень життя. Порівнюйте життя простого смертного українця. Міряти небожителів доходами можна але теперішні точно не програють.
Ви від теми не відходьте. Мова про роботу на Москву! Чи Ви також за російську окупацію України? Разом з Порошенком та Медведчуком готували Україну для вторгнення?
Файна пані• 07 октября в 15:33
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
кто хотел научиться определять ложь, наблюдайте за порошенко.
эффект-от подташнивания до рвоты.
порошенко- это ваш обучающий макет.
Мені наркомана вистачає, там ще більше спектрів
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября в 15:33
Ответ дляМейк-ап форева
Когда его посадят уже наконец... Лживый ,алчный,продажный свин.
... щоби 73% не почували себе ошуканими дурнями?
TATATA1973• 07 октября в 15:34
Ответ дляИграю_на_кларнете
насолоджуйтесь результатом дій Порошенка
Та вже понасолоджувалися зелепупені діями.
Анонимус Я• 07 октября в 15:34
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ми з 19 року без нього, стало краще?
автор Играю_на_кларнете • 07 октября в 15:34
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
та ні, то 73% хай насолоджуються результатом свого по приколу, їжте тепер свій вирок, котрий копняками і стусанами заганяє вас у тцкшні бусики на утилізацію
доречі тоді я голосувала за Порошенка
Первоклашка Я• 07 октября в 15:34
Ответ дляМейк-ап форева
ніколи :)
он Зєля його ненавидить страшенно, і то нічого зробить не може :)
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября в 15:34
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
так а кого вы посоветуете вместо него?)
нікого, насолоджуйтесь своїм вироком.
Гравіцапа• 07 октября в 15:34
Удалено администрацией...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 октября в 15:34
Ответ дляФайна пані
в суде готовы ответить за это?
размахер• 07 октября в 15:35
Ответ дляКак_б_не_так
Норм. Хочу жити зараз, як при Порошенку жили
Ще напишіть - хочу назад, в СРСР!
Элька-Карамелька• 07 октября в 15:35
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
если такое американы высветлили, то они потребуют порошенко посадить
То передвиборча стартувала
Цікаво міжусобний срач
автор Играю_на_кларнете • 07 октября в 15:35
Ответ дляПрокачую сідниці
К Медведчуку заметьте вопросов нет, да проросийский, да никогда этого не скрывал
что с этой пьяной мордой не так?
чому не має? де зараз Медведчук?
Файна пані• 07 октября в 15:35
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
в суде готовы ответить за это?
За що саме?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 октября в 15:35
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
нікого, насолоджуйтесь своїм вироком.
так вы типа в польшах?
Анонимус Я• 07 октября в 15:35
Ответ дляразмахер
Я за Кучму і його вміння закінчувати майдани без крові, сидіти на двох стільцях і не знищувати українців. Так як робить теперішня влада.
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября в 15:36
Ответ дляразмахер
Україну готували до вторгнення 73%, котрі обрали її вироком піськограя-малороса, що блазнював з Голодомору і небесної Сотні, обзивав Україну повією і катався на сходняк в Оман на літачку раші
Your Sweetheart• 07 октября в 15:36
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
эффект-от подташнивания до рвоты.
порошенко- это ваш обучающий макет.
Дякую за пораду
А ви перед тим як щось писати, думайТЕ, не шановні виборці ЗЕ
Your Sweetheart• 07 октября в 15:36
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
так а кого вы посоветуете вместо него?)
Хоч чорта лисого
Прокачую сідниці• 07 октября в 15:36
Ответ дляИграю_на_кларнете
чому не має? де зараз Медведчук?
я имею в виду мнение общественности
Ответ дляИграю_на_кларнете
доречі тоді я голосувала за Порошенка
брешеш))))
Анонимус Я• 07 октября в 15:36
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ви абсолютно праві. Чим ближче до виборів, тим більше буде цього лайна
НуКаНаКа• 07 октября в 15:37
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
кто гнида, сударыня?
Ваш найвеличніший лІдор
Первоклашка Я• 07 октября в 15:37
Ответ дляразмахер
ого які новини.

це Порошенко зупиняв військові заводи починаючи з 2019-го, і їздив піарився на розмінуванні східної лінії розмежування і акваторії Маріуполя? і за наказом Порошенка повідводили усі бойові частини з місць дислокації навколо Києва і на півдні?
нічого собі!
lus_so• 07 октября в 15:37
Ви ще ’вбитого брата’ не доїли. Буде кримінальне провадження і вирок - поговоримо. ’Інформатор’, хаха. Олещук туди ж, кацапська підстилка. Тут фбр того року виявило, що черговий ’інформатор’ виявився фсбешником і вони 5 років займались дурньою.
Your Sweetheart• 07 октября в 15:37
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
в суде готовы ответить за это?
За що
Файна пані• 07 октября в 15:37
Ответ дляПервоклашка Я
ого які новини.

нічого собі!
А чонгар в 22 теж він?
размахер• 07 октября в 15:38
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ну так, це вони склади зі зброєю палили та мільйони в офшори виводили. Й торти в Москві продавали.
Файна пані• 07 октября в 15:38
Ответ дляYour Sweetheart
За що
Та щось не можу Оленка сформувати відповідь
Анонимус Я• 07 октября в 15:38
Ответ дляразмахер
Хто торти, хто ідіотський гумор. Кожний наступний ´краще´ за попереднього. Навіть страшно подумати що далі чекати